کمپ انفرادی با دوچرخه الکترونیکی هوشمند

به گزارش انوار بلاگ، این روش مبتکرانه و خلاقانه مربوط به طراحی و ساخت یک دوچرخه الکترونیکی هوشمند مخصوص کمپ و سفرهای انفرادی دورن شهری و بین شهری است که برای مخاطبان بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

کمپ انفرادی با دوچرخه الکترونیکی هوشمند

این دوچرخه یک کامپویت با ضخامت 15 میلی متری را در پشت خود جای داده که فضای مناسبی برای استراحت کاربر است. دوچرخه که با برق کار می کند، دارای یک سیستم اتوماتیک هوشمند نیز است که به راحتی در ایمن سازی جهت به کاربر خود کمک کرده و حتی در خصوص شرایط اطراف مکان کمپ و اینکه چه امکاناتی در اطراف آن مکان وجود دارد، اطلاعات لازم را ارائه خواهد داد.

وسایل کمپ پشت دوچرخه به راحتی جمع می شوند و به دلیل وزن سبک قابلیت حمل و جابه جایی بالایی دارند. بنابراین کاربر می تواند بدون هیچ مسئله ای در مکان های مختلفی کمپ کرده و مسافت زیادی را نیز نقل مکان کند.

سیستم هوشمند دوچرخه هشدارهای لازم را در خصوص مکان هایی که امن نبوده و کاربر نباید در آنجا کمپ کند نیز ارائه می دهد و در صفحه نمایش خود تمام این موارد را با تشریح کامل علت آن ها، به نمایش می گذارد. صرفه جویی در هزینه ها و مصرف انرژی از دیگر مزیت های این سیستم هوشمند کمپ است که نمی توان آن ها را نادیده گرفت.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: گردشبان
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7637

به "کمپ انفرادی با دوچرخه الکترونیکی هوشمند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کمپ انفرادی با دوچرخه الکترونیکی هوشمند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید