درودگر: موضوع شستا به من ارتباطی ندارد، فوتبال تعطیل شود، جامعه فوتبال دچار مشکل خواهد شد

به گزارش انوار بلاگ، صادق درودگر، رئیس سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال از چک این فدراسیون در وجه شرکت شستا و برگشت خوردن آن اظهار بی اطلاعی کرد.

درودگر: موضوع شستا به من ارتباطی ندارد، فوتبال تعطیل شود، جامعه فوتبال دچار مشکل خواهد شد

به گزارش انوار بلاگ، صادق درودگر در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان مالی فدراسیون فوتبال هنوز به فعالیتش ادامه می دهد و اینکه او هنوز رئیس این سازمان است یا خیر، گفت: این سازمان همچنان کار می کند. اخبار شما دقیق تر است و شاید شما رئیس این سازمان شده باشید! ما در دنیای احتمالات زندگی می کنیم.

وی که با برنامه تهران ورزشی گفت وگو می کرد، در پاسخ به این سؤال که آیا چک فدراسیون فوتبال برای شرکت شستا برگشت خورده است یا خیر، شرح داد: من درباره شستا صحبتی نمی کنم و موضوع به من ربطی ندارد. این مسئله مربوط به ستاد تحریم وزارت ورزش و جوانان است و از آن اطلاعی ندارم. من درآمدزا هستم، هزینه کُن نیستم و نباید چک کسی را بدهم. مجمع و هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال باید در این باره صحبت کنند.

رئیس سازمان مالی فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که آیا نگران هدر رفتن درآمدهای فدراسیون در موضوعاتی چون شستاست یا خیر، گفت: من برای همه چیز نگران هستم. شرکت ها دچار مشکل هستند و باید مسائل را حل کنیم. همه باید کمک کنیم تا همبستگی و هم افزایی بیشتر شود. شما نگران چک های صداوسیما باشید که حقوق پرسنل خود را پرداخت کند. این مسائل به مردم، توسعه ورزش، نشاط و سلامتی جامعه کمک نمی کند. اگر همیشه رو به جلو نگاه کنیم، کمتر تصادف می کنیم و باید نکات زیبا را در جامعه ببینیم.

درودگر در پاسخ به این پرسش که آیا از عدم برگزاری مسابقات فوتبال ضرر خواهیم کرد یا خیر، گفت: ما ضرر نمی کنیم. اگر نیروی انتظامی یا مدارس کار نکنند، بخشی از جامعه ضرر می کند و اگر فوتبال تعطیل شود، جامعه فوتبال دچار مشکل خواهد شد. باید دعا کنیم با رعایت پروتکل ها، از همه گیری کرونا کاسته شود و زندگی به جامعه برشود.

وی درباره برآورد خود از میزان خسارت فوتبال کشور بیان نمود: خسارت ما به اندازه 9 هفته از 30 هفته لیگ برتر بوده که حدود 10 تا 12 درصد می شود. ما هر دو دربی را برگزار کردیم. درباره رقم دقیق خسارت با بخش مالی فدراسیون فوتبال تماس بگیرید، چون نباید اطلاعات غلط بدهم. شما نگران سلامت خودتان باشید. چون معین است که وضع روحی خوبی ندارید و شستا شستا می کنید!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 مرداد 1399 بروزرسانی: 13 مرداد 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4778

به "درودگر: موضوع شستا به من ارتباطی ندارد، فوتبال تعطیل شود، جامعه فوتبال دچار مشکل خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درودگر: موضوع شستا به من ارتباطی ندارد، فوتبال تعطیل شود، جامعه فوتبال دچار مشکل خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید