طراحی گرافیکی و چاپ

لوگوی المپیک و پارالمپیک 2028 لس آنجلس رونمایی شد

به گزارش خبرنگاران، با رونمایی از لوگوی بازی های المپیک و پارالمپیک لس آنجلس 2028، حرکت به سوی این مسابقات به صورت رسمی شروع شد.

26 مهر 1399

برگزاری کلاس های حضوری در مدارس غیرانتفاعی همدان

خبرنگاران/همدان دبیر ستاد ثبت نام اداره کل آموزش و پرورش استان همدان خاطرنشان کرد: در مدارس غیرانتفاعی که تعداد دانش آموزان آنها زیر 10 نفر است، کلاس ها به صورت حضوری برگزار می گردد.

18 مهر 1399

لیست چهار کتاب برتر که از نظر خوانندگان ارزش خواندن دارند

کتاب خواندن به دلیل تاثیرات مفیدی که روی ذهن و عملکرد انسان دارد و یاری می نماید که در زندگی شخصی و اجتماعی به طور بهتر و سالم تری عمل کنیم امروزه از اهمیت بیشتری برخوردار است.

27 شهریور 1399

خودرو های خودمختار و برقی ادغام می شوند ، از فراوری دستکش تبدیل زبان اشاره به گفتار تا نابودی ویروس کرونا در 2 دقیقه

برای مرور مهمترین اخبار فناوری طی یک هفته گذشته در حوزه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تکنولوژی های روز با ما همراه باشید

18 شهریور 1399

گزارش مثنوی به نثر در نردبان آسمان به پله سوم چاپ رسید

کتاب نردبان آسمان توسط انتشارات نشر نو به چاپ سوم رسید.

27 مرداد 1399

دلاوری: حس می کنم تازه روزنامه نگار شدم، روزنامه نگاری بدون درد و خونریزی ممکن نیست

نویسنده کتاب روزنامه نگاری بدون درد و خون ریزی گفت: در راستا کار رسانه چند بار تصمیم گرفتم کار را کنار بگذارم. با این حال جهان را گشتم و در پی آن بودم تا شرایط تازه ای برای خود فراهم کنم. حال فکر می کنم تازه خبرنگار شده ام.

26 مرداد 1399

جشنواره استانی نقد قم نفرات برتر خود را شناخت

سعیده شفیعی دبیر جشنواره استانی نقد قم در گفت وگو با خبرنگار خبرنگاران در قم، با اشاره به اهمیت نقد در فضای ادبی کشور گفت: آنچه در انتخاب موضوع جشنواره، توجه ما را به خودش جلب کرد، بی توجهی به نقد بود. بسیاری توان شنیدن و درک حرف مخالف را ندارند، این موضوع...

7 مرداد 1399

لایه بیرونی ماه چگونه ایجاد شده است؟

در عوض، این گزارش فرض را بر این قرار می دهد که برخورد عظیم شهابی که موجب نابودی دایناسور ها شد، احتمالا منجر به ایجاد سنگ هایی در سطح ماه نیز شده است که تا به امروز دوام آورده اند.

21 تیر 1399

استقبال کتابخوان ها از کتاب دیدگا ه های رهبر انقلاب درباره فتنه

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: مرور اخبار حوزه کتاب در هفته گذشته را با خبر مربوط به کتاب توضیح ماجرا شروع می کنیم. البته خبر مذکور روز شنبه 13 دی منتشر شد و درباره فروش این کتاب در هفته گذشته بود. به این ترتیب طی هفته گذشته، کتاب توضیح ماجرا با مروری بر دیدگاه...

9 تیر 1399

کتاب رسانه ها و مدرنیته منتشر شد

به گزارش خبرنگاران، رسانه ها و مدرنیته اثری جامع و قاطع در زمینه رسانه ها و مطالعات فرهنگی است که نظریه انتقادی را با نظریه اجتماعی پیوند می دهد و پیشاهنگ گفتمانی بسیار فراگیر در این عرصه رو به رشد می گردد. پیامدهای این دگرگونی بسیار وسیع و دامنه دار...

4 تیر 1399

بانک مرکزی اروپا با بالگرد میان مردم پول توزیع می نماید؟

احتمال آن وجود دارد که بانک مرکزی اروپا به این نتیجه دست یابد که گزینه توزیع پول با بالگرد میان مردم بهترین گزینه برای حل بحران ناشی از شیوع کروناست.

30 خرداد 1399

کوشش جدید آمریکا بر علیه ایران در صندوق بین المللی پول

به گزارش تجارت نیوز، منابع خبری می گویند ایالات متحده آمریکا ممکن است در فرایند استفاده صندوق بین المللی پول در استفاده از یکی از مهم ترین ابزارهایش، موسوم به حق برداشت ویژه (SDR) برای یاری به کشورها برای مبارزه با اثرات شیوع ویروس کرونای جدید مانع تراشی...

21 خرداد 1399

رشد 22 درصدی نشر کتاب در گیلان، 396 مولف زن داریم

خبرنگاران/گیلان مدیرکل ارشاد اسلامی گیلان، با اشاره به انتشار 841 عنوان کتاب با شمارگان بیش از یک میلیون جلد طی سال گذشته، از رشد 22 درصدی عناوین کتاب های منتشر شده در استان اطلاع داد.

19 خرداد 1399

ساخت دستگاه تنفس مصنوعی برای بیماران کرونایی

بسیاری از کشورهای دنیا با کمبود دستگاه های تنفس مصنوعی روبرو شده اند از این رو محققان دانشگاه آکسفورد و کالج کیگنز لندن هم اکنون در حال آزمایش یک دستگاه تنفس مصنوعی اورژانسی هستند.

6 خرداد 1399

محمدحسن خان اعتمادالسلطنه؛ همدم و همنشین ناصرالدین شاه قاجار

محمدحسن خان (1259-1313ق)، ملقب به اعتمادالسلطنه، صنیع الدوله و مؤتمن السلطنه، نویسنده و سیاست مدار عهد ناصری است.

31 اردیبهشت 1399

دبیرخانۀ کمیته فنی متناظر الکترونیک چاپی در ستاد نانو راه اندازی و مستقر شد

با هدف مشارکت در تدوین استاندارد های بین المللی در حوزه الکترونیک چاپی، کمیته فنی متناظر الکترونیک چاپی در ستاد ویژه توسعه فناوری نانو راه اندازی شد.

15 اردیبهشت 1399

استوری تلینگ 4 نام تجاری بزرگ

استوری تلینگ با استفاده از کانال های ارتباطی متعدد و روش ها و ابزارهایی که در دسترس هستند، صدای یک برند را در قالب داستان به گوش مخاطبان آن می رساند.

23 فروردین 1399

اکبر افتخاری مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری شد

با حکم محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اکبر افتخاری به عنوان مدیرعامل جدید صندوق بازنشستگی کشوری منصوب شد.

24 اسفند 1398

طراحی سیستم تحریک عمقی غیرتهاجمی مغز از سوی محققان ایرانی

محققان در دانشگاه صنعتی اصفهان با حمایت ستاد توسعه علوم شناختی پیروز به طراحی یک سیستم تحریک عمقی غیرتهاجمی مغز شدند.

22 بهمن 1398

چاپ باتری ضداشتعال روی بال هواپیما

به گزارش خبرنگاران به نقل از تک اکسپلوریست، این باتری جامد و سبک از ترکیب لیتیوم و سولفور تشکیل شده ولی ایمنی بسیار بالایی دارد و به هیچ وجه آتش نمی گیرد.

13 بهمن 1398
تعداد: (24)