سرکوب ملت بحرین به دست مزدوران امنیتی

به گزارش انوار بلاگ، خبرگزاری خبرنگاران- وزارت کشور بحرین از قبل از سال 2011 همچنان به اقدامات خود علیه شهروندان و مخالفان ادامه می دهد.

سرکوب ملت بحرین به دست مزدوران امنیتی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، شبکه تلویزیونی اللؤلؤه در گزارشی به آنالیز رفتار پلیس بحرین با مردم این کشور پرداخت و با اشاره به قتل های عمدی به دست پلیس و تخلفات بی انتها آن اضافه کرد: وزارت کشور بحرین از قبل از سال 2011 همچنان به اقدامات خود علیه شهروندان و مخالفان ادامه می دهد.

در ادامه گزارش آمده است: پلیس بحرین که دکترین امنیتی سرکوبگرانه ای را در پیش گرفته است، تظاهرات مردم این کشور را که برای طرح خواسته های آن ها برگزار شده بود به شکل افراطی سرکوب کرد و ده ها نفر را در میدان ها به خاک و خون کشید و بعضی دیگر را نیز به سبب استنشاق گاز های اشک آور و سمی به قتل رساند. بسیاری از زنان، بچه ها و افراد مسن به دست نیرو های امنیتی به زندان افتادند و تا سرحد مرگ شکنجه شدند.

گزارشگر ادامه داد: تخلفات نامحدودی که در هیچ قالب عقلانی و انسانی نمی گنجد نتیجه ذهنیت امنیتی مبتنی بر ایجاد رعب و وحشت است که یان هندرسون مستشار انگلیسی به عنوان مهندس شیوه های استبداد و شکنجه آن را طراحی نموده بود.

در ادامه گزارش آمده است: تعداد زیادی از مجریان این شیوه های وحشیانه مزدوران بیگانه هستند که برای ایجاد رعب و وحشت میان شهروندان و سرکوب آن ها به دستور مقامات سیاسی به بحرین آورده شده اند. این در حالیست که سیاست بحرین تبعیض را بر اساس مسائل طایفه ای و قبیله ای تثبیت نموده است. به این ترتیب شیعیان از رسیدن به مناصب عالی نظامی محروم مانده اند و به جای آن ها از مزدوران بیگانه استفاده می گردد.

گزارشگر اضافه کرد: کمیته حقیقت یاب با اشاره به سیاست ایجاد رعب و وحشت در بحرین بر اساس شهادت قربانیان، بر ضرورت اصلاح بخش امنیتی و آموزش نیرو های پلیس و اجرای برنامه های آموزشی برای آن ها تاکید نمود. بر این اساس بازنگری در ترکیب نیرو های پلیس بحرین و دکترین آن بسیار لازم است و علاوه بر این باید از شهروندان بحرینی برای تامین نیرو های پلیس بحرین استفاده گردد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7580

به "سرکوب ملت بحرین به دست مزدوران امنیتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرکوب ملت بحرین به دست مزدوران امنیتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید