فکری: هواداران استقلال بازیچه نشوند

به گزارش انوار بلاگ، محمود فکری بعد از جلسه با مدیران استقلال در ساختمان باشگاه در جمع خبرنگاران گفت: جلسه ای که الان با مددی داشتم بیشتر در مورد مسائل مالی و پشتیبانی بازیکنان بود و یک سری اختلاف نظر بین بازیکنان و باشگاه بوده است. اینکه چقدر بازیکنان دریافت کردند و چقدر طلب دارند برای این فصل.

فکری: هواداران استقلال بازیچه نشوند

وی افزود: مددی قول داد این هفته سر تمرین بیاید تا ارتباط ها بیشتر، بهتر شود. همه یک مجموعه هستیم و مکمکل یکدیگر هستیم. نتیجه ای که می گیریم باعث موفقیت همه می شود، همه در یک کشتی نشسته ایم و باید سوء تفاهم ها برطرف شود.

سرمربی استقلال در مورد اینکه او باید ارتباط بهتری با برخی بازیکنان پیدا کند، برخی بازیکنان از شما انتقاد کردند، گفت: این بیشتر ساخته ذهن شما دوستان باشد. چنین چیزی نبوده است بخواهیم تکذیبش کنیم. شما و دوستان تان کارشان را خوب بلدند انجام بدهند و انجام می دهند و توجهی نمی کنند که من تکذیب کنم یا نکنم و من هم به این مسایل توجهی نمی کنم. از هواداران می خواهم به این شایعات و دروغ ها توجهی نکنند. این ها افرادی هستند که هر روز یک مساله درست می کنند. داستان همان قوم هاست، هرکاری کنیم داستانی درست می شود. باید مسائل مالی بازیکان برطرف شود. مسائل پشتیبانی برطرف شود. اختلاف نظرها در پرداختی ها هم حل شود. اختلافی بین قرارداد با مدیریت قبلی باشگاه هم بوده است.

فکری شرح داد: باشگاه در حال بررسی پرداختی هاست تا هم پرداختی های فصل قبل و هم پرداختی های این فصل انجام شود. به نیم فصل رسیدیم و پرداختی ها باید به 50 درصد برسد. باشگاه استسقلال همیشه کمی از پرداختی ها عقب بوده و این را من و بازیکنان می دانیم اما اختلاف پرداختی نباید زیاد باشد.

سرمربی استقلال در مورد موقعیت جدولی تیم که در صدر است، آیا هیات مدیره اراده ای برای حل مسائل دارد یا نه گفت: من را زیاد وارد بحث هیات مدیره و این داستان ها نکنید بهتر است. دیروز شما دیدید ما رکورددار مالکیت بازی هستیم. بحث پاس دادن، نظم دفاعی و حمله خوب هستیم و رکورد خودمان را شکستیم. دوستان الان دنبال داستان های دیگری هستند و الان این بحث ها دمیده شده بحث های نداشتن تاکتیک و این ها از ببین می رود و انشاءالله بازیکنان و کادرفنی حواس شان جمع باشد، مدیران باشگاه و هواداران هم حواس شان جمع باشد. از شروع فصل در صدر جدول بوده ایم البته آنچه من و کادرفنی می خواهیم هنوز اتفاق نیفتاده و تیم روز به روز هفته به هفته شرایط بهتری پیدا می کند من به این چیزها قانع نیستم و بیشتر و بالاتر را می خواهیم. در کنار نتیجه گیری، هواداران بازیچه دست برخی نشوند متاسفانه در این چند وقت بازیچه شده ایم و باید مدیران حمایت بیشتری کنند و ما هم تلاش بیشتری کنیم.

فکری در مورد اینکه آیا فهرستی به باشگاه برای جذب و کنار گذاشتن بازیکنان داده است، گفت: بازیکن مازاد نداریم. لیست به باشگاه داده ام، به بازی های آسیایی برسیم همه بازیکنان را نیاز داریم. اگر بتوانیم بازیکنان مد نظرمان را بگیریم خوب است. هم در فهرست زیر 23 سال و هم در فهرست بازیکنان بزرگسال جا داریم و برای این فصل با تکمیل لیست جذب بازیکن کافی است و باید ببینیم برای فصل های بعد هستیم یا نه.

سرمربی تیم استقلال در مورد شرایط دیاباته گفت: عکس مصدومیت دیاباته و ام ار آی او وجود دارد و در عکس که نمی توانم پاره شدگی ببینم یا نه. امروز هم به تمرین آمد اما چون در سالن تمرین می کردیم فرستادیم فیزیوتراپی کند.

فکری در مورد اینکه قرار بود فقط در مورد جلسه امروز بپرسید گفت: وریا امروز با پزشکان تیم تماس گرفت که سرما خورده و ما هم این را قبول کردیم.

وی در مورد اینکه مسائل شب گذشته چه شد، گفت مسائل شب گذشته چه بوده؟! و ادامه داد: بعد از بازی آن اتفاق رخ داد و من از وریا به عنوان کاپیتان بیشتر توقع دارم. او همیشه تیم را جمع می کرده و بزرگی می کرده و در این جور مواقع انتظار می رود که صبوری بیشستر داشته باشد اما انسان است و جایی خسته می شود و فشار روی بازیکنان مان هست و باید عزم مان را جذم کنیم که در نیم فصل دوم اگر تقدیر بر این بود در خدمت استقلال باشیم.

فکری در مورد اینکه مشکوک صحبت می کنید، گفت: خدا انصاریان و میناوند را بیامرزد. کسی از فردای خودش خبر ندارد ما هم همین شکل هستیم اگر عمری باقی بماند و قسمت باشد در خدمت هستیم. تمام تلاشم را می کنیم که به استقلال خدمت کنم. این توانایی را از روز اول می دیدیم. اگر استقلالی ها کمک کنند و پشتم باشند با کمک هم اتفاقات خوبی را رقم می زنیم.

وی در مورد شرایط زمین نامناسب تمرین استقلال گفت: وقتی مدیرتی باشگاه ثبات نداشته باشد از الان باشگاه باید به فکر زمین تمرین فصل آینده باشد ما زمین نفت را با کمک دوستان گرفتیم اما مدتی زیر کشت می رود و چون آنجا را نداریم باید زمین را عوض کنیم. زمین خوب در این فصل پیدا نمی شود در مجموعه انقلاب به جای کود شیشه و اجر پاره و سرامیک هم بود.

منبع: فرارو
انتشار: 15 اسفند 1399 بروزرسانی: 15 اسفند 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 8132

به "فکری: هواداران استقلال بازیچه نشوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: هواداران استقلال بازیچه نشوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید