پیروانی: ابتلای 2 نفر از تیمی به کرونا را به فوتبال ربط ندهیم، ما در زمین به دنبال قهرمانی هستیم

به گزارش انوار بلاگ، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که سرخپوشان تنها به دنبال دستیابی به عنوان قهرمانی در نوزدهمین دوره لیگ برتر آنهم در زمین مسابقه هستند.

پیروانی: ابتلای 2 نفر از تیمی به کرونا را به فوتبال ربط ندهیم، ما در زمین به دنبال قهرمانی هستیم

به گزارش خبرنگاران، افشین پیروانی درباره ادامه مسابقات لیگ برتر گفت: نمی توانیم بگوییم فقط فوتبال کرونا دارد و عادت کردن به کرونا را باید یاد بگیریم. فوتبال درآمد ندارد و حمیداوی به عنوان مالک یک باشگاه با عشق و علاقه کار می نماید. چه تضمینی است سه ماه دیگر کرونا تمام گردد یا بگوییم چند ماه دیگر، واکسن کرونا کشف می گردد؟ این طور نیست که ما صدر جدول هستیم و تأکید داریم که لیگ ادامه پیدا کند. ما باید به زندگی با کرونا عادت کنیم.

وی با اشاره به تصمیم ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر ادامه مسابقات فوتبال در کشور توضیح داد: این دوستان همه جوانب را در نظر گرفتند و دیدند در این شرایط می توانیم به فوتبال ادامه دهیم. فوتبال آخرین شغلی بود که اجازه آغاز کار به آن دادند. می دانم در سال جام جهانی هستیم و جان افراد مهم است. حمیداوی گلایه مند بود که در فضای مجازی علیه او حرف می زنند، اما او در فوتبال بوده و باید به این موضوع عادت کند. اینگونه نیست که می گویند پرسپولیس جام را به جان ترجیح می دهد و ما عاشق طرفداران و بازیکنان هستیم.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه او در قبال جان همه احساس وظیفه می نماید، اعلام نمود: دوستان احساسی صحبت ننمایند و خواهش می کنم به کسی برنخورد. پرسپولیس زحمت کشیده است و ما باید خودمان را با خودمان مقایسه کنیم، نه لیگ های دیگر. ابتلای دو نفر از تیمی به کرونا را به فوتبال ربط ندهیم. بعضی افراد مرتبط با فوتبال کرونا گرفتند و درمان شدند. دو دوست زحمتکش و عضو تدارکات ما هم پیش از آغاز تمرینات به کرونا مبتلا شدند. آنها اسکن ریه گرفتند که خدا را شکر ریه آنها درگیر نبوده است و پس از مدتی به تیم اضافه می شوند.

پیروانی که با برنامه ورزش و مردم گفت وگو می کرد، با بیان اینکه همه باید دست به دست هم دهند تا فوتبال ادامه یابد، گفت: ما باید بین خوب و خوب تر به سراغ خوب تر برویم، نه اینکه نظراتی دهیم که آسیب پذیر باشد. ما در مرداد، مسابقات لیگ قهرمانان آسیا را داریم که دیگر نمی توانیم بگوییم چند عضو یک باشگاه کرونا دارند و ما شرکت نمی کنیم. در این صورت جریمه و محرومیت های شدیدی در نظر گرفته می گردد.

وی درباره شرایط فعلی بازیکنان پرسپولیس اعلام کرد: ما آزمایش های PCR و خون گرفتیم که تست دو عضو تدارکات ما، مثبت اعلام شد. روز اول خرداد تست دادیم و وقتی روز سوم خرداد می خواستیم تمرینات را آغاز کنیم، دو نفر به کرونا مبتلا شده بودند. روز گذشته (پنجشنبه) با یکی از آنها صحبت می کردم که می گفت متوجه کرونا نیستیم. من پزشک نیستم، اما دوستان پزشکی زیادی دارم که می گویند هجمه کرونا بر بیماری کم شده است. باید دست به دست هم دهیم و مثبت تر فکر کنیم.

پس از نقدها فرهاد حمیداوی از اظهارات پیروانی و اینکه می توان جام قهرمانی مسابقات را به سرخپوشان اهدا کرد، مدیر تیم پرسپولیس گفت: اینکه دوستان می گویند پرسپولیس را قهرمان اعلام کنید، نظر لطف آنهاست. من دوست دارم بازی کنم و 10 امتیاز اختلاف خود را در زمین اثبات کنم. ما در زمین به دنبال قهرمانی هستیم. بعضی می گویند جام بخرند و به پرسپولیس بدهند که حرف قشنگی نیست. من تمام تلاشم را کردم تا بهترین امکانات را در حد لیگ ایران برای پرسپولیس فراهم کنم.

پیروانی در پاسخ به این پرسش حمیداوی مبنی بر اینکه پرسپولیس در چه شهری می خواهد با نفت آبادان و گل گهر بازی کند، توضیح داد: هر جا بگویند بازی می کنیم. هزینه ها بالاست و باید یاری اقتصادی گردد. ما هم مشکل اقتصادی داریم. می گویید پرسپولیس قهرمان گردد. اگر سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و سقوط را با قرعه کشی معین نمایند، تیم های سقوط نماینده سکوت می نمایند؟ وقتی تیم سامان قدوس (آمیا) سقوط کرد، مگر آنها سکوت کردند؟ همه اصناف باز است، فقط فوتبال کرونا دارد. بحث من اقتصادی نیست و بحثم قهرمانی پرسپولیس است.

وی در واکنش به اینکه حمیداوی گفته بود فوتبال را تجارت می بیند، اعلام نمود: هزینه سفرها بر عهده کسی باشد که بازی ها را جابه جا می نماید. ما نمی توانیم به خاطر هزینه، فوتبال را تعطیل کنیم. شما فوتبال را با بحث اقتصادی می بینید، اما من عشق می بینم. ما طرفدار میلیونی داریم و به خاطر آنها بازی می کنیم. اینکه چه کسی هزینه ها را پرداخت کند و بازی ها کجا برگزار گردد، باید آنالیز گردد، اما من می گویم کرونا را بهانه نکنیم. همه صنوف باز است و فقط فوتبال کرونا ندارد. همه مسائل اقتصادی دارند، اما هتل ها و رستوران ها هم باز هستند.

مدیر تیم پرسپولیس درباره اینکه حمیداوی گفته بود او را به عنوان سرمربی تیم شهر خودرو انتخاب می نماید تا پولی نگیرد، اعلام کرد: ما شغل و حرفه خود را تغییر دادیم و اگر می خواهید هزینه کنید، دنبال شخص دیگری بروید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 22 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4886

به "پیروانی: ابتلای 2 نفر از تیمی به کرونا را به فوتبال ربط ندهیم، ما در زمین به دنبال قهرمانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروانی: ابتلای 2 نفر از تیمی به کرونا را به فوتبال ربط ندهیم، ما در زمین به دنبال قهرمانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید