احتمال انصراف منصوری قرچک از لیگ برتر فوتسال

به گزارش انوار بلاگ، با ادامه پیدا کردن مسائل تیم منصوری قرچک، احتمال کناره گیری این تیم از لیگ برتر فوتسال وجود دارد.

احتمال انصراف منصوری قرچک از لیگ برتر فوتسال

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتسال منصوری قرچک پس از چند سال دوری از فوتسال برای فصل جدید لیگ برتر بار دیگر به این عرصه بازگشت اما از همان ابتدا با مسائل عدیده روبرو بود. اختلاف بر سر مالکیت تیم، بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی، عدم تعهد شهرداری قرچک به وعده های داده شده در خصوص حمایت از این تیم و مسائل عدیده اقتصادی کار را به جایی رسانده که سرپرست این تیم مدعی شده احتمال کناره گیری منصوری از لیگ برتر فوتسال زیاد است.

اکبر تقوی در تبادل نظر با خبرنگاران اظهار کرد: کریم منصوی مالک باشگاه منصوری را با اصرار زیاد راضی به حضور دوباره در فوتسال کردیم و قرار شد با حضور در هیات مدیره باشگاه بخشی از هزینه ها را هم بر عهده بگیرد اما طبق قراردادی که با شهرداری قرچک بستیم نیمی از هزینه ها هم بر عهده این نهاد بود اما آن ها تا کنون یک ریال هم به تیم یاری ننموده اند.از سوی دیگر عده ای در قرچک علیه تیم جوسازی نموده اند که عرصه را بر ما تنگ نموده است.واقعیت شرمسار کادرفنی و بازیکنان هستیم که نتوانستیم از لحاظ اقتصادی به وعده خودعمل کنیم.

وی اضافه کرد: تمرینات تیم تعطیل است و تعیین نیست چه زمانی آغاز گردد. حتی احتمال اینکه تیم در نیم فصل دوم شرکت نکند زیاد است چون مسائل زیاد است و هزینه ها هم کمر شکن و با این شرایط نمی توان ادامه داد. از سویی همه از ما انتظار دارند همان تیم مدعی گذشته باشیم در حالی که کار سخت است و شاید عطای تیمداری در لیگ برتر را به لقایش ببخشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 اسفند 1399 بروزرسانی: 30 اسفند 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 8363

به "احتمال انصراف منصوری قرچک از لیگ برتر فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال انصراف منصوری قرچک از لیگ برتر فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید