تخلف استقلال سنگین بود

به گزارش انوار بلاگ، علیرضا دبیر در واکنش به اظهارات رضا یزدانی گفت: از حامی اقتصادی استقلال یعنی نصیری که سرمایه گذاری کرد، تشکر می کنم. کشتی من در سن 25 یا 26 سالگی تمام شد و خواستم به این رشته برگردم که اجازه ندادند و در جای دیگری خدمت کردم. خواستم این اتفاق برای این قهرمانان رخ ندهد. باور دارم مهدی تقوی و رضا یزدانی می توانند به کشتی ایران به عنوان مربی یا سمت دیگری یاری نمایند و وظیفه دارم قهرمانان را بیاورم.

تخلف استقلال سنگین بود

از پروفایل ما وبلاگ بخار دیدن نمایید.

وی که با برنامه ورزش و مردم گفت وگو می کرد، توضیح داد: به یزدانی زنگ زدم و به او گفتم اگر کشتی بگیری یا مربیگری کنی، از تو حمایت می کنم و می خواهم در کشتی باشی. زمانی که استقلال می خواست تیم بدهد، با سعادتمند صحبت کردم و او نظرم را درباره رضا یزدانی پرسید. من گفتم او عالی است و می تواند به تیم یاری کند. گفته شد به مربیان بی احترامی شده است. مربیان استقلال عزیزان و اساتید ما هستند و اسماعیل پور ما را عظیم نموده است. با این حال گفتم اگر در تشک کشتی حاضر نشوید، دو سال شما را محروم می کنم و اگر آنها نمی آمدند، این اتفاق رخ می داد.

رئیس فدراسیون کشتی درخصوص قرارداد سالن جهانبخت توفیق با باشگاه استقلال بیان نمود: درباره قراردادی به مبلغ 16 میلیون تومان صحبت و آن را در فضای مجازی منتشر کردند. این مبلغ هنوز به حساب فدراسیون کشتی واریز نشده است. تیم استقلال سه وعده در دورهای رفت و برگشت در این سالن حضور داشت. نصیری (اسپانسر استقلال) در این مسابقات دو شخصیت داشت؛ یکی به خاطر حضور در استقلال و یکی هم به عنوان کسی که در دور رفت، 50 درصد از تبلیغات را با فدراسیون قرارداد داشت. هنوز 100 میلیون تومان از حساب ها مانده است.

یزدانی با بیان اینکه فدراسیون کشتی برای برگزاری مسابقات حدود 2 و نیم میلیارد تومان هزینه کرد، گفت: ما به وزارت بهداشت قول داده بودیم و خودمان هزینه ها را تقبل کردیم. 10 میلیون تومانی واریز کردند که ارتباطی به این موضوع نداشت و برای تبلیغات بوده است. این فیش 16 میلیون تومانی را به ما بدهد تا بدانیم چه بوده است. امیرمحمد یزدانی را خواستیم به جام جهانی بفرستیم که او برای استقلال کشتی نگرفت. غیاثی کشتی گرفت و پیروز شد که غلامرضا گفت او می تواند یاری کند. یزدانی دو روز پیش به اردوی تیم ملی آمد و تست او هنوز مثبت است.

وی با بیان اینکه در این باره باید با غلامرضا محمدی صحبت کرد، گفت: همه بچه ها به جز یزدانی در اردوی تیم ملی حاضر بودند. ما دو تست از بچه ها گرفتیم و یزدانی تنها آزادکار ما با تست کرونای مثبت بود. من از خدایم بود که او کشتی بگیرد؛ چون شانس حضور در المپیک دارد. بالأخره خدا و پیغمبری هم هست. یزدانی آژانسی های هواپیمایی و ایرلاین قطر را معرفی کرد که از او تست گرفتند و هنوز تستش مثبت است.

رئیس فدراسیون کشتی با انتقاد از رضا یزدانی گفت: یک زمان یک نفر کشتی گیر است و می تواند قهر کند، اما زمانی که مربی یا سرپرست می گردد، باید آینده چند جوان را ببیند. دوستان این موضوع را در تصمیمات خود رعایت نمایند. یونس امامی در وزن 74 کیلوگرم با استقلال قرارداد بسته بوده، اما مبلغ بیشتری به او دادند و دور رفت در در وزن 70 کیلوگرم کشتی گرفته است. اگر کسی شکایتی دارد، شکایت کند. ایشان مدرک داده که عمل جراحی نموده و گفته در وزن 70 کیلوگرم کشتی نمی گیرم. این مسائل را از مهربان و محمدی پرسیدم.

منبع: فرارو
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7634

به "تخلف استقلال سنگین بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تخلف استقلال سنگین بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید