مقالات گردشگری

بهترین واکنش به ترس در بچه ها خردسال

ترس در بچه ها تا حدی ناشی از رشد شناختی کودک می باشد و والدین با برخورد مناسب با آن می توانند از تثبیت و پرورش ترس در بچه ها جلوگیری کنند.

12 آذر 1399

معرفی جاذبه های گردشگری نور

جاذبه های گردشگری نور به دلیل واقع شدن در خط ساحلی شمال کشور بیشتر دارای جاذبه های گردشگری است. به علاوه شهرستان نور دارای بازار تجاری قوی است.

12 آذر 1399

با رویه مدیریتی فعلی رسیدن به عدد 900 کشته در روز دور از ذهن نیست، باید دو تا سه هفته کشور را قرنطینه کامل کرد

ناجی گفت: باید دو تا سه هفته کشور را قرنطینه کامل کرد یا شهرهای قرمز را قرنطینه کرد تا سکون کامل در کشور ایجاد شود و مردم همگی در خانه ها بمانند و این قرنطینه را کامل اجرا کنیم.

10 آذر 1399

بقایای دژ تاریخی مربوط به دوره هخامنشی در محوطه ریوی خراسان شمالی کشف شد

محمدجواد جعفری، سرپرست هیات کاوش های باستان شناسی محوطه ریوی شهرستان مانه و سملقان در غرب خراسان شمالی در تشریح فعالیت های این فصل از کاوش ها در محوطه باستانی ریوی، گفت: تا به امروز هفت فصل کاوش در سایت تاریخی ریوی به صورت مشترک با هیات باستان شناسی کشور...

9 آذر 1399

تعبیر خواب کباب و دیدن آن در خواب چیست؟

با تعبیر خواب کباب (کباب مرغ، کباب گوشت، کباب ماهی و...)، تعبیر خواب فروختن کباب و تعبیر خواب خوردن کباب همراه مجله اینترنتی خبرنگاران باشید.

8 آذر 1399

معرفی کلیه پارک های تهران

پارک های دیدنی تهرانبرای همه ما پیش آمده است که از زندگی روزمره مان خسته شویم و بخواهیم برای چند ساعت هم که شده از شلوغی، دود و دم و فضای خسته کننده شهر فاصله بگیریم.

7 آذر 1399

فعالان گردشگری در تکمیل اطلاعات برای دریافت تسهیلات کرونا شتاب نمایند

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نشست با روسای تشکل های تخصصی گردشگری و فعالان این حوزه گفت: فعالان گردشگری برای بهره مندی از تسهیلات بانکی باید هرچه سریع تر در سامانه های مربوطه اطلاعات خود را تکمیل نمایند.

6 آذر 1399

سفر ظریف به ارمنستان در حال برنامه ریزی است

سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه سفر ظریف به ارمنستان در حال برنامه ریزی است، یادآور شد: با توجه به تغییرات در ایروان و در جریان بودن استقرار همتای ارمنی که به تازگی معرفی شده، تا به امروز سفر به این کشور در برنامه سفر هفته آینده وزیر خارجه تنظیم نشده...

2 آذر 1399

خبرنگاران هجرت تا رحلت پیامبر (ص) در فضای مجازی بازخوانی می گردد

تهران-خبرنگاران- خانه موزه دکتر علی شریعتی به مناسبت بیست و هشتم صفر، سالروز رحلت پیامبر گرامی اسلام(ص)، دو کلیپ ویدئویی را با عنوان از هجرت تا رحلت درباره سیر زندگی ایشان در فضای مجازی منتشر می نماید.

28 آبان 1399

وزیر خارجه عراق: آمریکا 1500 نظامی خود را از عراق خارج نموده

وزیر خارجه عراق در مصاحبه ای بیان کرد که آمریکا 1500 نظامی خود را از عراق خارج نموده است.

21 آبان 1399

3 امتیاز راحت برای بیانکونری؛ کرونا کار دست ناپولی داد

به احتمال فراوان دیدار یوونتوس و ناپولی بدون برگزاری بازی با نتیجه 3-0 به سود بیانکونری اعلام خواهد شد.

17 آبان 1399

یادداشت، مطالبه معترضان تایلندی؛ اصلاحات قانون اساسی و بازنگری در صندلی سلطنت

معترضان تایلندی چندی است با برگزاری تظاهرات در خیابان های بانکوک و چند شهر این کشور خواهان استعفای نخست وزیر کشورشان و نیز راه اندازی بحث علنی درباره نقش سلطنت در این کشور شده اند.

16 آبان 1399

ازدواج پنهانی و بی سرو صدای خبرنگاران هالیوود

مارگوت رابی بازیگر زیباروی هالیوودی با نامزد طولانی مدتش تام اکلریدر یک مکان غیر فاش شده در جلیج بایرون استرالیا ازدواج کرد.

14 آبان 1399

پاسارگاد ؛ پایتخت نخستین امپراطوری دنیا

معرفی پاسارگادپاسارگاد یکی از سرمایه های ارزشمند ایران و محل آرامگاه ابدی کوروش کبیر است. مجموعه پاسارگاد در بخش شمالی استان فارس و در دشت حاصلخیز مرغاب واقع شده است. این مجموعه بزرگ شامل چندین سازه ارزشمند است که بازمانده نخستین پایتخت سلسله هخامنشیان...

14 آبان 1399

آیریس ون هرپن؛ طراح لباس یا معمار لباس؟

بنایی قرمز رنگ در وسط منطقه ای خالی در شهر لیدن کشور هلند، در حالی که به نظر می رسد روبان های سفید رنگی دور تا دور آن چرخیده اند، خودنمایی می کند. در نمای نزدیک تر، متوجه می شوید آن روبان های سفید در واقع بیش از هزار متر بتن سفید بدون درز، با بافتی فسیلی...

12 آبان 1399

الکاظمی به تهران و ریاض سفر می نماید

ایسنا نوشت: نخست وزیر عراق میخواهد در اولین سفر خارجی خود از زمان انتصاب در این پست، به سه کشور ایران، عربستان و آمریکا سفر کند.

9 آبان 1399

سهم بخش ها در اقتصاد بهار 99

در بهار 1399 و براساس آمارهای بانک مرکزی، نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی به قیمت پایه سال 1390 به منفی 2.8 درصد و نرخ رشد فراوری ناخالص داخلی بدون نفت به منفی 6 دهم درصد رسیده است. در این میان از بین گروه های اصلی اقتصاد ایران، گروه کشاورزی و صنایع و معادن تنها...

9 آبان 1399

چین بزرگ ترین واردکننده کالا از ایران است ، ایران طولانی ترین شبکه ریلی در خاورمیانه را دارد

موسسه تحقیقاتی فیچ با اذعان به این نکته که اقتصاد ایران توانسته است در چند دهه از خود در برابر تحریم ها محافظت کند نوشت: تحریم ها تاحدودی به ایران کمک کرده تا اقتصاد خود را در مقایسه با رقبای منطقه ای متنوع تر کند.

7 آبان 1399

فرایند رو به افزایش ابتلا به کرونا در خوزستان ، آموزش و پرورش بیشتر مراقبت کند

خبرنگاران/خوزستان استاندار خوزستان از فرایند رو به افزایش بیماری کرونا در استان خوزستان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی اطلاع داد.

4 آبان 1399
تعداد: (249)