عجیب ترین گوساله به دنیا آمد ، این گوساله است یا خوک؟ َ

به گزارش انوار بلاگ، خبرنگاران : گوساله ای عجیب در روسیه به دنیا آمد.

عجیب ترین گوساله به دنیا آمد ، این گوساله است یا خوک؟ َ

یک گوساله با ظاهر خاص صاحبش را شگفت زده کرد. می توان گفت این گوساله عجیب ترین گوساله در روسیه است.

به گزارش خبرنگاران، صاحب کشاورز این گوساله با تماشا این گوساله دو سر که قیافه ای شبیه به خوک داشت، حیرت زده شد. بنا به گزارش دیلی استار قیافه این گوساله تازه متولد شده بیشتر شبیه به خوک است تا یک گاو. این اتفاق اوایل این ماه در روستای ماتچیک واقع در جمهوری خاکاسیا روسیه رخ داد.

2 زبان از 2 دهان گوساله بیرون زد

تصویر منتشر شده از این گوساله پس از انتشار در شبکه های اجتماعی بسیار بازدید داشت. در این تصویر این گوساله عجیب در حالی که روی زمین دراز کشیده و دو زبانش از دو دهان بیرون آمده، دیده می گردد. اداره دامپزشکی وزارت کشاورزی و غذایی جمهوری خاکاسیا روسیه با انتشار بیانیه ای اظهار داشت که این گوساله در تاریخ 25 اکتبر به جهان آمده است. در این بیانیه آمده: این گوساله خاص در روستای ماتچیک در منطقه بِیسکی در مزرعه ای شخصی متعلق به یک کشاورز به جهان آمد. به گفته مالک گوساله مرده به جهان آمد و اولین زایمان گاو بوده است.

دلیل تولد گوساله عجیب در روسیه

این دپارتمان دلیل تولد این گوساله را جهش ژنتیکی اعلام نموده است. بنا به اعلام این دپارتمان جهش ژنتیکی و عوامل محیطی داخل رحم گاو موجب تولد این گوساله عجیب شده است. بنا به گزارش رسانه های محلی مادر این گوساله نیز چند روز پس از این زایمان جان خود را از دست داد.

منبع: رکنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 11660

به "عجیب ترین گوساله به دنیا آمد ، این گوساله است یا خوک؟ َ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عجیب ترین گوساله به دنیا آمد ، این گوساله است یا خوک؟ َ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید