با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم

به گزارش انوار بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا گفت: در صورت رئیس جمهور شدن جو بایدن قصد کناره گیری ندارم.

با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، آنتونی فائوچی مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا گفت: در صورت رئیس جمهور شدن جو بایدن قصد کناره گیری ندارم.

فائوچی اواخر روز دوشنبه به سی ان ان گفت که وی از سال 1984 زیر نظر شش رئیس جمهور مختلف در سمت خود خدمت نموده است و به دنبال ترک پست خود نیست.

فائوچی گفت: من قصد ندارم از سمتم کناره گیری کنم. این یک کار مهم است و هدف من این است که به مردم آمریکا خدمت کنم، صرف نظر از این که چه دولتی روی کاری باشد.

این متخصص برجسته در حوزه بیماری های عفونی آمریکا تا به امروز چندین بار با دونالد ترامپ رئیس جمهور در دوره شیوع بیماری همه گیر کووید 19 درگیر شده است. در 2 نوامبر، ترامپ به هواداران خود گفت که ممکن است فائوچی را برکنار کند، اگرچه رئیس جمهور گفت که برای هر تصمیمی در این خصوص تا پس از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، که به نظر می رسد ترامپ در آن شکست خورده باشد، منتظر خواهد ماند.

رسانه های آمریکایی بایدن را برنده انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا اعلام کردند، که در پی آن، بایدن گفت که با کووید 19 با روشی علمی مقابله خواهد نمود و تیم انتقالی او روز دوشنبه از کار گروه جدید مقابله با این بیماری همه گیر رونمایی کرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 6867

به "با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با روی کار آمدن بایدن، قصد کناره گیری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید