تمرکز ایران کیش بر شیوه های جدید خدمات بسیار امیدوارکننده است

به گزارش انوار بلاگ، معاون فن آوری اطلاعات و عضو هیئت عامل بانک تجارت گفت: ایران کیش مجموعه ای چابک است که باید آن را جزو بازوهای بانک تجارت به ویژه در حوزه آی تی برشمریم.

تمرکز ایران کیش بر شیوه های جدید خدمات بسیار امیدوارکننده است

به گزارش انوار بلاگ، بنابر اعلام ایران کیش، سیدمحمود احمدی معاون فن آوری اطلاعات و عضو هیئت عامل بانک تجارت با بیان این مطلب گفت: ایران کیش یکی از قدیمی ترین و صاحب نام ترین شرکت های صنعت پرداخت در حوزه هلدینگ آی تی است و هم اکنون تمرکز ویژه ای روی ارائه شیوه های جدید خدمت دارد. اینکه ایران کیش در لبه تکنولوژی قراردارد، موضوع درستی است این شرکت می تواند شیوه های جدید را معرفی کند و به سمت قطعات و سیستم هایی گام بردارد که خدمات بیشتر و بهتری فارغ از کارت و دستگاه های پوز، ارائه دهیم. دراین حوزه به شدت به ایران کیش امیدواریم.

وی درباره چالش ارز و اینکه این موضوع تا چه اندازه تاثیرگذار است اظهارکرد: باید همسانی و همدستی در شبکه های بانکی به وجود بیاوریم. ما چالش ارز را چالش بزرگی نمی بینم، مشکل بزرگتر این است که هم اکنون، خدمات مجانی و بسیار ارزانی ارائه می گردد که با هیچ جای جهان قابل مقایسه نیست. شبکه بانکی باید به سمت و سویی برود تا بتواند برای خدماتی که ارائه می دهد کارمزد مورد قبولی بگیرد و این کارمزد را به نوعی به شرکت هایی که عامل اصلی ارائه این خدمت ها هستند توسعه و تحویل بدهد و این باعث می گردد تا بتوانیم ارائه خدمت بیشتری داشته باشیم.

احمدی گفت: باید سرمایه گذاری جدیدی در مورد آی تی انجام گردد تا تکنولوژی ها و امکانات روز در این صنعت، هم از جهت سخت افزاری و هم نرم افزاری جایگزین گردد.

وی درباره بخش آی تی بانک تجارت اظهارکرد: مهم ترین کاری که هم اکنون در بانک تجارت در حال شکل دریافت است، این است که به سمت وسوی یک core مشترک و متمرکز کردن تمام اطلاعات و سامانه های متعدد و متفاوت گام برداشتیم.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 98

به "تمرکز ایران کیش بر شیوه های جدید خدمات بسیار امیدوارکننده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرکز ایران کیش بر شیوه های جدید خدمات بسیار امیدوارکننده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید