همایشها و نمایشگاه ها

هشدار مشاور امنیت ملی بایدن به روسیه

خبرنگاران : اتحادیه اروپا و آمریکا به بهانه شرایط سلامت جسمانی ناوالنی روز یکشنبه فشار خود بر روسیه را افزایش دادند و مشاور امنیت ملی دولت بایدن در این زمینه به مسکو هشدار داد.

26 اردیبهشت 1400

آخرین مهلت ثبت نام فروش فوق العاده ایران خودرو اعلام شد

خبرنگاران : نخستین فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو در سال 1400 با عرضه سه محصول از یکشنبه، هشتم فروردین آغاز شده و تا چهارشنبه (یازدهم فروردین) ادامه دارد.

12 اردیبهشت 1400

از سرمایه های ملی آزمایشگاهی حفاظت شد تا این ظرفیت ها به توسعه علمی کشور یاری کند خبرنگاران

حفاظت از تجهیزات آزمایشگاهی هدفی است که با حمایت های معاونت علمی و فناوری میسر شد. ابزارهایی که کمک گر زیست بوم فناوری کشور شدند.

3 اردیبهشت 1400

نخستین همایش ملی ساختار و واکنش های هسته ای در دانشگاه گلستان برگزار می گردد خبرنگاران

نخستین همایش ملی ساختار و واکنش های هسته ای ششم خرداد با موضوع مدل ها و شکافت های هسته ای در دانشگاه گلستان برگزار می گردد.

31 فروردین 1400

گسترش همکاری آستراخان روسیه با ایران به درخواست مقامات مالی روسیه

تهران (پانا) - رئیس اتاق بازرگانی و صنایع آستاراخان روسیه، در جلسه با مقامات ایران با بیان اینکه این منطقه همواره نقطه اصلی تجارت روسیه و ایران بوده است، خواهان گسترش همکاری با بازرگانان ایران شد.

19 فروردین 1400

خبرنگاران تحول در زیرساخت های روستایی سبب رونق فراوری و اشتغالزایی می گردد

اهواز-خبرنگاران-نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی گفت: تحول در زیرساخت های روستایی علاوه بر رونق فراوری و اشتغال موجب توسعه سایر بخش ها می گردد.

17 فروردین 1400

ترامپ نمی خواهد حزب جدیدی تاسیس کند

دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا، قصد ایجاد یک حزب سیاسی جدید را که پیش از این توسط رسانه ها اعلام شده بود را رد کرد.

12 فروردین 1400

فیس بوک دوباره به میز مذاکره با استرالیا برگشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، نخست وزیر استرالیا اعلام نمود فیس بوک دوباره مذاکرات با دولت این کشور را درباره پرداخت هزینه به رسانه های محلی در ازای انتشار محتوا را شروع نموده است.

2 فروردین 1400

گفتگوهای فشرده بورل برای آوردن ایران و آمریکا به پای میز مذاکره

به گزارش خبرنگاران به نقل از آناتولی، پیتر استانو سخنگوی کمیسیون امور خارجی اروپا در یک کنفرانس خبری روزانه با اشاره به اینکه برگزاری یک نشست با حضور نمایندگانی از ایران، آمریکا و سایر طرف های توافق هسته ای امری محتمل است، تأکید کرد که هنوز زمانی برای...

27 اسفند 1399

استراتژی توسعه صنعتی کشور معین گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از جهاد دانشگاهی، تفاهم نامه همکاری جهاددانشگاهی و معاونت امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور ارتقا سطح فناوری تولیدات داخلی، بومی سازی فناورهای وارداتی، ساخت قطعات و تجهیزات موردنیاز در داخل کشور امروز 8 بهمن ماه...

10 اسفند 1399

خبرنگاران عکاس آستارایی در مسابقه ملی آن سوی واقعه برگزیده شد

آستارا - خبرنگاران - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا گفت: زینب کریمی هنرمند عکاس این شهرستان در بخش تک عکس مسابقه عکس ملی آن سوی واقعه رتبه دوم را کسب کرد.

4 اسفند 1399

تشخیص کرونا از صدای سرفه با هوش مصنوعی

یک تیم استارت آپی در ایران پیروز شد که با استفاده از هوش مصنوعی از روی صدای سرفه، کرونا را در عرض چند ثانیه تشخیص بدهد.

28 بهمن 1399

فیس بوک تصمیمی برای برطرف مسدودیت حساب ترامپ ندارد

یکی از مدیران ارشد فیس بوک اظهار داشت هنوز تصمیمی برای برطرف مسدودیت حساب کاربری ترامپ ندارد. همچنین ترامپ نمی تواند نسبت به تعلیق حساب کاربری اش به هیات نظارت فیس بوک اعتراض کند.

27 بهمن 1399

تبلور عظمت معماری ایرانی در کالبد کاروانسرا های البرز

معماری ایرانی شاهکار هنری در دنیا محسوب می گردد و آثار باقی مانده از ادوار مختلف تاریخی، گواهی بر این مدعاست. کاخ، بازار، بنا های شاخص، کاروانسرا ها و… هر کدام با نقشه اولیه و مصالح خاص به کار رفته در آن ها از جمله نمونه های ارزشمند به جا مانده هستند که...

16 بهمن 1399

رجبی دوانی: چرا در برخی منابع از علاقه مأمون به امام رضا (ع) یاد شده؟ ، دلایل تبعید امام رضا (ع) به مرو

مأمون تنها گرایش های شیعی داشت، نه اینکه لزوما شیعه باشد. شیعه بودن با داشتن گرایش های شیعی تفاوت دارد و به همین علت او مرتکب قتل امام رضا (ع) شد.

11 بهمن 1399

در کشور نگاه کاملا سنتی به هنر به نگاه صنعتی تغییر کرده است

پلتفرم نمایشگاه های مجازی فرهنگ و هنر ایران با حضور عیسی منصوری، معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امیرحسین اسدی، مدیرعامل بنیاد ملی توسعه فناوری های فرهنگی و جمعی از هنرمندان کشور به صورت نمادین و در فضای مجازی رونمایی...

5 بهمن 1399

پوتین: هکرهای روسیه در امور داخلی آمریکا دخالت نکرده اند

رئیس جمهوری روسیه در کنفرانس مطبوعاتی سالانه خود، با اشاره به انتظار خود از جو بایدن، تأکید کرد: هکرهای روسی هرگز به دونالد ترامپ در انتخابات قبلی یاری نکرده بودند و اکنون هم انتخابات و سایر امور داخلی آمریکا دخالت نکرده اند.

1 بهمن 1399

ترامپ نشست گروه 20 را رها کرد و رفت گلف!

دونالد ترامپ در نشست مجازی روز شنبه گروه بیست (جی-20) مشارکت کرد و از اقدامات دولتش در خصوص کروناویروس و فشار برای فراوری یک واکسن کووید 19 گفت، اما پیش از شروع یک کنفرانس درباره واکنش به این پاندمی، جلسه را ترک کرد.

2 دی 1399

صندلی استاندارد مدل چهارپایه

رپرتاژ آگهی - همان طور که در مقاله های پیشن عنوان شد ، صندلی استاندارد به پنج دسته ؛ صندلی مدیریتی ، صندلی کارمندی ، صندلی کنفرانس ، صندلی انتظار و صندلی چهارپایه تقسیم می شوند که هر یک از این نوع صندلی ها خود نیز دارای مدل ها و طرح های مختلفی می باشد که...

1 دی 1399

افزایش دوره های تحصیلات رشته ژئومورفولوژی طی سال های اخیر

دبیر علمی هفتمین همایش ملی انجمن ایرانی ژئومورفولوژی با تاکید بر اینکه دوره های تحصیلات رشته ژئومورفولوژی طی سال های اخیر افزایش یافته است، گفت: ضرورت است این رشته در عرصه های جهانی معرفی گردد.

29 آذر 1399
تعداد: (87)