نظرسنجی فاکس نیوز: ترامپ از بدترین روسای جمهور آمریکاست

به گزارش انوار بلاگ، خبرنگاران : براساس نتایج نظرسنجی جدید فاکس نیوز که زمانی شبکه محبوب ترامپ بود، حدود 42 درصد گفتند که از دونالد ترامپ به عنوان یکی از بدترین روسای جمهوری این کشور یاد خواهند کرد.

نظرسنجی فاکس نیوز: ترامپ از بدترین روسای جمهور آمریکاست

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، در این نظرسنجی شبکه خبری فاکس نیوز که از میان 1007 رای دهنده ثبت نامی انجام شد، از آنها به صورت تلفنی بین ششم تا نهم دسامبر سوالاتی درباره دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا پرسیده شد.

از جمله سوالاتی که از شرکت کنندگان پرسیده شد، نظر آنها درباره رئیس جمهوری آمریکا بود که باید ژانویه کاخ سفید را ترک کند.

حدود هشت درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از او به عنوان پایینتر از حد متوسط یاد خواهند کرد. حدود یک پنجم (16 درصد) گفتند که او در کتاب های تاریخ بالاتر از حد متوسط توصیف می گردد. در همین حال، 22 درصد گفتند که این رئیس جمهوری شکست خورده یکی از عالی ترین روسای جمهوری است که ایالات متحده تا به امروز به خود دیده است.

این آمارها نشان می دهد که چگونه شخصیت ترامپ در چهار سال گذشته قطبی شده است. به رغم باخت انتخابات 2020 مقابل جو بایدن که اکنون رئیس جمهوری منتخب است، ترامپ بیش از 74 میلیون رای آورد. تیم کمپین او مدعی است که این آرایی بیش از هر رئیس جمهوری مشغول به کاری در تاریخ آمریکاست.

نظرسنجی فاکس نیوز با همکاری شرکت بیکن ریسرچ و با حاشیه خطای مثبت سه درصد انجام شد.

در همین حال شبکه خبری سی ان ان گزارش داد، گرچه دونالد ترامپ حدود 11 میلیون رای بیشتر در انتخابات 2020 نسبت به 2016 کسب کرد، اما او احساسات منفی بیشتری نسبت به هر رئیس جمهوری دیگری به وجود آورده است.

براساس این گزارش، تنها فرمانده کل قوایی که در خاتمه دوره ریاست جمهوری خود در یک نظرسنجی پنج مرحله ای مورد استقبال کمتری نهاده شد، جورج بوش بود. حدود 36 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی سال 2009 گالوپ گفتند که بوش به عنوان یک رئیس جمهور ضعیف در یادها خواهد ماند.

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7563

به "نظرسنجی فاکس نیوز: ترامپ از بدترین روسای جمهور آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظرسنجی فاکس نیوز: ترامپ از بدترین روسای جمهور آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید