اقدام عجیب زن شیطان صفت و شلیک گلوله به کودکش

به گزارش انوار بلاگ، تهران (پانا) - اقدام عجیب یک زن آمریکایی پیش از کشتن کودکش به ضرب گلوله به سوژه رسانه ها تبدیل شد.

اقدام عجیب زن شیطان صفت و شلیک گلوله به کودکش

به گزارش خبرنگاران، یک زن آمریکایی اهل لوییویل پس از آنکه پلیس جسد فرزند وی را در صندوق عقب ماشینش پیدا کرد به اتهام قتل بازدداشت شد. کایتلین آر هیگینز 28 ساله به پلیس گفت که پسر 10 ساله اش را به ضرب گلوله کشته است. بنا به گزارش Courier-Journal این زن همچنین اعتراف کرد که پیش از کشیدن ماشه ابتدا سعی در بریدن زبان پسرش داشت.

پلیس لوییویل گفت که سه شنبه شب پس از آنکه فردی را با اسلحه ای در دست در حال حمل جسد پیچیده شده در پتو مشاهده کرد در خانه این زن حضور یافت. ماموران پلیس قطرات خون را روی پله های خانه پیدا کردند. آن ها پس از بازکردن صندوق عقب خودرو، جسد کودک را که مورد شلیک گلوله قرار گرفته بود پیدا کردند. هنوز تعیین نیست که چرا این زن دست به قتل فرزندش زده است.

بنا به گفته همسایگان آن ها سه شب شب صدای شلیک گلوله را شنیده بودند، اما هرگز تصور نمی کردند چنین اتفاقی اتفاق افتاده باشد. تیلور آلکساندرا، یکی از همسایگان متهم در این باره گفت: من به خودم می گویم ای کاش می توانستم جان این کودک را نجات دهم. من صدای شلیک گلوله را شنیدم، اما چه کاری می توانستم انجام دهم؟

لنکستر، زنی که قبلا از این کودک نگهداری می کرد گفت: من حالم اصلا خوب نیست. بسیار ناراحتم، من یکشنبه آن ها را دیده بودم. این کودک بچه شیرینی بود. او عاشق انیمیشن، فیلم های یوتیوب و بازی های ویدئویی بود. مادرش با او بدرفتاری می کرد. او یک بار با چشم کبودشده به خانه ما آمده بود. روی صورت و گردنش خراشیدگی دیده می شد.

بنا به گفته لنکستر او با وجود آنکه متوجه بدرفتاری متهم با پسرش شده بود، اما از ترس هیگینز که دارای اسلحه بود به مرکز خدمات محافظت از بچه ها اطلاع نداده بود.

لازم به ذکر است؛ این زن مادر یک پسر 2 ساله دیگر نیز است که او توسط یکی از اقوامش نگهداری می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 9304

به "اقدام عجیب زن شیطان صفت و شلیک گلوله به کودکش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اقدام عجیب زن شیطان صفت و شلیک گلوله به کودکش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید