توقع پرداخت پاداش مصوب را از وزارت ورزش داریم

به گزارش انوار بلاگ، رسول معتمدی گفت: ما با اخذ پاداش مصوب سال گذشته می توانیم با اعتماد به نفس بهتری به روی تخته برویم.

توقع پرداخت پاداش مصوب را از وزارت ورزش داریم

رسول معتمدی دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا درباره اینکه حمایت ها از سمت وزارت ورزش چگونه است، اظهار کرد: تنها توقع ما از مسئولان وزارت ورزش این است که جوایزی که سال گذشته مصوب کردند را به ما پرداخت نمایند تا از آن انگیزه بگیریم و برای مسابقات آینده با اعتماد به نفس بهتری به روی تخته برویم.

درباره مسابقات وزنه برداری قهرمانی آسیا اظهار کرد: بعد از مسابقات کشور های اسلامی خدا یاری کرد و 3 مدال طلا گرفتم که این اتفاق بی سابقه بود. پس از آن با تصمیم فدراسیون اردو های تیم ملی در بابلسر برگزار گردید که انصافا اردو های خوبی بود. در آنجا تمرینات بسیار خوبی را با برنامه ریزی کادر فنی پشت سر گذاشتیم و این یاری کرد تا شرایط بهتری از لحاظ آمادگی برسیم.

او درباره اینکه چه شد در وزن 109 کیلوگرم در مسابقات قهرمانی آسیا رقابت کرد، گفت: بالاخره تصمیمی بود که به همراه مجموعه فدراسیون وزنه برداری با نظر کادر فنی گرفته شد و آن ها به این اجماع رسیدند و تصمیم گیری کردند که در یک وزن بالاتر بروم تا هم به دلایل فنی تجربه ام بالاتر برود و هم پخته تر شوم و هم بتوانم صحنه بین المللی بیشتری تجربه کنم. البته وزن خودم 102 کیلوگرم بود، اما برای اینکه احتیاج به کم کردن وزن نباشد و ریکاوری برای من سخت نگردد در دسته 109 کیلوگرم وزنه زدم.

دارنده مدال طلای قهرمانی آسیا توضیح داد: اولین مسابقه ای بود که توانستم بدون خطا تمام حرکاتی که روی صحنه رفتم را با موفقیت پشت سر بگذرانم. البته از حرکت آخر 2 ضرب انصراف دادم. رکورد 180 کیلوگرم یک ضرب که مهار کردم تا به امروز در هیچ مسابقه بین المللی نتوانسته بودم این وزنه را به ثبت برسانم و رکورد خوب و باارزشی بود که البته باید در یک ضرب رکوردم بیشتر از این باشد. من نمی خواهم از خودم تعریف کنم، اما توانایی من خیلی بیشتر از این ها است تا بتوانم در مسابقات جهانی کلمبیا مدال های بهتری برای ایران بگیرم.

معتمدی بیان نمود: من در 2 ضرب می توانستم وزنه های بیشتری بر جا بگذارم و اگر وزنه های بین 225 تا 230 کیلوگرم را مهار می کردم می توانستم برترین وزنه بردار مسابقات شوم، اما بنا به صلاحدید کادر فنی از انجام این حرکات انصراف دادم.

او درباره اینکه با حضور در 109 کیلوگرم چه چالشی را تجربه نموده است، گفت:چالش جدیدی برای خودم بود و خیلی مهم بود که خودم را محک بزنم. بالاخره رقبایم در این دسته از لحاظ وزنی از من بیشتر بودند، اما خوشبختانه خداوند یاری کرد که توانستم طلا بگیرم. در بحرین من بیشتر به این مسابقات به دید پیش زمینه آماده سازی برای مسابقات جهانی کلمبیا داشتم و خوشبختانه این اتفاق برایم رخ داد و امیدوارم در آنجا بتوانم خوب نتیجه بگیرم.

دارنده مدال طلای کشور های اسلامی درباره مسابقات جهانی بیان نمود: من می خواهم به این مسابقات بروم تا حداقل از عنوان قهرمانی ام دفاع کنم و در آن وزنه های خوبی هم به ثبت برسانم. در مجموع هم بتوانم امتیاز خوبی برای حضور در المپیک کسب کنم. می جنگم و کم نخواهم گذاشت. با توجه به حریفانی که دارم باید تلاشم بیشتر از این باشد تا بتوانیم اتفاق خوبی را رقم بزنم.

معتمدی درباره شرایط از لحاظ حمایتی خوب است یا نه! گفت: خوشبختانه شرایط خوبی از سوی مجموعه فدراسیون وزنه برداری برای من فراهم شده است. اوضاع بهتر شده است البته انتظار می رود تا شرایط بهتر گردد. در کنار آن هم کادرفنی برای ما زحمات زیادی در این مدت کشیده اند تا به آمادگی لازم برای حضور در هر رقابتی برسیم و ان شاالله تمام این زحمات در کلمبیا به ثمر بنشینیم و شاهد کسب نتایج خوب در آنجا باشیم.

او درباره اینکه بعضی ملی پوشان از جوایزی که فدراسیون برای آن ها در قهرمانی آسیا در انتظار گرفته بود راضی نیستند، گفت: طبق صحبت هایی که انوشیروانی سرپرست فدراسیون در آنجا به صورت رفاقتی با ما داشت مسئله ای از این بابت وجود نداشت، اما امیدوارم این مسئله هم رفع گردد تا ما بیشتر از قبل به حق واقعی خودمان برسیم.

خبرنگاران ورزشی سایر حوزه ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 30 مهر 1401 بروزرسانی: 30 مهر 1401 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 15995

به "توقع پرداخت پاداش مصوب را از وزارت ورزش داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقع پرداخت پاداش مصوب را از وزارت ورزش داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید