استقلال می تواند قهرمان گردد، امیدوارم پروتکل های بهداشتی رعایت گردد

به گزارش انوار بلاگ، محمدرضا شکورزاده در گفت وگو با خبرنگاران در خصوص آغاز دوباره لیگ گفت: خوشحالم که دوباره این ورزش پرطرفدار آغاز خواهد شد، حدود سه ماه است که فوتبال تعطیل شده بود و همه علاقه مندان به این رشته منتظر آغاز دوباره لیگ بودند. درست است که همه برای آغاز لیگ لحظه شماری می کنیم اما آیا می توانیم تمام پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم؟ فوتبال یک بازی پربرخورد است و بدون برخورد به خاتمه نمی رسد. بنابراین باید تمام نکات بهداشتی رعایت گردد زیرا این ویروس می تواند به سرعت به خیلی ها منتقل شده و جان بازیکنان را به خطر بیندازد.

استقلال می تواند قهرمان گردد، امیدوارم پروتکل های بهداشتی رعایت گردد

وی ادامه داد: آیا همه بازیکنان قبل از بازی ضدعفونی خواهند شد؟ آیا زمین چمن برای بازی ها ضدعفونی می گردد و این استرس از بین می رود که مبادا بر اثر برخورد چند بازیکن با یکدیگر، دچار این ویروس خطرناک نشوند؟ اگر قرار است فوتبال شروع گردد، بهتر است رعایت نکات بهداشتی انجام گردد تا فقط بتوانیم از تماشای فوتبال لذت ببریم نه اینکه خدایی نانموده شاهد آن باشیم که بازیکن یا بازیکنانی به این ویروس مبتلا شوند.

پیشکسوت باشگاه استقلال اضافه نمود: از خرداد ماه لیگ شروع خواهد شد، همه تیم ها از شرایط آرمانی دور بودند و حال باید منتظر ماند و دید در این زمان کوتاه تا شروع دوباره لیگ، آنها می توانند به چنین شرایطی دست یابند.

وی گفت: شانس پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ از همه تیم ها بیشتر است. اگرچه در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می دهد اما بر روی کاغذ این پرسپولیس است که می تواند قهرمان گردد. در جام حذفی هم استقلال این شانس را دارد که با ارائه بازی های منطقی، به قهرمانی دست پیدا نموده و کسب سهمیه فصل آینده آسیا را داشته باشد.

شکورزاده در خصوص ممنوعیت جذب مربی و بازیکنان خارجی برای استقلال و پرسپولیس گفت: این طرح، از جمله طرح هایی است که فقط در کشور ما انجام می گردد. مگر می گردد دو تیم از جذب بازیکن خارجی محروم باشند و 14 تیم دیگر بتوانند به راحتی این کار را انجام دهند؟ متأسفانه وزارت ورزش به جای آنکه دست دلالان را کوتاه کند، راه را بر دو تیم استقلال و پرسپولیس بسته است. دلالان با آوردن بازیکنان بی کیفیت، هزینه های سنگینی بر دوش تیم های استقلال و پرسپولیس گذاشته اند و هر سال شاهد هستیم که این بدهی ها بیشتر و بیشتر می گردد. روزی که بازیکنی قرارداد می بندد، دلالان فقط به دنبال دریافت پورسانت خودشان هستند و اصلاً به آینده تیم و عواقب قرارداد فکر نمی نمایند. وزارت ورزش باید بر کار این آقایان که اسم خود را ایجنت می گذارند، نظارت بیشتری داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: این روزها شاهدیم که یک دلال تعداد زیادی از بازیکنان یک تیم را در اختیار دارد و به راحتی می تواند بر کار آنان نفوذ داشته باشد؛ این یک اتفاق تلخ برای تیمی است که دلال اشراف کامل بر مسائل بازیکنان آن دارد. وزارت ورزش باید در این مسائل ورود کند نه اینکه سرخابی ها را از داشتن بازیکنان خارجی باکیفیت محروم کند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4638

به "استقلال می تواند قهرمان گردد، امیدوارم پروتکل های بهداشتی رعایت گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال می تواند قهرمان گردد، امیدوارم پروتکل های بهداشتی رعایت گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید