اخبار سیاسی

برنامه ریزی برای نفوذپذیری زمین تهران نسبت به بارش ها

تهران (پانا) - رئیس کمیته شفافیت و شهر هوشمند شورای شهر تهران گفت که باید بتوانیم شهر تهران را نسبت به بارش ها نفوذپذیر کنیم تا حداقل 25 درصد بارش ها به بستر سفره های زیرزمینی منتقل گردد. با اقدامات آبخیزداری و افزودن پوشش گیاهی می توان نفوذپذیری زمین تهران...

14 اردیبهشت 1401

اتصال روستاهای بالای 20 خانوار به اینترنت تا سرانجام 1401

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: بر اساس آخرین ارزیابی اجرا شده، حدود 19 درصد از روستا های بالای 20 خانوار کشور یا به اینترنت دسترسی ندارند، یا نحوه اتصال شان بسیار بی کیفیت است که تا خاتمه 1401 همه این روستا ها به اینترنت متصل می شوند.

29 فروردین 1401

چگونه ترامپ بلای جان اسناد کاخ سفید شد؟

پاره کردن اسناد دولتی و نامه های مهم دولتی به دست ترامپ عملکرد این رئیس جمهور غیر عادی را به وضوح در دوران ریاست جمهوری او نشان می دهد.

26 فروردین 1401

عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییر نمی کند

ایسنا/ براساس سخنان نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و آخرین اخبار بدست رسیده، عوارض خروج از کشور در سال آینده تغییر نمی کند.

25 فروردین 1401

تور مجارستان: قلعه ای با نمادهای عجیب در بوداپست

سنگر ماهیگیر در بوداپستاگر قصد سفر به اروپا را دارید و نمیدانید کدام یکی از کشورهای این قاره را انتخاب کنید. به پیشنهاد ما می توانید بوداپست در کشور مجارستان در فهرست خود قرار دهید. جاذبه های گردشگری در شهر بوداپست که مرکز کشور مجارستان می باشد بسیار...

5 فروردین 1401

کمیسیون تلفیق حداکثر حقوق سال آینده را تعیین کرد

سخنگوی کمیسیون تلفیق 1401 گفت: کمیسیون تلفیق موافقت کرد حداقل حقوق دریافتی بازنشستگان 5 میلیون تومان باشد.

1 فروردین 1401

مهاجرت روستاییان نظارت مردمی بر آب را کم کرد و بحران آب بوجود آمد

تهران (پانا) - در نشست حکمرانی آب، کارشناسان با اشاره به موضوع مهاجرت روستاییان؛ جابجایی نظام ها و نظارت های اجتماعی را مسبب کاهش نظارت بر منابع طبیعی و منابع آب اعلام کردند و در نهایت با کاهش نظارت های مردمی، سایرینی که به جای مانده بودند هرطور که خواستند...

27 اسفند 1400

صنعت خودروسازی دانش بنیان می گردد

در ملاقات وزیر صنعت، معدن و تجارت با معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری، موضوع دانش بنیان شدن صنعت خودرو مورد آنالیز و تحلیل نهاده شد.

25 اسفند 1400

اعلام محدودیت های سفر در تعطیلات آخر هفته

پلیس راهور ناجا از محدودیت تردد و سفر در تعطیلات پایان هفته خبر داد. ورود خودروهای شخصی به استان های شمالی، خوزستان و برخی شهرهای گردشگرپذیر ممنوع است.

24 اسفند 1400

امروز نسبت به اشباح کجا ایستاده ایم؟

به گزارش خبرنگاران، پیشگفتار، برای هیچ کس و هیچ چیز، دست کشیدن از شبح بالکان، شبح سرمایه، قربانی ها، همه جا قربانی ها، واقعی فانتازماتیک، چرا حقیقت هیولاوار است؟، درباره سنگ ها، سوسمارها و انسان ها، ساختار و رخدادش، از ده فرمان تا حقوق بشر، اصل خیرخواهی،...

21 اسفند 1400

استقبال از نمایشگاه مجازی کتاب زمینه پیشرفت فرهنگی کشور را فراهم می کند

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه آغاز دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با انتشار پیام توئیتری درباره این نمایشگاه نوشت؛

20 اسفند 1400

بلینکن: فقط چند هفته برای نجات توافق ایران زمان به جای مانده است

آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا گفته است که تنها چند هفته برای نجات توافق هسته ای ایران به جای مانده است.

3 اسفند 1400

سنگینی 30 کوه زباله بر ریه های سبز ایران

تبعات دفن زباله در جنگل های هیرکانی که مهم ترین منبع تامین اکسیژن ایران محسوب می شوند، این روز ها چنان حاد شده که به نطق نمایندگان مجلس نیز راه یافته است.

30 بهمن 1400

موافقت شورای نگهبان با تغییر فرایند آنالیز بودجه

هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: طرح دوفوریتی اصلاح ماده 182 قانون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در مورد آنالیز دو شوری لایحه بودجه کل کشور در جلسه شورای نگهبان آنالیز گشت و مغایر شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

27 بهمن 1400

طراحی سایت: قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد

ایسنا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد.

12 بهمن 1400

حقوق وزرا و نمایندگان مجلس چقدر است؟

به گزارش خبرنگاران، ثبت جزئیات حقوق و مزایای دستگاه های اجرایی براساس ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه انجام می گردد و به همین دلیل سامانه ثبت حقوق و مزایا در اواخر سال 1396 راه اندازی شد و از ابتدای سال 1397 دستگاه های مشمول باید برای ورود اطلاعات حقوق اقدام...

11 بهمن 1400

اولین حراج الکترونیک اموال تملیکی 11 دی در سراسر کشور انجام می گردد

خبرگزاری خبرنگاران- خاندوزی گفت: امروز مراحل آزمایشی سامانه حراج الکترونیک را به انتها بردیم و با وعده ای که رئیس سازمان دادند در 11 دی ماه اولین حراج الکترونیک وسیع در کشور شکل می گیرد.

9 بهمن 1400

خجسته مهر: دوره تولید آسان نفت تمام شده، نیاز اولویت دار ما در صنعت نفت، فناوری است

مدیرعامل شرکت ملی نفت گفت: دوره تولید آسان نفت تمام شده است. نیاز اولویت دار ما در صنعت نفت، فناوری است

8 بهمن 1400

توضیح وزارت بهداشت: دستیاران نگران نباشند

مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت با ارائه توضیحی درباره افزایش حقوق دستیاران، گفت: دستیاران نگران نباشند اگر این مصوبه تا خاتمه ماه اجرایی نشود، معوقات به آن ها پرداخت خواهد شد.

6 بهمن 1400

تور ارزان ایتالیا: فصل سفر گردشگران ایتالیایی به ایران تغییر کرد

گروهی از مدیران هلدینگ های گردشگری ایتالیا در ماه رمضان و نیز زمان با شروع تابستان به ایران آمده اند تا فصل سفر گردشگران ایتالیایی را به کشور ما تغییر دهند.

5 بهمن 1400
تعداد: (634)