اخبار سیاسی

نخستین جلسه ستاد برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی خراسان رضوی

نخستین جلسه ستاد برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان و پیش دبستانی خراسان رضوی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور برگزار گشت.

24 خرداد 1400

سفر مقامات ارشد آمریکا به خاورمیانه برای گفتگو درباره ایران

بلومبرگ به نقل از برخی منابع خبری گزارش داد که مقامات ارشد آمریکایی جهت مصاحبه درخصوص ایران به خاورمیانه سفر خواهند کرد.

23 خرداد 1400

پکن: آمریکا از سازمان ملل برای حمله به چین بهره می برد

وزارت خارجه چین با انتقاد از نشست سازمان ملل درخصوص منطقه سین کیانگ، گفت آمریکا و دیگر کشورهای غربی از منابع سازمان ملل برای حمله به پکن و تبلیغات منفی علیه آن سوءاستفاده می نمایند.

17 خرداد 1400

روسیه و آژانس اتمی درباره برجام گفت وگو کردند

ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و مذاکره کننده ارشد هسته ای این کشور با مدیرکل اداره پادمان های آژانس بین المللی انرژی اتمی دیدار و دو طرف درخصوص برجام گفت وگو کردند.

8 خرداد 1400

مختصری درباره یک رخداد تلخ، افتضاح آشنا، حرف های غلط ظریف و پازل دوستان بن سلمان

آیا هدف تشدید یک دوقطبی مضر درباره سیاست خارجی در کشور است که در این راستا میخواهد موضع اقای ظریف و دوستانش را تقویت کند؟

1 خرداد 1400

ظریف: اولویت ایران همسایگان است، استقبال از نقش محور عراق در منطقه، عکس

وزیر امور خارجه در حساب توییتری خود با اشاره به ملاقات و گفت وگوهای خود با مقامات و شخصیت های عراقی نوشت: از نقش محوری عراق در منطقه استقبال می کنیم.

27 اردیبهشت 1400

اسناد غیررسمی مسکن برچیده می گردد

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: مادامی که معاملات غیررسمی به عنوان سند شناخته می گردد خرید و فروش مسکن ملی اجتناب ناپذیر است اما به دنبال مکانیزمی هستیم تا از این پس تمامی جابجایی حوزه مسکن بر پایه اسناد رسمی باشد.

27 اردیبهشت 1400

هشدار مشاور امنیت ملی بایدن به روسیه

خبرنگاران : اتحادیه اروپا و آمریکا به بهانه شرایط سلامت جسمانی ناوالنی روز یکشنبه فشار خود بر روسیه را افزایش دادند و مشاور امنیت ملی دولت بایدن در این زمینه به مسکو هشدار داد.

26 اردیبهشت 1400

حزب حاکم ترکیه چگونه به مخالفان مردمی خود نگاه می نماید؟

برای حزب حاکم، بسیار مهم است که هوادارانش چه می خواهند، اما به هیچ وجه گوش به حرف جریان مخالف و منتقد موجود در سطح جامعه نمی دهد و حتی کار به جایی رسیده که گویی، آنان را هموطن به شمار نمی آورد و نمی خواهد به هیچ شکلی، کاری با آنان داشته باشد.

18 اردیبهشت 1400

مصطفی الکاظمی: گفت وگوی راهبردی با واشنگتن، دروازه بازگشت روال طبیعی به عراق است

نخست وزیر عراق پس از دور جدید گفت وگوی راهبردی میان واشنگتن و بغداد، طی پستی در توئیتر واکنش نشان داد.

18 اردیبهشت 1400

نژادپرستی بر سلامت عمومی جامعه اثر منفی گذاشته است خبرنگاران

رئیس مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا گفت، قرن ها نژادپرستی ادامه دار در این کشور موجب تبعیض علیه رنگین پوستان در نظام سلامت شده است.

12 اردیبهشت 1400

نفرین خدایان فراموش شده

زمان عرضه یک بازی فرصتی طلایی است که انتخاب درست آن باعث درخشش و بهتر دیده شدن یک بازی حتی معمولی می گردد. از طرف دیگر انتخاب زمان اشتباه برای ارائه بازی به مشتریان ممکن است باعث گردد حتی بهترین بازی ها هم ناشناخته باقی بمانند.

11 اردیبهشت 1400

وزیر بهداشت: تیم پرسپولیس پس از بازگشت از هند قرنطینه کامل گردد

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نامه ای فوری به دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشت، بر ضرورت قرنطینه کامل و انجام تست های مربوطه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند تاکید نمود.

9 اردیبهشت 1400

بیانیه ریاست نشست کمیسیون مشترک برجام درباره موضوعات مورد بحث جلسه

انریکه مورا، معاول دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا که ریاست نشست مجازی امروز کمیسیون مشترک برجام را برعهده داشت در بیانیه ای به تشریح موضوعات مورد بحث در جلسه امروز پرداخت.

7 اردیبهشت 1400

لاوروف: آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است

وزیر خارجه روسیه امروز در سخنانی خاطرنشان کرد: آمریکا موضع احمقانه ای را مقابل روسیه در پیش گرفته است.

6 اردیبهشت 1400

دستگیری سارقان در لحظات اولیه تحویل سال نو خبرنگاران

رئیس پلیس پیشگیری تهران عظیم از دستگیری دو دزد در لحظات اولیه تحویل سال نو اطلاع داد.

5 اردیبهشت 1400

موزه های تهران تعطیل شدند

تهران (پانا)- مدیرکل موزه ها بیان کرد تمام موزه های شهر و استان تهران از فردا (18 فروردین ماه) تا اطلاع ثانوی تعطیل هستند.

4 اردیبهشت 1400

کدام کشورها مقاصد برتر کاری دنیا هستند؟

بر اساس نظرسنجی گروه مشاوره بوستون (BCG)، دبی از رتبه ششم در سال 2018 بعد از لندن و آمستردام به مقام سوم صعود نموده و ابوظبی پس از برلین به مقام پنجم رسیده است.

30 فروردین 1400

گلایه مشاور وزیر کشور نسبت به شتاب زدگی در انتشار نامه وزیر بهداشت

تهران (پانا)- مشاور وزیر کشور در پیام توییتری نسبت به شتاب زدگی در انتشار نامه وزیر بهداشت در خصوص توقف ایاب و ذهاب به ترکیه گلایه کرد.

29 فروردین 1400

گلایه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نحوه فراوری محتوا در رسانه رسمی کشور

تهران (پانا) - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی از نحوه فراوری محتوا در رسانه رسمی کشور گله کرد و نوشت: آیا با این سطح از تبلیغات منفی در تدارک مشارکت حداکثری هستند؟

28 فروردین 1400
تعداد: (367)