کولاکوویچ: بعد از المپیک در ایران نخواهم بود، جنس محمودی با موسوی و معروف متفاوت است

به گزارش انوار بلاگ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بعد از المپیک توکیو در ایران نخواهم بود تا شاهد پیشرفت والیبالش باشم.

کولاکوویچ: بعد از المپیک در ایران نخواهم بود، جنس محمودی با موسوی و معروف متفاوت است

به گزارش خبرنگار ورزشی انوار بلاگ، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیش از آغاز تمرین عصر امروز تیمش گفت: تمرینات خوبی را از روز 19 فروردین آغاز کردیم و باید بگویم که در مقایسه با سال قبل بازیکنان از آمادگی بدنی و ذهنی بسیار خوبی برخوردارند. خوشحالم که بازیکنان به توصیه های من توجه کردند و تمایل و علاقه خود را به تمرینات نشان دادند.

وی ادامه داد: بعضی از بازیکنان ما جوان و نوجوان هستند که باید به تیم های خود اضافه شوند. بازیکنان لژیونر نیز در هفته آینده به ما ملحق خواهد شد.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: ما هیچ بازی محبت آمیز ای پیش از شرکت در لیگ ملت های والیبال نخواهیم داشت، چون تیم های اروپایی مشغول برگزاری لیگ های خود هستند و بدون بازی محبت آمیز وارد لیگ ملت ها خواهیم شد.

کولاکوویچ گفت: شرایط تیم های دیگر نیز شبیه ماست و آنها نیز بدون بازی تدارکاتی وارد لیگ ملت ها خواهند شد. ما باید به این شرایط عادت و کوشش کنیم در لیگ ملت ها به آمادگی لازم برسیم .

وی در خصوص حضور بازیکنان جوان در تیمش گفت: نمی توان از پیشرفت جوانان جلوگیری کرد. ما باید از آنها استفاده کنیم چون حضور آنها در میان بازیکنان با تجربه برایشان بسیار مفید خواهد بود. به بازیکنان جوان و مستعد فرصت داده خواهد شد ولی استفاده از این فرصت بستگی به خود آنها دارد. بازیکنان با تجربه باید در کنار تیم ملی باشند ولی تیم ملی به خون تازه نیز نیاز دارد. ایران سرشار از بازیکنان با استعداد، جوان و در عین حال با تجربه است. من مطمئن هستم که والیبال ایران در 10 سال آینده بسیار خوب عمل خواهد نمود.

سرمربی تیم ملی والیبال توضیح داد: حضور بازیکنان ایرانی در خارج از کشور به پیشرفت والیبال ایران یاری زیادی خواهد نمود و من امیدوارم جوانان نیز این راه را ادامه دهند، چون به آن نیاز دارند. حضور بازیکنانی مثل معروف و موسوی در لیگ های خارجی برای ما اهمیت زیادی دارد.

کولاکوویچ در خصوص لیگ ملت های والیبال گفت: لیگ ملت ها با 16 تیم برگزار می گردد و بازی های زیادی در انتظار ماست. ما سعی می کنیم بهترین عملکرد را در مسابقات داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی ایران در خصوص حضور شهرام محمودی در اردوهای تیم ملی گفت: شهرام محمودی از مسابقات انتخابی المپیک به ما اضافه خواهد شد و او در حال حاضر مشغول فیزیوتراپی و بدنسازی است. او در لیست اولیه ما برای لیگ ملت های والیبال حضور دارد. محمودی در دو فصل گذشته از نظر ذهنی و بدنی آماده نبود و برای تیم ملی بازی نکرد. من رابطه بسیار خوبی با او دارم. شهرام یک بازیکن حرفه ای است ولی جنس او با بازیکنانی مثل معروف و موسوی متفاوت است. موسوی با وجود آسیب دیدگی های فراوان برای تیم ملی بازی کرد ولی محمودی واقع بین تر بود و ترجیح داد که برای تیم ملی بازی نکند.

کولاکوویچ در خصوص اداره فدراسیون والیبال با سرپرست گفت: من با فدراسیون والیبال قرارداد دارم و به آن احترام می گذارم. فکر نمی کنم مسئله ای هم به وجود بیاید. من به کار خودم با تمام قدرت ادامه می دهم تا زمانی که به من بگویند برو.

سرمربی تیم ملی در خصوص افت والیبال ایران پس از المپیک گفت: این افت طبیعی است چون تیم ملی در حال عوض شدن بود. تیم ملی ایران فراز و نشیب های زیادی را در چند سال گذشته متحمل شده ولی باید توجه داشت که یک مدال با ارزش جهانی را هم به خود اختصاص داده است. من مطمئنم که رشد والیبال ایران بعد از المپیک توکیو نیز ادامه خواهد داشت ولی آن زمان من اینجا نیستم که شاهد پیشرفت والیبال ایران باشم. هدف ما انتخابی المپیک است ولی این نکته را در نظر داشته باشید که بسیاری از تیم های بزرگ جهانی المپیک نمی رسند. حضور در المپیک یک نتیجه بسیار خوب به حساب می آید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 27

به "کولاکوویچ: بعد از المپیک در ایران نخواهم بود، جنس محمودی با موسوی و معروف متفاوت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کولاکوویچ: بعد از المپیک در ایران نخواهم بود، جنس محمودی با موسوی و معروف متفاوت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید