فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396

به گزارش انوار بلاگ، فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396 می گوید امروز مردادی ها بایستی وقتی را برای استراحت کنار گذارند، آبان ماهی ها امروز روز پر احساسی را در پیش دارند، آذر ماهی ها امروز دچار شک و تردید در توانایی هایشان شده اند و ...، برای آگاهی از فال امروزتان همراه خبرنگاران باشید.

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج دلو (Aquarius)
  • ورود ماه به موقعیت برج ثور (Taurus)

فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396

فروردین

امروز شاید این طور به نظرتان برسد که همکارانتان دارند از شما فاصله می گیرند، اما در اصل این فاصله به این دلیل است که ظاهر شما این پیغام را منتقل می نماید که دلتان نمی خواهد کسی مزاحمتان گردد. شما خیلی جدی به انجام کارهایتان مشغول هستید و اصلا دوست ندارید کسی حواستان را پرت کند، لزومی هم ندارد که بخواهید ذهنتان را درگیر احساسات اطرافیانتان کنید. هر چیزی وقت خودش را دارد و شما بعدا هم می توانید در موقعیتی صحیح تر به احساسات آنها توجه کنید. حال امروز در تفکران خود محتاط تر هستید. با این حال این محدود کردن دیدتان اصلا به ضررتان تمام نخواهد شد و به شما یاری خواهد نمود که موضوع خاصی را با عمق بیشتری بتوانید ببینید.

اردیبهشت

شما دارید سعی می کنید در معادله هایی که پیش رو دارید مقدار بخش های ثابت معادله را تا هر چقدر که می گردد بالاتر ببرید تا با مجهول های کمتری روبرو باشید و خیالتان از جانب این که به مشکل خاصی برنخواهید خود راحت باشد. سعی کنید واقعیت ها را ببینید و مثل همان شخصی که در واقع هستید رفتار کنید تا احساس آرامش بیشتری داشته باشید. برخی روزها روز برنامه ریزی و برخی دیگر روز اجرای آنها هستند. شاید امروز عملکرد چندان قابل توجهی نداشته باشید، ولی قدرت های تحلیلی و استدلالی شما در اوج خود قرار دارند. کمبودی که امروز در انرژی فیزیکی خود احساس می کنید با پرکاری مهارت های سازمانی کاربردیتان جبران خواهد شد.

خرداد

امروز ممکن است اطرافیانتان با خودشان فکر نمایند که یک چیزی باعث شده شما مثل همواره شاد و سرحال نباشید و این موضوع باعث نگرانی آنها گردد. در واقع موضوع این است که شما علاقه ای به سرو کله زدن با دیگران ندارید و دلیل آن هم این است که ذهنتان درگیر مسائل احساسی بسیار پیچیده ای است که شاید مربوط به خاطرات دورانی شوند که مسئله ای باعث خدشه دار شدن احترام و اعتبار شما شده بود. خوشبختانه حرف زدن در خصوص احساساتتان به بهتر شدن این شرایط شما یاری قابل توجهی خواهد نمود، پس به نفعتان است که از دیگران فاصله نگیرید. حداقل کاری که می گردد بکنید مشورت و صحبت با کسی است که دوستش دارید و مورد اعتمادتان است.

تیر

احساس ناراحتی و افسردگی شما زیر ظاهر محکم و نفوذناپذیری که برای خود ساخته اید و احساسات خود را زیر آن مخفی نموده اید پنهان شده است. با این حال افرادی که شما را به خوبی بشناسند متوجه این موضوع خواهند شد که یک چیزی باعث ناراحتی شما شده است. شاید خاطرات عدم کامیابی و پیروزیت در رسیدن به رویاهای گذشته دوباره ذهنتان را درگیر نموده باشد و تصویرهای مربوط به آن موقع و احساساتی که دچار سرخوردگی شد بودند مدام جلوی چشمتان هستند. اما با کمی کوشش و فکر کردن، هر آنچه برایتان اتفاق است را از زاویه تازه ای خواهید دید. شاید نرسیدن به خواسته های قدیمیتان عظیم ترین نعمت زندگی و زمینه ساز رسیدن به بلندترین قله ها بوده باشد.

مرداد

در حال حاضر، چه شرایط موجود احتیاج به انرژی فیزیکی زیادی داشته باشند و چه نداشته باشند، داشتن استراحت کافی باید جزء اولویت های اصلی شما باشد زیرا سیستم ایمنی بدنتان کمی ضعیف شده و به مواظبت بیشتری احتیاج دارد. شاید بدهی احساسی که یک نفر از گذشته به شما داشته است امروز ناگهان ذهنتان را مشغول نموده باشد، اما حوصله این که بخواهید دنبال آن را بگیرید را هم ندارید و چه بهتر! همواره یادتان باشد که هر گاه انرژی منفی را از زندگی خود خارج کنید انرژی مثبت جایگزین آن خواهد شد. نباید حاضر شوید که برای به دست آوردن سریع احساس رضایت تسلیم شده و توانایی ها و استعدادهای خودتان را تلف کنید. صبر کردن برای رسیدن زمان مناسب شرط لازم برای رسیدن به پیروزیت است.

شهریور

امروز رفتار شما از روی حساب و کتاب و کاملا تحت کنترل خودتان است، زیرا این طور فکر می کنید که کمی سخت گیری با امنیت خیلی بیشتری همراه است تا این که بخواهید همه چیز را به حال خودش رها کنید. شما اصلا دلتان نمی خواهد به قلبتان اجازه دهید زبان باز کند، زیرا حرف های زیادی در رابطه با یک احساس قدیمی که در حال حاضر دوباره ذهنتان را به خود درگیر نموده است برای گفتن دارد. اما یادتان باشد که هر چند بخشیدن شخصی که به احساسات شما آسیب زده اهمیت دارد، بخشیدن خودتان حتی از آن هم مهم تر است. اگر احساس کردید که ضروری است در مسیرتان تغییر جهت بدهید اجازه ندهید وابستگی ها و تعصباتتان جلوی شما را بگیرند.

مهر

صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای شب گذشته تان خیلی واضح جلوی چشمتان هستند و احساس می کنید که این خواب بسیار مهم است و حتما تعبیری دارد. اگر کمی فکر کنید پی بردن به مفهوم این تصویرهای واضح کار سختی نخواهد بود. با وجود این که معمولا آدم ایده آل گرایی نیستید، در حال حاضر به جزئیات اهمیت بسیار زیادی می دهید و نمی خواهید هیچ کاری را نیمه کاره رها کنید. اگر کسی با نظر شما مخالفت کرد با جدیت تمام پای حرفتان بمانید و آن را عملی نموده و تسلیم حرف دیگران نشوید. سعی کنید امروز بیشتر در خانه بمانید و از گوش دادن به موسیقی و خوردن غذاهای خوشمزه خانگی همراه با کسی که دوست دارید لذت ببرید.

آبان

امروز بسیار احساساتی هستید، ولی ترجیح می دهید که احساستان را از دیگران مخفی نموده و چیزی بروز ندهید. حتی اگر دیگران شما را تحریک نمایند هم این توانایی را دارید که خودتان را کنترل کنید و تسلیم آنها نشوید. با این حال کاری نکنید که دیگران احساس نمایند در جدال با آنها هستید و از وسوسه درگیر شدن با دیگران امتناع کنید. اگر بدون نشان دادن واکنش و با یک لبخند همراه با آرامش از کنار این موضوع رد شوید مسئله خودبخود حل خواهد شد. امروز به طور غیر منتظره ای درک بهتری از احساسات، نگرش ها و انگیزه های شریک زندگی خود پیدا خواهید کرد و این کار باعث محکم تر شدن رابطه عاطفی شما خواهد شد.

آذر

امروز به طور عجیبی و بدون هیچ دلیلی نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار تردید شده اید، ولی خیلی زود شرایطی بهتر و نگرشی مثبت پیدا خواهید کرد. امروز احساسات و کارهایتان با یکدیگر متناسب نیستند، ولی خیلی خوب می توانید این شرایط را کنترل کنید و اطرافیانتان نیز متوجه این موضوع نخواهند شد. با این حال تغییرات مداوم در رفتارها و حالاتتان در دیگران انتظارات غیر واقع بینانه ای به وجود خواهد آورد. پس بهتر است مواظب رفتارتان باشید و اگر مسئله ای دارید آن را از دیگران مخفی نکنید تا برایتان مسئله ای ایجاد نگردد. کسی که دوست دارید کاملا آماده است که در هر زمینه ای به شما یاری کند تا کارهایتان به سرعت انجام گردد، پس از حمایت او بهره ببرید.

دی

مشکلاتی که مدت هاست با آنها درگیر بوده اید و خاطرات تلخ گذشته را در وجودتان زنده می نمایند مدام و به آرامی دارند شما را آزار می دهند. شما بالاخره باید با این احساسات تلخ روبرو شوید و اکنون بهترین زمان ممکن برای روبرو شدن با این احساسات است. شاید در ابتدا این کار برایتان سخت باشد، ولی زمانی که این موضوع مطرح گردد خیلی راحت حل خواهد شد. نفس عمیقی کشیده و این که چه باری از دوشتان برداشته خواهد شد را در ذهنتان مجسم نموده و حرف دلتان را به زبان بیاورید. قبل از این که اقدام به کاری کنید برای آن یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده داشته باشید. هر چقدر در برنامه ریزیتان صبورتر باشید نتایج بهتری به دست خواهید آورد و پیروز تر خواهید بود.

بهمن

رویای پیش دریافت راه جدیدی را در سرتان می پرورانید، ولی فعلا ترجیح می دهید در خصوص آن با کسی حرف نزنید. امروز گروهی برای ملاقات با شما به خانه تان خواهند آمد و با یکدیگر در خصوص مسائلی که برای همه شما جالب هستند به مصاحبه خواهید پرداخت. ممکن است بین شما اختلاف نظرهایی به وجود بیایند و بحث بالا بگیرد، ولی خیلی خوب خواهید توانست بدون آن که دلخوری به وجود بیاید این بحث را کنترل کنید. حالا دیگر وقت آن رسیده است که نقشه هایتان را نهایی نموده و دست به کار شوید. فقط باید مواظب باشید که ایده هایتان را به اندازه کافی مورد پردازش قرار دهید و تا ایده هایتان به پختگی کافی نرسیده اند از آنها حرفی نزنید.

اسفند

آنقدر در خصوص آینده تان هیجان زده شده اید که نگرش صحیحی در خصوص خودتان و مسائل اطرافتان ندارید. متاسفانه این افزایش ناگهانی و بی دلیل اعتماد به نفستان ممکن است امروز برایتان دردسرساز گردد. صد البته که داشتن اعتماد به نفس خیلی خوب است، ولی باید مواظب باشید که دچار اعتماد به نفس کاذب نشوید. نظرات و فرضیات خود را مورد آنالیز قرار دهید و اگر دیگران آنها را زیر سوال بردند گارد دفاعی به خودتان نگیرید و به حرف هایشان گوش کنید. وقتی فکر کنید که خودتان از حقیقت آگاهی کامل دارید و در مقابل گفته های دیگران گوش هایتان را بگیرید، آنگاه باید نگران خودتان و آینده تان بشوید. ولی اگر با ذهنی باز با گفته های دیگران روبرو شوید لازم نیست از چیزی بترسید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7648

به "فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 4 بهمن 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید