با شماری از بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس آشنا شویم

به گزارش انوار بلاگ، یکی از کشورهایی که شما می توانید به آن سفر نموده و لذت ببرید، کشور گرجستان است. تفلیس که مرکز این کشور بوده، شهر بسیار جذابی برای گردشگران هست. اگر به این شهر سفر کنید، باید اطلاعاتی را پیش از سفر به آن کسب نمایید؛ اطلاعاتی نظیر آب و هوای این شهر، زمان مناسب برای سفر به آن، برخی از اصطلاحات رایج در زبان گرجی، شماره هایی که نیازمند هستید که آنها را بدانید و دانستن اندکی از پیشینه شهر. اما، اینها تنها اطلاعاتی نبوده که شما برای سفر خود به آنها نیازمند هستید. شما باید از انواع رستوران و هتلهای این شهر هم آگاهی داشته باشید. با ما در مقاله بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس همراه شده تا شما را با شماری از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس برایتان مفید خواهد بود.

با شماری از بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس آشنا شویم

هتل پانورما hotel panorama

این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس دارای 2 ستاره بوده و اگر قصد شما اقامت در این هتل است، باید بدانید که بطور میانه مبلغی در حدود 40 دلار برای هر شب را باید بپردازید که از نظر کلی، رنج قیمتی میانهی در برابر دیگر هتلها برای شما خواهد بود. در همه اتاقهای آن امکاناتی مانند تلویزیون، یخچال و حمام اختصاصی دیده شده و در اتاقها می توانید به درون بالکن بروید، چون در همه اتاقهای هتل بالکن طراحی شده است. از دیگر امکانات و خدماتی که مسئولان این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس برای شما در نظر گرفته اند، میتوان به این موارد اشاره نمود: اینترنت با سرعت عالی، خدمات اتاق، سرویس برای رفت و آمد از فرودگاه به هتل و برعکس.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که رأس ساعت 12 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر کودک زیر 6 سال دارید، این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد. اقامت کودک شما در صورتی که در تختهایی که در اتاق وجود دارد باشد یا اینکه درخواست تخت اضافی داشته باشید، کاملاً رایگان خواهد بود.

اگر بچه ها شما بیش از شش سال داشته باشند، باید هزینه ای برابر با 20 لاری گرجستان اضافه بپردازید. اگر شما از آن دست افرادی هستید که حیوانات خانگی خود را در سفر به همراه می برید، باید بدانید که وارد شدن حیوانات به داخل این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس ممنوع بوده و شما در این زمینه با محدودیت روبرو خواهید بود.

هتل الکساندریا aleksandria hotel

این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس دارای 2 ستاره بوده و اگر قصد شما اقامت در این هتل است، باید بدانید که بطور میانه مبلغی برابر 45 دلار برای هر شب را باید بپردازید. موقعیت قرارگیری این هتل زیبا در یک ساختمان تاریخی است. در اتاق های این هتل از خدماتی چون تلویزیون و حمام اختصاصی می توانید بهره ببرید و بعلاوه اگر از اتاق های این هتل به سمت بیرون نگاه کنید، می توانید شاهد صحنه های بسیار خوبی از قسمت تاریخی شهر تفلیس باشید.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که بین ساعت 11 تا 12 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر بچه ها همراه شما هستند یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شود، باید هزینه ای برابر با 30 لاری گرجستان را اضافه بر هزینه بپردازید. اگر شما از آن دست افرادی هستید که حیوانات خانگی خود را در سفر به همراه می برید، باید بدانید که وارد شدن این حیوانات به داخل این هتل ممنوع است و شما در این زمینه با محدودیت روبرو خواهید بود.

هتل وایت هارت white hart

هتل وایت هارت هتلی است دو ستاره که از نظر هزینه اقامتی در رده میانه قرار میگیرد. برای اقامت در این هتل احتیاج است که شما هر شب مبلغی معادل 30 دلار را پرداخت نمایید. اگر این هتل را برای اقامت خود برگزیده اید، مشاهده کرده که همه اتاق ها با تهویه هوای مطبوع و بعلاوه حمام بخار تجهیز شده و با حضور در اتاق خود می توانید به آسانی از اینترنتی با سرعت عالی بهره مند شوید. در اتاقهای این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس از یک سبک کلاسیک برای دیزاین بهره گرفته شده که در هر اتاق یک حمام اختصاصی را هم طراحی کرده اند.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 الی 20 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که بین ساعت 8 الی 12 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر شما فرزند دارید، نمی توانید در این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس اقامت کنید، چرا که هتل از پذیرش بچه ها معذور است. بعلاوه، باید مطلعی داشته باشید که در اتاق های این هتل نمی توانید تقاضای تخت اضافه داشته باشید.

هتل الدویلا متخی hotel old villa metekhi

این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس که هتلی دو ستاره است، در رنج قیمتی هتلهای میانه قرار میگیرد و هزینه پرداختی شما برای هر شب این هتل مبلغ 20 دلار خواهد بود. در صورتی که در این هتل اقامت دارید، باید مطلع باشید که در تمامی اتاقهای این هتل می توانید از امکاناتی نظیر تهویه مطبوع و مناسب و کتری برقی و تلویزیون استفاده نمایید. بعضی از اتاق های این هتل نمای بسیار زیبایی از شهر یا باغی زیبا را برای شما به نمایش در می آورند. اگر شما می خواهید که به راحتی از فرودگاه به این هتل بیایید یا مسیر عکس آن به هنگام برگشت را با آسودگی طی کنید، تنها کافی است که از کارمندان هتل درخواست سرویس رفت و آمد را داشته باشید. اما به این مسئله دقت کنید که این سرویس برای شما به صورت رایگان ارائه نخواهد شد و باید برای آن مبلغی را بپردازید.

در این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس بعلاوه شما می توانید از خدماتی مانند پارکینگ مجموعه، اینترنت با سرعت عالی و کاملا مجانی و خدمات اتاق بهره ببرید. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 13 الی 23 اقدام نمایید و به یاد داشته باشید که بین ساعت 12 الی 14 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس این مسئله فرق می کند.

اگر کودک زیر 2 سال دارید، این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد. اقامت کودک شما در صورتی که در تخت هایی که در اتاق وجود دارد یا تخت هایی که به صورت کاملا مجزا در اختیار شما قرار خواهند داد و مخصوص بچه ها است، کاملا رایگان خواهد بود. هزینه اقامت برای بچه ها شما که زیر 16 سال سن دارند و می خواهند از تخت های اضافی که به وسیله هتل در اختیار میهمانان قرار داده می شود استفاده نمایند، تنها 20 لاری گرجستان خواهد بود. اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند، باید هزینه ای برابر با 25 لاری گرجستان برای هر شب را پرداخت کنید.

اگر شما حیوان خانگی با خود به همراه دارید یا علاقمند هستید که آنها را در این سفر با خود همراه نمایید، باید بدانید که ورود این حیوانات به داخل این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس کاملا آزاد بوده و مسئولین آن از شما هیچ مبلغی را برای این کار دریافت نمی نمایند.

هتل ام ام جی hotel mmg

هتل ام ام جی از جمله هتلهای خوبی است که در فاصله اندکی از میدان آزادی تفلیس نهاده شد. شما اگر در این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس اقامت کنید، می توانید ببینید که در تعداد زیادی از این اتاقها حمام اختصاصی یا حمام اسپا وجود دارد ولی در کنار این ممکن است شما در اتاقی ساکن شوید که از این امکانات به دور است و تنها از دستشویی و سشوار می توانید بهره مند باشید. در کنار تمامی اینها، شما می توانید از خدماتی مانند اینترنت و آن هم با سرعت بالا و کاملا رایگان، سرویس رفت و آمد برای فرودگاه و بعلاوه پارکینگ برای اتومبیل ها استفاده نمایید.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 12 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 11:30 باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر شما حیوانات خانگی دارید و علاقمند هستید آنها را در سفر خود همراه داشته باشید، باید بدانید که در این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس نمی توانید اقامت کنید، چرا که به همراه داشتن حیوانات خانگی در این هتل ممنوع هست.

هتل وازی vazi hotel

این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس در رتبه بندی هتل های دو ستاره قرار می گیرد و اگر شما این هتل را برای اقامت خود برگزیده اید، باید مبلغی معادل 30 دلار را به هتل بپردازید. پس از اسکان در این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس به راحتی می توانید به سمت سالن اپرا و تئاتری بروید که در شهر تفلیس ساخته شد، چرا که فاصله زیادی از این مکان ندارد. اگر از دسته افرادی هستید که به غذاهای بومی هر کشور علاقمند هستید و دوست دارید در سفرهای خود از این غذاها تست کنید، می توانید در این هتل از آنها بهره مند شوید و اطمینان داشته باشید که کیفیت آنها بسیار مناسب خواهد بود.

از خدمات این هتل میتوان به اینترنت با سرعتی بالا که کاملا رایگان است و سرویس رفت و آمد مسافران به فرودگاه که آن هم مجانی بوده و هزینه ای را از گردشگران عزیز دریافت نمی کند. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 12 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 11 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. هزینه اقامت برای بچه ها شما که زیر 16 سال سن دارند و می خواهند از تخت های اضافی که به وسیله هتل در اختیار میهمان ها قرار داده می شود استفاده نمایند، تنها 20 لاری گرجستان خواهد بود.

اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شوند، باید هزینه ای برابر با 40 لاری گرجستان را برای هر شب پرداخت کنید.

هتل وی آی پی hotel vip

این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس بسیار خاص هتلی دو ستاره است که شما برای پرداخت هزینه اقامت آن با مشکل زیادی روبرو نخواهید شد، چرا که در سطح قیمتی میانه نهاده شد. در این هتل تنها با پرداخت 45 دلار از برترین امکانات بهره مند خواهید شد. موقعیت جغرافیایی هتل وی آی پی در قسمت مرکزی شهر تفلیس بوده و دارای فاصله اندکی از میدان اصلی این شهر یعنی میدان آزادی هست. از خدماتی که این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس برای مشتریان خود ارائه می کند، میتوان به اینترنت با سرعت بالا، پارکینگ مجموعه و سرویس رفت و آمد فرودگاهی اشاره نمود.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 12 باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر کودک زیر 1 سال دارید، این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد. اقامت کودک شما در صورتی که در تخت هایی که در اتاق وجود دارد باشد، کاملا رایگان خواهد بود. اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شود، باید هزینه ای برابر با 34 لاری گرجستان را اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید.

هتل سالو hotel salo

این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس دارای رنج قیمتی میانه است و شما تنها با هزینه شبی 22 دلار یا 85 هزار تومان می توانید برترین اوقات خود را در هتل سالو داشته باشید. افرادی که در اتاقهای متعلق به این هتل اقامت می نمایند، می توانند از امکاناتی نظیر تهویه مناسب و مطبوع، تلویزیون و بعلاوه حمام مخصوص برای اتاق خود بهره ببرند. در کنار این امکانات، هتل برای آنها خدمات دیگری را مانند اینترنت با سرعت بالا و بدون پرداخت هزینه، پارکینگ رایگان، خدمات اتاق و بعلاوه سرویس برای رفت و آمد به فرودگاه مهیا کرده و گردشگران عزیزی که در این هتل اسکان دارند، می توانند با استفاده از این خدمات ساعات خوبی را برای خود بسازند.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 12 باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر کودک زیر 12 سال دارید، این هتل گزینه اول انتخابی شما می تواند باشد. اقامت کودک شما در صورتی که از تخت هایی که در اتاق وجود دارد استفاده کند، کاملا رایگان خواهد بود. هزینه اقامت برای بچه ها شما که زیر 2 سال سن دارند و می خواهند از تخت های اضافی که به وسیله هتل در اختیار میهمان ها قرار داده می شود و مخصوص بچه ها است استفاده نمایند، تنها 16 لاری گرجستان خواهد بود.

اگر بچه ها با بالای سنی که ذکر شد دارید یا فرد دیگری در اتاق شما و در تخت اضافه آن ساکن می شود، باید هزینه ای برابر با 17 لاری گرجستان اضافه بر هزینه اتاق برای هر شب پرداخت کنید. اگر شما حیوان خانگی با خود به همراه دارید یا علاقمند هستید که آنها را در این سفر با خود همراه نمایید، باید بدانید که ورود این حیوانات به داخل این مورد از مشهورترین هتل های 2 ستاره تفلیس کاملا آزاد هست و مسئولین آن از شما هیچ گونه مبلغی را برای این کار دریافت نمی نمایند.

هتل هوم استی ایزولدا homestay izolda

این هتل دو ستاره با هزینه ای معادل 15 تا 20 دلار پذیرای میهمان خود خواهد بود و در رنج قیمتی میانه واقع شده است. این هتل زیبا در موقعیتی نزدیک مرکز شهر تفلیس نهاده شده و میتوان از آن به راحتی به سمت سالن کنسرت و هنرهای نمایشی در این شهر رفت، چرا که فاصله زیادی تا این مکانها ندارد. در اتاقهای این هتل می توانید تلویزیون و قهوه ساز را مشاهده نمایید. اما اینها تمامی امکاناتی که می بینید نیست، بلکه این اتاق ها دارای وسایل بهداشتی و صندل هم هستند. مسافران عزیزی که این هتل را برگزیده اند، باید مطلع باشند که برای استفاده کردن از اینترنت در اینجا که دارای سرعت به نسبت خوبی هم است، احتیاج ندارند که مبلغی را بپردازند و اینترنت به صورت رایگان به آنها ارائه می شود.

اگر بعضی از مسافران با اتومبیل شخصی مسافرت کرده باشند یا بخواهند در مقصد اتومبیلی را کرایه نمایند، می توانند از جانب مکانی برای پارک خیالشان راحت باشد، چرا که این مورد از برترین هتل های 2 ستاره تفلیس پارکینگی را برای اتومبیل ها تعبیه کرده است. برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 13 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 11 باید اتاق خود را در هنگام ترک هتل تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند.

در این هتل اتاقها توانایی وجود تخت اضافه را ندارند. پس، از تقاضای آن خودداری نمایید. اگر شما دارای فرزند هستید و او را در این سفر به همراه خود آورده اید، باید بدانید که در هتل هوم استی ایزولدا امکان اسکان برای بچه ها وجود ندارد و باید مجموعه اقامتی دیگری را انتخاب نمایید.

هتل اوریون اکونوم orion econom

این هتل خاص هتلی با دو ستاره بوده که ازنظر هزینه اقامتی که برای شما خواهد داشت، چیزی در حدود 25 دلار است. این هتل زیبا در طبقات چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم یک ساختمان در تفلیس بنا شد. این ساختمان به نسبت تازه ساز هست. از این رو، در هر کدام از اتاق های آن شما می توانید امکاناتی نظیر تهویه مناسب و مطبوع، تلویزیون، یخچال، حمام و دستشویی مختص همان اتاق را مشاهده نمایید. این هتل بسیار مجهزتر از سایر هتلهایی است که پیش از این برای شما نام بردیم. در اینجا می توانید بر روی تراس رفته و از مبلمان تازه و تازه ای که مطابق مد روز خریده شده، بهره مند شوید یا از آشپزخانه ای استفاده کرده که وسایل آن کامل است.

اما اینها تمامی خدمات نیست بلکه شما با اقامت در هتل اوریون اکونوم برای خوردن غذا می توانید به محلی بروید که به صورت مشترک برای همه میهمان ها در نظر گرفته شده و از آنجا بهره ببرید. در این هتل باز هم به شما امکاناتی را عرضه می نمایند که میتوان از بین آنها به اینترنت با سرعت به نسبت بالا اشاره نمود که بدون پرداخت هزینه در اختیار شماست. بعلاوه، دارا بودن پارکینگ و سرویس برای رفت و آمد فرودگاهی از دیگر نکات مثبت این هتل است. اگر در اینجا شما علاقمند هستید که در طول حضورتان اتاق هایتان مرتب شود، می توانید از خدمات اتاقها بخواهید که این کار را برای شما انجام دهند و اطمینان داشته باشید که آنها این کار را به برترین نحو به انجام می رسانند.

برای ورود و تحویل گرفتن اتاق خود در این هتل می توانید از ساعت 14 اقدام کنید و به یاد داشته باشید که راس ساعت 12 باید اتاق خود را تحویل دهید. از مسائل مهم دیگری که باید به آن دقت لازم را مبذول دارید، این است که قبل از اینکه اتاق مورد نظر خود را رزرو کنید، به چگونگی امکان کنسلی یا پیش پرداخت هر اتاق توجه داشته باشید، چرا که برای هر اتاق این مسئله فرق می کند. اگر احتیاجمند تخت اضافه در اتاق خود هستید، تنها احتیاج است که به مسئولین اطلاع دهید تا برای شما فراهم نمایند اما باید بدانید که در هر کدام از اتاقها تنها می توانید 1 تخت اضافه داشته باشید. بعلاوه، اگر شما حیوانات خانگی دارید و علاقمند هستید آنها را در سفر خود همراه داشته باشید، باید بدانید که در این هتل نمی توانید اقامت کنید، چرا که به همراه داشتن حیوانات خانگی در این هتل ممنوع هست.

منبع: همگردی
انتشار: 17 فروردین 1402 بروزرسانی: 17 فروردین 1402 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 17922

به "با شماری از بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس آشنا شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با شماری از بهترین هتل های 2 ستاره تفلیس آشنا شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید