شناسایی مجازی پزشکان با نقشه گوگل

به گزارش انوار بلاگ، گوگل قصد دارد به کاربران امکان دهد تا با استفاده از خدمات جستجو و نرم افزار نقشه این شرکت برای شناسایی پزشکان در دسترس به طور مجازی اقدام کنند.

شناسایی مجازی پزشکان با نقشه گوگل

گوگل در تلاش است با همکاری پزشکان مختلف در آمریکا دسترسی به خدمات این افراد را به صورت مجازی و از راه دور ممکن کند تا در شرایط قرنطینه کاربران بتوانند از طریق تلفن و مکالمات ویدئویی خدمات پزشکی دریافت کرده و برای رفع مسائل خود اقدام کنند.

گوگل می گوید با توجه به شیوع ویروس کرونا و خانه نشینی اجباری میلیون ها نفر در سراسر آمریکا مراجعه حضوری به پزشکان کاهش یافته و مردم ترجیح می دهند به صورت مجازی از خدمات پزشکی استفاده کنند. لذا این شرکت قصد دارد به افراد نیازمند به خدمات درمانی امکان دهد بدون ترک خانه هایشان به سرویس های مختلف پزشکی دسترسی یابند.

از این پس مشخصات پزشکانی که به صورت مجازی به بیماران خدمات تلفنی یا ویدئو کنفرانس ارائه می دهند در جستجوگر گوگل و در نرم افزار نقشه آن در دسترس خواهد بود و اگر کاربران عبارت هایی مانند مراقبت درمانی فوری در نزدیکی من یا کلینیک های سرپایی را در گوگل جستجو کنند، اطلاعات مذکور را مشاهده خواهند کرد.،مهر

اخبار مربوط به ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3903

به "شناسایی مجازی پزشکان با نقشه گوگل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناسایی مجازی پزشکان با نقشه گوگل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید