طراحی سایت: قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد

به گزارش انوار بلاگ، ایسنا/ براساس آخرین اخبار منتشر شده، قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد.

طراحی سایت: قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

مهرشاد کاظمی، رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران درخصوص برنامه های پیش روی این ستاد گفت: انتشار نشریه روایت تهران تحت عنوان قصه جاده قدیم شمیران و محله لاله زار را در پیش داریم، البته قصه لاله زار آماده است و بزودی چاپ می گردد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران با اعلام خبر آماده سازی و رونمایی از سایت انگلیسی ستاد گردشگری گفت: جهت هم افزایی بیشتر با سایر کشورها قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز 1401 رونمایی خواهد شد.

کاظمی در ادامه درباره برگزاری برنامه های نوروز به وسیله ستاد گردشگری بیان کرد: برنامه های نوروز احتمالا امسال با توجه به انجام واکسیناسیون و بهبود شرایط کرونا خیلی بهتر از دو سال گذشته برگزار می گردد.

او بعلاوه با اشاره به برنامه های ستاد گردشگری تا انتها امسال گفت: مراحل داوری هشتمین دوره جشنواره پژوهشی جایزه تهران در حال اجرا است و اختتامیه بزودی برگزار خواهد شد و از پژوهشگرانی که در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، تاریخی، محیط زیست و میراث فرهنگی فعال بودند، با اهدای تندیس جایزه تهران، لوح تقدیر و هدیه نفیس نقدی تقدیر خواهد شد.

رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در پاسخ به سوالی درباره کافی بودن بودجه برای اجرای برنامه های ستاد گفت: بودجه ستاد بالغ بر 12 تا 13 میلیارد تومان است و برای امور ستاد کافی است؛ ما کمتر از یک میلیارد تومان از بودجه را هزینه کردیم که بخشی از این عدم استفاده مربوط به شیوع ویروس کرونا و بخشی هم مربوط به تغییر و تحولات بوده است، اما براساس آنالیز ها باید برای تسریع در فرایند فعالیت های ستاد کوشش کنیم.

کاظمی در ادامه از پیگیری تغییر شرایط ستاد گردشگری به سازمان اطلاع داد و اضافه کرد: کمیته ای تشکیل شده تا لایحه تشکیل سازمان گردشگری را به شورا تحویل دهد، چون به لحاظ ساختاری تشکیل سازمان نیازی مهم برای امور گردشگری است.

او در انتها بیان کرد: ستاد ساختار و جایگاه پست سازمانی ندارد و باید سازمانی باشد تا برنامه ریزی و سیاست گذاری نموده و بر فعالیت های گردشگری نظارت داشته باشد؛ وزارت میراث فرهنگی موافقت خود را در این زمینه طی یک نامه رسمی اعلام نموده که چنین سازمان و تشکیلاتی باید در شهرداری بوجود آید.

منبع: همگردی
انتشار: 12 بهمن 1400 بروزرسانی: 12 بهمن 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 12381

به "طراحی سایت: قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: قالب سایت انگلیسی ستاد گردشگری تا پیش از نوروز رونمایی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید