منوچهری: پول نداریم و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم، پارس جنوبی با سیستم علی پروین جلو می رود

به گزارش انوار بلاگ، امین منوچهری، مهاجم تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که این تیم به دلیل مسائل اقتصادی نمی تواند پروتکل های بهداشتی را رعایت کند.

منوچهری: پول نداریم و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم، پارس جنوبی با سیستم علی پروین جلو می رود

امین منوچهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره شرایط تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: شرایط ما از لحاظ تمرینی و شرایط فنی خوبی است، اما از لحاظ اقتصادی و امکانات در شرایط خوبی نیستیم. هیچ کدام از پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم. چون باید پول باشد تا هر پنج روز یک بار، تست های پزشکی انجام و محل تمرین ضدعفونی شود.

باید برای داشتن آب معدنی و زمین تمرین، پول داشته باشیم.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: پارس جنوبی اصلاً برای مسئولان جمی مهم نیست و اینکه مردم با برد تیم مسرور و با شکست تیم ناراحت می شوند، اهمیتی برای این مدیران ندارد.

مهاجم تیم پارس جنوبی درخصوص عدم حضور سرپرست باشگاه و مدیر منطقه ویژه پارس جنوبی اعلام کرد: در دمای 50 درجه سانتیگراد به جم رفتیم تا آقایان زحمت نکشند و برای دیدن ما به تهران بیایند اما این اتفاق نیفتاد. در آن 10 روز مجبور شدیم از جیب مان خرج کنیم و به تهران برگشتیم.

منوچهری با تمجید از سرمربی و سرپرست تیم پارس جنوبی اظهار داشت: هومن افاضلی کارها را انجام می دهد و چراغی با یک ماشین و با سیستم علی پروین، کارها را پیش می برد. این روش به 30 سال قبل برمی شود که همه کار با یک ماشین انجام می شود، البته الان سیستم به روزتر شده و در ماشین های خودمان لباس عوض می کنیم اما خوابگاه را از ما گرفتند.

وی با بیان اینکه این اتفاقات در شأن فوتبال ایران نیست که تیمی در لیگ برتر کشور دارای چنین سیستمی باشد، به خبرنگاران گفت: تیم های قطری به مدت 45 روز در بهترین هتل های این کشور قرنطینه هستند. اگر فوتبال ایران موفقیتی به دست می آورد، به خاطر استعدادهای فردی است و مطمئن باشید در چند سال آینده، باختن به قطر با اختلاف دو تا سه گل تبدیل به آرزوی ما می شود.

مهاجم پارس جنوبی جم درخصوص عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در این تیم توضیح داد: ما یک بار تست کرونا دادیم که تست چهار نفر مثبت شد. پس از آن دیگر به خدا توکل کردیم و پولی نداریم که پنج روز یک بار تست بدهیم. باشگاه نمی تواند پول یک جلسه تمرین را تامین کند، آن وقت 25 میلیون تومان برای تست PCR هزینه کند؟

منوچهری در پاسخ به این پرسش که زردپوشان چند درصد از قرارداد خود را دریافت نموده اند، گفت: در حالی که دریافتی بیشتر تیم ها به 70 تا 80 درصد رسیده، اعضای تیم ما 50 درصد گرفته اند و خودم و چند بازیکن دیگر نیز هیچ پولی دریافت ننموده یم.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4868

به "منوچهری: پول نداریم و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم، پارس جنوبی با سیستم علی پروین جلو می رود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منوچهری: پول نداریم و پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنیم، پارس جنوبی با سیستم علی پروین جلو می رود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید