3 روش برای آن که در واتساپ به خودتان پیغام بفرستید

به گزارش انوار بلاگ، در این مقاله سه روش ارسال پیغام به خود در واتساپ را با هم مرور می کنیم تا با این کار بتوانید روی واتساپ به عنوان یک فضای ذخیره سازی فایل و متن شخصی هم حساب باز کنید.

3 روش برای آن که در واتساپ به خودتان پیغام بفرستید

به گزارش، واتساپ بر خلاف تلگرام چیزی تحت عنوان Saved Messages در خود ندارد. این یعنی در حالت پیش فرض نمی توانید برای داشتن یک فضای ذخیره سازی شخصی، به خودتان پیغام بفرستید. واقعا محدودیت غیر منطقی و عجیبی به نظر می رسد، مثل تمام محدودیت هایی که سال هاست در این پیغام رسان می بینیم. اما آیا راهی برای دور زدن این محدودیت وجود دارد؟

بله، اما با دردسر های خاص خودش. در این مقاله سه روش ارسال پیغام به خود در واتساپ را با هم مرور می کنیم تا با این کار بتوانید روی واتساپ به عنوان یک فضای ذخیره سازی فایل و متن شخصی هم حساب باز کنید.

این ساده ترین و دم دستی ترین روش ممکن است. برای این کار باید در دفترچه تلفن گوشی، مخاطبی به اسم خودتان بسازید و شماره تلفن خود را در آن ذخیره کنید. بعد از این کار وقتی که وارد دفترچه تلفن گوشی شده و مخاطب را جستجو می کنید، زیر جایی که اسم و شماره تلفن تان نوشته شده گزینه ای تحت عنوان - شماره تلفن Message - با یک لوگوی سبز واتساپ کنار آن مشاهده می کنید.

اشاره روی این گزینه پنجره چتی با خودتان در واتساپ باز می نماید تا بتوانید از این به بعد پیغام های شخصی تان را داخل آن ذخیره کنید. در ضمن پیشنهاد می کنیم با نگه داشتن انگشت روی این چت و فشردن آیکن سوزن ته گرد، چت را در بالای صفحه Pin کنید که برای دسترسی بهتر بالاتر از بقیه چت ها به نمایش در آید.

این روش نسبتا قدیمی در اصل برای ارسال پیغام به کسانی که در دفترچه تلفن شما قرار ندارند استفاده می گردد. اما برای ارسال پیغام به خودتان هم می توانید از آن بهره بگیرید. برای این کار کافیست شماره تلفن+پیش کد کشور را در لینکی به صورت https://wa.me/phonenumber جاسازی کنید.

توجه داشته باشید که شماره تلفن باید ده رقمی باشد. یعنی اگر خط همراه اول دارید، نوشتن 912 کفایت می نماید و نیازی به وارد کردن 0 ندارید. در ضمن برای وارد کردن پیش کد ایران که 0098 است هم فقط کافیست 98 را وارد کنید.

با این روش هم به سادگی می توانید به خودتان پیغام بفرستید. این روش برای مواقعی کاربرد دارد که مشغول استفاده از واتساپ تحت وب یا واتساپ نصب شده در رایانه هستید.

این روش نسبت به سایر روش ها دردسر بیشتری دارد چرا که باید یک نفر را باید برای رسیدن به آن به موش آزمایشگاهی تان تبدیل کنید! واتساپ در حالت پیش فرض اجازه نمی دهد که گروه 1 نفره بسازید. برای همین حتما باید با مشارکت یک نفر دیگر گروه خود را بسازید و بعدا با حذف نفر دوم، آن را به گروه یک نفره تبدیل کنید.

روش کار به این صورت است:

در صفحه اصلی واتساپ روی آیکن سه نقطه گوشه بالا و سمت راست اشاره نموده و New Group را بزنید.

یک نفر را از فهرست مخاطبین انتخاب کنید. بهتر است این فرد یکی از دوستان نزدیک یا اعضای خانواده تان باشد تا با دریافت نوتیفیکیشن اضافه شدن و حذف از گروه سوءتفاهمی برایش پیش نیاید.

گروه را بسازید.

بعد از ساخت گروه، روی نوار ابزار اشاره نموده و به بخش نمایش اعضا بروید. حالا اینجا انگشت تان را روی نفر دوم نگه داشته و Remove را بزنید.

کار تمام است. حالا گروهی دارید که می توانید پیغام های شخصی تان را برای ذخیره سازی در آن بفرستید. در ضمن همواره می توانید با اضافه کردن افراد جدید به گروه، تمام فایل های ذخیره شده را به طور یکجا با آن ها به اشتراک بگذارید.

منبع: دیجیاتو

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 3881

به "3 روش برای آن که در واتساپ به خودتان پیغام بفرستید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "3 روش برای آن که در واتساپ به خودتان پیغام بفرستید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید