احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از زبان داماد ترامپ

به گزارش انوار بلاگ، داماد ترامپ در سخنانی دو پهلو به احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل شیوع ویروس کرونا دامن زد.

احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از زبان داماد ترامپ

به گزارش گروه بین الملل انوار بلاگ به نقل از یورونیوز، جارد کوشنر، داماد و معمتدترین مشاور دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی دو پهلو به احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر سال جاری در ایالات متحده به دلیل شیوع ویروس کرونا دامن زد.

کوشنر که این روزها به دلیل مدیریت تیم تامین کننده لوازم بهداشتی و تجهیزات پزشکی برای مراکز درمانی به شدت مورد انتقاد افکار عمومی در آمریکا قرار گرفته است با طرح احتمال به تعویق افتادن انتخابات برای نخستین بار زمینه برآورد در این خصوص را به صورت جدی برای رسانه ها فراهم کرد.

مشاور پرنفوذ دونالد ترامپ که با مجله تایم گفتگو می کرد در پاسخ به این سوال که آیا می تواند در خصوص برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در زمان پیش بینی شده تضمینی بدهد، به شکلی طفره آمیز پاسخ گفت: نمی توانم با اطمینان در این خصوص یا در جهت دیگر اظهار نظر کنم اما تا این لحظه همان چیزی است که قبلا پیش بینی شده است.

همسر ایوانکا ترامپ، دختر بزرگ رئیس جمهوری آمریکا بدین ترتیب هرگونه برآورد بر سر تاریخ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده را تقویت کرد؛ گرچه کنگره تنها مرجع قانونی و دارای صلاحیت برای تصمیم گیری در این خصوص است.

کوشنر پس از این گفتگو و در پی طرح زمزمه هایی مبنی بر احتمال جنجالی شدن این ماجرا در واشنگتن با انتشار بیانیه کوتاهی تاکید کرد: من در جریان هیچ بحث و گفتگویی با هدف تلاش برای تغییر تاریخ انتخابات ریاست جمهوری نیستم.

جو بایدن، نامزد پیروز انتخابات مقدماتی دمکرات ها و رقیب اصلی دونالد ترامپ برای تصدی ریاست کاخ سفید اواخر ماه آوریل اعلام کرده بود که مطمئن است ترامپ سعی دارد تا به هر نحو ممکن انتخابات ریاست جمهوری را به تعویق بیاندازد.

دونالد ترامپ در پاسخ به این اظهارات گفته بود: من هرگز به تغییر زمان انتخابات فکر نکرده ام. چرا باید چنین کاری بکنم؟

رئیس جمهوری آمریکا که به دلیل سهل انگاری در عمل به توصیه های بهداشتی و به خصوص امتناع از قرار دادن ماسک بر چهره مورد انتقاد قرار گرفته است تا به امروز همواره سعی کرده تا هرچه سریعتر جریان امور در کشورش را به حال عادی بازگرداند.

این در حالی است که پس از تایید ابتلای دو تن از کارکنان کاخ سفید به ویروس کرونا، زمزمه های تایید نشده ای از احتمال ابتلای دونالد ترامپ به بیماری همه گیر کووید-19 مطرح شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4627

به "احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از زبان داماد ترامپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تعویق انتخابات ریاست جمهوری آمریکا از زبان داماد ترامپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید