فرودگاهی در تایوان برای وانمود کردن سفر و پرواز خیالی بازگشایی می شود ، تور یک روزه رفتن به فرودگاه!

به گزارش انوار بلاگ، خطوط امنیتی فرودگاه را به خاطر دارید؟ به یاد دارید زمانی که باید کفش های خود را در انتهای نوار نقاله اسکنرهای امنیتی قرار می دادید؟ به خاطر می آورید که توسط مامور امنیتی بازدید بدنی انجام می شد؟

فرودگاهی در تایوان برای وانمود کردن سفر و پرواز خیالی بازگشایی می شود ، تور یک روزه رفتن به فرودگاه!

خبرنگاران - فرودگاه سونگشان در تایوان به مردم کمک می کند تا به یک مسافرت فرضی بفرایند. برای مسافرانی که آرزوی روزهای سفر را دارند، فرودگاه سونگشان تایپه به 90 نفر این فرصت را می دهد تا وانمود کنند که قصد رفتن به تعطیلات را دارند. این فرودگاه میزبان تورهایی است که به مردم اجازه می دهد بدون رفتن به جایی، به فرودگاه بفرایند. این تجربه نیم روزه شامل یک تور در فرودگاه، یک تجربه سفر جالب و سرانجام، فرصت سوار شدن و سپس پیاده شدن از هواپیما است.

چی چینگ وانگ، معاون مدیر فرودگاه تایپه سونگشان به سی ان ان گفت: افرادی که فرصتی برای پروازهای بین المللی در سونگشان را نداشتند، می توانند از این فرصت استفاده کنند تا اطلاعاتی در مورد فرایند شبانه روزی کار دراین فرودگاع و امکانات خدماتی مربوطه کسب کنند. این تورها در تاریخ های 2، 4 و 7 ژوئیه برگزار می شود. سونگشان فرودگاه اصلی بین المللی تایپه نیست. سال گذشته، این فرودگاه در مقایسه با 46.5 میلیون مسافر فرودگاه بین المللی تایوان در سال 2018 از 6.2 میلیون مسافر در سال استقبال کرده است. پروازها از یونگشان به طور معمول به مقصد داخلی یا برخی از کشورها نظیر چین، ژاپن و کره جنوبی است.

تایوان تنها 443 مورد ابتلا به ویروس کرونا و تنها هفت مورد مرگ ناشی از آن را گزارش کرده است. به گفته دیپلمات، این کشور تعداد کم مبتلایان خود را مدیون روش های مختلف پیشگیری، از جمله فاصله گذاری اجتماعی و بستن مرزهای خود در اواسط ماه مارس است. اتباع خارجی هنوز اجازه ورود به تایوان را ندارند و این قلمرو هنوز هیچ برنامه ای برای بازگشایی مرزهای خود اعلام نکرده است.

منبع : travel and leisure

sahandblog.ir: سهندبلاگ، سیستم مدیریت محتوای سهند

gigablog.ir: گیگابلاگ | با سیستم مدیریت محتوای گیگابلاگ همه وبسایت دارن

منبع: چمدان
انتشار: 17 مهر 1400 بروزرسانی: 17 مهر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4994

به "فرودگاهی در تایوان برای وانمود کردن سفر و پرواز خیالی بازگشایی می شود ، تور یک روزه رفتن به فرودگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرودگاهی در تایوان برای وانمود کردن سفر و پرواز خیالی بازگشایی می شود ، تور یک روزه رفتن به فرودگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید