نامه رئیسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی

به گزارش انوار بلاگ، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به نامه رئیس جمهور برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی، تاکید نمود: بدون ایجاد وزارت مسکن ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی با چالش روبرو خواهد شد.

نامه رئیسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش ایسنا، محمد رضا رضایی کوچی بیان نمود: با وجود اینکه روز یکشنبه گزارش کمیسیون عمران در مورد کلیات طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی در صحن مجلس قرائت شد و قرار بود امروز موافقان و مخالفان نظرات خود را ارائه نمایند و این طرح آنالیز گردد، اما این طرح از دستور کار مجلس کنار رفت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: آقای رئیسی طی نامه ای خواسته اند که این طرح فعلا مسکوت مانده و سال آینده مطرح گردد. با توجه به اینکه یکی از شعار های ایشان ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکونی بود، اگر وزارت مسکن ایجاد نگردد این کار به سادگی انجام نخواهد شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: اکنون برای تحقق این شعار دچار چالش خواهند شد چراکه وزارت راه و شهرسازی اکنون خیلی عریض و طویل است. بر اساس آخرین گزارشات و اخبار هم قرار است ایشان آقای سعید محمد را به اسم وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به مجلس معرفی کند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1400 بروزرسانی: 25 مرداد 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 10422

به "نامه رئیسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه رئیسی برای مسکوت ماندن طرح تفکیک وزارت راه و شهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید