شروع اجرای خاموشخانه در تالار سایه، خاتون اربعین روی صحنه است

به گزارش انوار بلاگ به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، چهار اثر نمایشی طی هفته جاری در تالارهای مختلف مجموعه تئاترشهر میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود. این در حالی است که از روز آدینه چهارم آبان ماه یک نمایش جدید دیگر در تالار سایه روی صحنه رفت.

شروع اجرای خاموشخانه در تالار سایه، خاتون اربعین روی صحنه است

خاموشخانه عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی و کارگردانی مهدی مشهور است که از روز آدینه چهارم آبان ماه در تالار سایه به صحنه رفت. در این اثر نمایشی که ساعت 18 به مدت 60 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان اجرا می گردد شیوا مکی نیان و بنیامین اثباتی به عنوان بازیگر حضور دارند.

این اثر نمایشی روایت گر بخشی از زندگی بنیامین و شیوا است که حدود پنج سالی است که در کمپ پناهجوها زندگی می نمایند، کارهای نهایی اقامت آنها در حال اجرا است اما شخصی به نام گل بهاری که قرار است کارهای آنها را به انتها برساند سرنوشت داستان را وارد جریان تازه ای می نماید.

نمایش خاموشخانه تاکنون در مرکز تئاتر دونزدورف آلمان، جشنواره بین المللی تئاتر برایتون انگلستان، جشنواره بین المللی تئاتر رجاینا کانادا، بخش آف استیج جشنواره بین المللی تئاتر اوینیون فرانسه و جشنواره بین المللی تئاتر فرینج هلیفکس کانادا روی صحنه رفته است.

اما در تالار اصلی نمایش خاتون به نویسندگی و کارگردانی حسین عالم ساعت 20 به مدت زمان 80 دقیقه و قیمت بلیت 40 هزار تومان به صحنه می رود. این نمایش در ایام سوگواری اربعین حسینی نیز میزبان علاقه مندان تئاتر است.

کریم اکبری مبارکه، علی برجی، سیروس اسنقی، بهار ارجمند، عطیه غبیشاوی، کیمیا ملائی و میلاد محمدزاده بازیگران این نمایش هستند.

نقاشی اِشِر عنوان نمایشی به نویسندگی محمد حسین معارف و کارگردانی فریبرز کریمی است که هر روز غیر از شنبه ها ساعت 19:15 به مدت زمان 70 دقیقه و قیمت بلیت 30 هزار تومان به صحنه می رود. مونا احمدی، آوا شریفی، جاوید قائم مقامی، مهسا طهماسبی، آوا درویشی، نوید فیاض و سینا رستگاری بازیگران این اثر نمایشی هستند.

در پلاتو اجرا هم نمایش ابوالهول به نویسندگی علی شمس، کارگردانی داود پورحمزه و بازی خشایار قائدرحمتی، مژگان طاهرپور، دانیال شاهسون، کمال اصغری، امیرعلی احمدی، داوود پورحمزه ساعت 18 به مدت زمان 50 دقیقه و قیمت بلیت 15 هزار تومان میزبان علاقه مندان است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 23 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 1005

به "شروع اجرای خاموشخانه در تالار سایه، خاتون اربعین روی صحنه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اجرای خاموشخانه در تالار سایه، خاتون اربعین روی صحنه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید