پاسخ تند میرسلیم به هیات نظارت بر نمایندگان

به گزارش انوار بلاگ، دفتر سیدمصطفی میرسلیم در بیانیه ای، به خبر رد ادعای رشوه 65 میلیاردی این نماینده مجلس در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان پاسخ داد.

پاسخ تند میرسلیم به هیات نظارت بر نمایندگان

به گزارش ایسنا، در بیانیه دفتر سیدمصطفی میرسلیم آمده است: برای استحضار ملت عزیز ایران لازم دانستیم سکوت را بشکنیم و نکاتی را پیرامون نحوه رفتار هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان با مهندس میرسلیم شخصیت انقلابی و فسادستیز که خود را خادم ملت می داند، برسانیم.

- از آقای مهندس میرسلیم دعوت کتبی نشده بود برای حضور در جلسه و ارائه اسناد؛ صرفا آقای پاشایی دبیر هیأت شفاهی از ایشان خواست در جلسه حاضر شوند برای مبادلۀ نظر و مهندس میرسلیم در جلسه حاضر شد و توضیحاتی دادند از جمله این که شکایت آقای رضائی رئیس کمیسیون عمران بی مورد است زیرا تا کنون ذکر نامی از آقای رضایی نشد و اگر ایشان خودش احساس اتهام می نماید به رفتار خودش برمی شود.

- از مهندس میرسلیم خواستند که نسخه ای از اسنادی که به دادستانی داده ام را تقدیم ایشان کنم و ایشان هم قول دادند به دست آقای پاشایی برسانند و اساسا قراری نبود که در آن جلسه اسنادی را ارائه دهند.

- به اعضای محترم هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان گفتند که برای دستیابی به اعترافات نایب رئیس وقت کمیسیون عمران دربارۀ دریافت 65 میلیارد تومان باید از دادستانی استعلام نمایند و این موضوع بخشی از پروندۀ آقای عیسی شریفی و هولدینگ یاس است که در دوران شهرداری آقای قالیباف تأسیس شده است.

- خبر منتشر شده در خانۀ ملت ناقص و جهت دار است و امیدواریم هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان برای حفظ آبروی خود و رعایت انصاف آن را اصلاح نمایند و الا مهندس میرسلیم ناگزیر می شوند از طرز کار آن هیأت به کمیسیون اصل نود شکایت نمایند.

- در خاتمه مهندس میرسلیم به عنوان فردی متخصص و مشرف به امور سازمانی و ساختاری نظام مقدس جمهوری اسلامی از گذشته تا به امروز همیشه کوشش کردند تا خدمت صادقانه داشته باشند به کشور و نظام؛ مهندس میرسلیم نسبت به اینکه عده ای در کوششند تا مساله 65 میلیارد رشوه را بحثی شخصی تلقی نمایند را محکوم و قطعا برای خشکاندن ریشه فساد تا پای جان ایستاده اند و اعلام می دارند ملت عزیز و قهرمان ایران اسلامی در هر نقطه ای از کشور که فسادی مشاهده کردند به همراه مستندات به اطلاع ایشان برسانند تا در راستا درست رسیدگی قرار گیرد.

والسلام علیکم و رحمت الله

منبع: فرارو
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 5589

به "پاسخ تند میرسلیم به هیات نظارت بر نمایندگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ تند میرسلیم به هیات نظارت بر نمایندگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید