بیانیه گروه های مقاومت علیه آمریکا؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد

به گزارش انوار بلاگ، گروه های مقاومت عراق در پیامی موضع خود را در قبال نظامیان آمریکایی پس از مخالفت با عقب نشینی از عراق بر اساس مصوبه مجلس عراق(که بر خروج تمام نظامیان بیگانه به ویژه آمریکایی از عراق تاکید نموده است) تعیین کردند.

بیانیه گروه های مقاومت علیه آمریکا؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از شبکه المیادین،در بیانیه این گروهها با هشدار به نظامیان آمریکایی درباره عواقب عدم خروج از عراق و هدف قرار دریافت آنها آمده است نظامیان اشغالگر آمریکایی با اعلام مخالفت خود با عقب نشینی، بار دیگر ثابت کردند که جز زبان زور، زبان دیگری نمی فهمند.

این بیانیه اضافه کرد نظامیان آمریکایی باید این نکته را درک نمایند که آنچه قبلا(علیه اشغالگران) انجام شد، یک پاسخ و واکنش ساده بود، زیرا تصمیم برای عملیات(گسترده تر) هنوز اتخاذ نشده است.

گروههای مقاومت در ادامه پیغام خود خطاب به نظامیان آمریکایی آورده اند هرگز نمی توانید پاسخ ساده ما را با توجه به توانمندی و امکانات ما تحمل کنید.

در این بیانیه آمده است شما مجبور به عقب نشینی و تمرکز در پایگاههای تعیین و آوردن سامانه های دفاع هوایی برای حمایت از خود شدید.

گروههای مقاومت خطاب به اشغالگران آمریکایی گفته اند: حال و روزتان چگونه خواهد بود در صورتی که گروههای مقاومت همگی تصمیم بگیرند به صورت متحد، عراق را به جهنمی برای شما تبدیل نمایند؟

در این بیانیه خطاب به تروریست های آمریکایی آمده است : تهدیدهای اخیر شما تنها تلاشی برای سرپوش گذاشتن بر شکستتان به شمار می رود.

گروههای مقاومت در ادامه پیغام خود خطاب به آمریکایی ها گفتند شما ضعیف تر از آن هستید که وارد جنگ با ما شوید، سران شما قبلا هم ما را آزموده بودند.

در ادامه این بیانیه آمده است : ما موضع ثابت و اصولی خود مبنی بر مخالفت با نخست وزیری عدنان الزرفی نامزد سازمان اطلاعات آمریکا را اعلام می کنیم.

گروههای مقاومت همچنین خطاب به گروههای سیاسی عراق گفتند ما به رئیس جمهور(برهم صالح) هشدار می دهیم که نامزد کردن عدنان الزرفی بر خلاف اراده تظاهرات نمایندگان و مرجعیت است.

این گروهها تاکید کردند معرفی نامزد جنجالی و بحث برانگیز و متهم به فساد تهدیدی علیه صلح داخلی است و ما هرگز اجازه چنین امری را نخواهیم داد.

گروههای مقاومت در ادامه این بیانیه آورده اند: ما حمایت بعضی گروههای پارلمانی برای رای اعتماد به این مزدور را محکوم نموده و آن را لکه ننگی بر دامان آنها می دانیم و از آنها می خواهیم از اشتباه خود برگردند.

گروههای مقاومت همچنین خطاب به ملت عراق گفته اند: ما هرگز اجازه نخواهیم داد که آمریکا به اشغال سرزمین و سرقت ثروت و تجزیه کشورمان ادامه دهد.

این گروه ها اینگونه به ملت عراق اطمینان دادند که : همانطور که ما را در نبرد با گروه تروریستی داعش حاضر یافتید، ما همچنان در هر بحرانی در کنار شما خواهیم بود و این شامل دشمن جدید یعنی کرونا هم می گردد.

گروههای جنبش عصائب أهل الحق، جنبش النجباء وگردانهای سید الشهداء این بیانیه را صادر کردند .

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3706

به "بیانیه گروه های مقاومت علیه آمریکا؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه گروه های مقاومت علیه آمریکا؛ عراق را به جهنمی برای شما تبدیل خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید