ادعای ترامپ: برای 8 سال دیگر رئیس جمهور می مانم!

به گزارش انوار بلاگ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا، همزمان با شروع همایش ملی حزب دموکرات برای رسمیت بخشیدن به نامزدی جو بایدن در رقابت انتخاباتی 2020، مدعی شد که پیروزی نهایی از آن جمهوری خواستار است.

ادعای ترامپ: برای 8 سال دیگر رئیس جمهور می مانم!

به گزارش مهر به نقل از فاکس نیوز ترامپ به این اکتفا نکرد و در اظهارنظری قابل تأمل مدعی شد که باید دو دوره دیگر (12 سال به جای 8 سال) رئیس جمهور بماند. به زعم وی، دور اول ریاست جمهوریش حساب نیست، چون دموکرات ها در ستاد انتخاباتیش جاسوسی نموده اند!

ترامپ که در جمع هوادارانش سخنرانی می کرد؛ مدعی شد: برای 4 سال دیگر پیروز می شویم و بعد از آن 4 سال دیگر هم در پیش داریم، زیرا همانطور که می دانید آن ها (دموکرات ها) از ستاد انتخاباتی من جاسوسی کردند؛ بنابراین باید 4 سال (دور اول) را دوباره تکرار کنیم. این در حالی است که دموکرات ها از جمله هیلاری کلینتون نامزد حزب در انتخابات 2016، درباره اینکه ممکن است ترامپ در صورت شکست، نتیجه را نپذیرد هشدار داده اند.

از سوی دیگر، ترامپ پیشتر در مصاحبه ای گفته بود چنانچه ببازد، به امور دیگر مشغول خواهد شد. اما اظهارات اخیر وی حتی اگر در قالب طنز هم عنوان شده باشد؛ حاکی از میل شدید برای بقای قدرت است. این در حالی است که ترامپ قبلاً هم تبلیغاتی را با این مظمون که تاثیر و ماندگاریش بر سیاست آمریکا زوال ناپذیر است؛ منتشر نموده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 16 مهر 1399 بروزرسانی: 16 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 5549

به "ادعای ترامپ: برای 8 سال دیگر رئیس جمهور می مانم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای ترامپ: برای 8 سال دیگر رئیس جمهور می مانم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید