خبرنگاران وزیر ارتباطات سه مرکز پخش ویروس کرونا را گفت

به گزارش انوار بلاگ، تهران-خبرنگاران-امروز در عصر فناوری و حکومت داده ها، راهی جز استفاده از آنها برای سیاست گذاری و پیشگیری باقی نمی ماند. وزیر ارتباطات گفت: بیمارستان ها، پمپ بنزین ها و سوپرمارکت ها اصلی ترین مراکز شیوع کرونا محسوب می شوند.

خبرنگاران وزیر ارتباطات سه مرکز پخش ویروس کرونا را گفت

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در توییتر خود نوشت: با دریافت بخشی از اطلاعات مبتلایان به ⁧‫ویروس کرونا‬⁩ در ایران و تحلیل اطلاعات حمل ونقل، پرداخت حضوری و ... آنها توسط متخصصان داده کاوی و استخراج مدل شیوع، به این جمع بندی رسیدیم که سه مرکز مهم پخش ویروس کرونا در ایران به ترتیب بیمارستانها، پمپ بنزینها و سوپرمارکتها هستند.

به گزارش خبرنگاران ویروس کرونا که رسما کووید - 19 نام دارد، نخستین بار در شهر ووهان چین شناسایی شد تا کنون به بیش از70 کشور سرایت کرده و سازمان بهداشت جهانی را برآن داشته است تا شرایط فوق العاده اعلام کند.

به گزارش خبرنگاران، آمار ابتلای قطعی به ویروس کرونا در ایران تا ظهر دوشنبه (نوزدهم اسفند) به هفت هزار و161 نفر رسیده و تعداد افراد فوت شده ناشی از آن در مجموع به 237 نفر رسیده ، همچنین دو هزار و 394 نفر از مبتلایان بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: ایرنا
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3076

به "خبرنگاران وزیر ارتباطات سه مرکز پخش ویروس کرونا را گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر ارتباطات سه مرکز پخش ویروس کرونا را گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید