مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان امروز، 31 اردیبهشت به انتها می رسد

به گزارش انوار بلاگ، مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان در سامانه سجاد تا انتها امروز 31 اردیبهشت به انتها می رسد.

مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان امروز، 31 اردیبهشت به انتها می رسد

به گزارش خبرنگار دانشگاه انوار بلاگ، دانشجویان متقاضی میهمانی و انتقال در سامانه سجاد تا سرانجام امروز برای ثبت نام فرصت دارند. دانشجویان مقطع کارشناسی متقاضی میهمانی و انتقال (دارای شرایط خاص) همچون سنوات گذشته از یکم تا 31 اردیبهشت ماه فرصت داشتند با مراجعه به سامانه جامع سازمان امور دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری سامانه سجاد https://portal.saorg.ir و با مطالعه دقیق آیین نامه و راهنمای ثبت نام در سامانه مهمانی و انتقال دانشجویان داخل نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

دانشگاه تنها درخواست هایی را آنالیز خواهند کرد که به وسیله این سامانه ثبت شده باشد؛ لذا تمام متقاضیان میهمانی که مایلند در ترم آینده درخواست انتقال، میهمانی و میهمانی دائم آنان آنالیز گردد ضروری است به وسیله این سامانه اقدام نمایند.

پس از اتمام ثبت نام دانشجویان متقاضی، دانشگاه های مبدا از اول خرداد ماه تا 15 تیر نسبت به آنالیز درخواست ها اقدام و از 16 تیرماه تا 31 مرداد ماه دانشگاه های مقصد درخواست های موافقت شده توسط دانشگاه مبدا را آنالیز می نمایند.

دانشجویان می توانند پس از ثبت درخواست و دریافت کد پی گیری نتیجه درخواست خود را به وسیله سامانه سجاد پیگیری نمایند و از مراجعه حضوری به دانشگاه ها و سازمان با توجه به شرایط موجود جدا خودداری نمایند.

هرگونه سیاست کلان در خصوص مهمانی و انتقال در صورت عادی شدن شرایط و شروع به فعالیت موسسات و دانشگاه های کشور تابع آیین نامه نقل و انتقال و موافقت دانشگاه مبدا و مقصد است و دانشجویان باید به این موضوع توجه داشته باشند که امکان نقل و انتقال در صورت داشتن ظرفیت و مهیا بودن شرایط در دانشگاه مقصد و موافقت دانشگاه مبدا امکان پذیر است.

با توجه به شیوع بیماری کرونا در کشور و پیروی تمام موسسات آموزش عالی از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا به این موضوع نیز باید اهتمام ویژه داشت که در صورت تداوم شرایط بیماری، میهمانی و انتقال دانشجویان تحت شرایط موجود خواهد بود و معین زمان و ادامه تعطیلی یا شروع آموزش حضوری در مؤسسات آموزشی و دانشگاه ها با ستاد ملّی مبارزه با کرونا است و دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم، تابع آن سیاست خواهند بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4615

به "مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان امروز، 31 اردیبهشت به انتها می رسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت ثبت نام میهمانی و انتقال دانشجویان امروز، 31 اردیبهشت به انتها می رسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید