شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد

به گزارش انوار بلاگ، کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن، در ملاقات امشب تیمش مقابل مون پلیه در عرض 3 دقیقه سه موقعیت عالی برای گلزنی را از دست داد و چند دقیقه بعد مصدوم شد و زمین را ترک کرد.

شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد

به گزارش ورزش سه، پاری سن ژرمن از دقایقی پیش در هفته بیست ویکم لیگ یک در خانه مون پلیه به مصاف این تیم رفته است.

کریستوف گالتیه تیمش را از ابتدا با حضور لیونل مسی و کیلیان امباپه به عنوان دو مهاجم پی اس جی به میدان فرستاده بود و از مثلث رویایی پاریسی ها تنها نیمار از ابتدا در زمین حضور نداشت.

درحالی که تنها 7 دقیقه از آغاز بازی می گذشت، پی اس جی صاحب یک پنالتی شد. پاریسی ها ابتدا صاحب یک ضربه آزاد شدند و مسی با ارسالی زیبا توپ را به درون محوطه جریمه فرستاد. اما ژولین، بازیکن مون پلیه، پیراهن راموس را کشید و او را به زمین انداخت تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد.

کیلیان امباپه پشت توپ ایستاد. این ستاره فرانسوی مدتی پشت توپ ایستاده بود تا داور بالاخره در سوت خود دمید و اجازه شلیک پنالتی را صادر کرد. امباپه توپ را به سمت چپ دروازه فرستاد، ولی سنگربان مون پلیه با شیرجه ای خوب پیروز شد توپ را دفع کند. این اولین ناکامی امباپه در این بازی بود.

اما بعد از آنالیز صحنه با VAR تعیین شد که سنگربان مون پلیه زودتر از آنچه باید از خط دروازه جلو آمده است و در نتیجه داور سوت زد و گفت پنالتی باید تکرار گردد.

امباپه این بار ضربه خود را به سمت مقابل شلیک کرد ولی دروازه بان حریف باز هم جهت توپ را درست تشخیص داد و برای دومین بار پیروز شد توپ را با نوک انگشت هایش لمس کند. توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا دومین ناکامی ستاره فرانسوی رقم بخورد.

اما جالب اینجا بود که وقتی توپ در پنالتی دوم به تیر دروازه برخورد کرد، در بازگشت امباپه اولین کسی بود که خود را به توپ برگشتی رساند ولی والی او ارتفاع زیادی داشت و از بالای دروازه خالی مون پلیه بیرون رفت تا هت تریک ناکامی امباپه در بازی امشب کامل گردد.

اما این نقطه سرانجام ناکامی های سریالی امباپه در این مسابقه نبود. درحالی که از زمان از دست دادن دو پنالتی به وسیله او تنها 10 دقیقه می گذشت، بدشانسی یک بار دیگر به ستاره فرانسوی سلام کرد.

ساعت استادیوم دقیقه 21 را نشان می داد و امباپه درحالی که توپ را در اختیار نداشت به زمین افتاد و درحالی که عضله همسترینگ خود را با دست گرفته بود اشاره می کرد که با درد شدید روبرو است. تیم پزشکی پی اس جی در زمین به او رسیدگی کردند ولی با اشاره آنها به نیمکت، تعیین شد که امباپه باید تعویض گردد. امباپه به یاری تیم پزشکی به کنار خط آمد و جای خود را به هوگو اکیتیکه داد. ستاره فرانسوی بلافاصله وارد تونل استادیوم شد و روی نیمکت ننشست.

منبع: فرارو
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 17271

به "شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شب عجیب امباپه؛ دو پنالتی خراب کرد و مصدوم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید