اشتغالزایی برای 109 نفر به کمک ارزهای دیجیتالی

به گزارش انوار بلاگ، رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: تا به امروز 21 فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارزهای دیجیتالی با ایجاد شغل برای 109 نفر صادر شده است.

اشتغالزایی برای 109 نفر به کمک ارزهای دیجیتالی

به گزارش خبرنگاران آنلاین به نقل از ایسنا، سیفعلی ضربی، رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی در گفت وگو با خبرنگاران اضافه نمود: 21 فقره جواز تأسیس استخراج رمز ارز دیجیتالی با حجم سرمایه گذاری بالغ بر 445 میلیارد ریال و اشتغال آفرینی برای 109 نفر صادر و 3 درخواست جواز تأسیس دیگر نیز در دست بررسی است.

ضربی گفت: در راستای اجرای دستورالعمل ابلاغی از سوی وزارت صنعت، معدن وتجارت مبنی بر صنعتی سازی استخراج رمز ارز دیجیتالی در کشور و ساماندهی این واحدها به عنوان واحدهای اقتصادی، اقدام به برگزاری دوره های آموزشی برای کارشناسان سازمان و ادارات تابع در استان کرد.

رئیس اداره طرح ها و برنامه ریزی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تأکید کرد: در سال آینده ضمن برگزاری همایش تخصصی استخراج رمز ارز دیجیتالی برای علاقه مندان سرمایه گذاری در این حوزه جوازهای تأسیس صادره نیز مورد رصد و پایش قرار خواهد گرفت که بعد از پایش برای واحدهای دارنده جواز تأسیس پروانه بهره برداری صادر می شود.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3069

به "اشتغالزایی برای 109 نفر به کمک ارزهای دیجیتالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغالزایی برای 109 نفر به کمک ارزهای دیجیتالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید