گفتگو با مصطفی زمانی درباره فصل دوم سریال شهرزاد

به گزارش انوار بلاگ، مصطفی زمانی درباره فصل دوم سریال شهرزاد و حواشی پیرامون آن توضیحاتی ارایه داد. به گفته زمانی فیلمبرداری فصل دوم این سریال مدتی است شروع شده.

گفتگو با مصطفی زمانی درباره فصل دوم سریال شهرزاد

مصطفی زمانی: یک ماه است مشغول بازی در شهرزاد هستم.

مصطفی زمانی بازیگر سریال شهرزاد اظهار داشت که حدود یک ماه است که در فصل دوم این مجموعه مشغول به کار است.

مصطفی زمانی بازیگر فصل دوم سریال شهرزاد در مصاحبه با مهر درباره این مجموعه و جذابیت آن برای مخاطبانی که یک فصل از آن را دنبال کرده اند، گفت: ذائقه مردم می تواند در طول دوره های زمان تغییر کند و معمولا کارهایی که پیش از این یک فصل از آنها تولید شده اند فصل دوم مورد اختلاف سلیقه هایی واقع می شود.

وی ادامه داد: با این حال ما وظیفه خود را انجام می دهیم و فکر خود را درگیر این مساله نمی کنیم و من اطمینان دارم که حسن فتحی به عنوان کارگردان این مجموعه کارش را بلد است و مسلما این اثر به لحاظ کاری بسیار قوی تر است.

بازیگر نقش فرهاد در سریال شهرزاد اظهار کرد: زمانیکه ما فصل یک را کار می کردیم، نمی دانستیم چقدر مورد استقبال قرار می گیرد و اکنون هم به دلیل مقایسه هایی که پیش می آید نمی توان نظر قطعی داد. با این حال روحیه ما بیشتر و بالاتر از فصل اول است.

وی درباره حضورش در این سریال که مدتی است تصویربرداری آن شروع شده است، گفت: کار ما حدود یک ماه است که شروع شده و من در این یک ماه سر کار بوده ام، حدودا روزی 12 ساعت کار می کنیم و چند روز پیش هم در پارک ارم تصویربرداری داشتیم.

این بازیگر درباره داستان فصل دوم شهرزاد توضیح داد: داستان از قسمت 29 به بعد اتفاق می افتد ولی نمی توان در این باره نکته ای را اظهار داشت چراکه آقای فتحی از ما خواسته اند هیچ توضیحی در این باره ندهیم. ممکن است حتی توضیحی که سربسته است به مخاطب کدی بدهد که نباید داده شود و حساسیت های آقای فتحی به عنوان کارگردان کاملا به حق است.

زمانی در خاتمه درباره ایفای نقش فرهاد بعد از مدت زمانی طولانی بیان نمود: وقتی نقشی را به مدت طولانی بازی می کنید اگر بین ایفای دوباره آن فاصله بیفتد باز هم مسئله ای بوجود نمی آورد. من در این سری اولین دیالوگ را که گفتم روحیات و ویژگی های فرهاد خودش آمد چون در ناخودآگاه من حضور داشت و فقط لازم بود سعی کنم تمرکز داشته باشم و او را دوباره پیدا کنم و این کار سختی برای من نبود.

مجله اینترنتی خبرنگاران

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: setare.com
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 6045

به "گفتگو با مصطفی زمانی درباره فصل دوم سریال شهرزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگو با مصطفی زمانی درباره فصل دوم سریال شهرزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید