رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین سرپرست خانوار

به گزارش انوار بلاگ، مدیرکل امور بانوان شهرداری تهران با اعلام خبر رونمایی از فروشگاه آنلاین ارائه تولیدات زنان کارآفرین سرپرست خانوار گفت: راه اندازی سایت فروشگاه کوشانه، فرصتی است برای زنان فعال در حوزه کارآفرینی تا با بانوان سرپرست خانوار کارآفرین آشنا شوند.

رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین سرپرست خانوار

به گزارش گروه اجتماعی انوار بلاگ، به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، زهرا بهروز آذر در خصوص نحوه ایجاد کانون کوشانه گفت: کوشانه تشکلی است از زنان سرپرست خانوار که با حمایت اداره کل امور بانوان به کارآفرینانی مستقل تبدیل و از چرخه توانمندسازی خارج شده اند و تحت عنوان کانون کوشانه گرد هم آمده اند. این افراد طی سه سال گذشته همواره در تلاش بوده اند تا با همکاری و به اشتراک گذاشتن دانش، تجربه، سرمایه اجتماعی و نیروی انسانی خود، در راستای رشد و پیشرفت متقابل اعضا بهره گیرند.

وی تاکید کرد: اعضای این تشکل، از یک سو به دنبال توسعه کارآفرینی و هم افزایی اعضای گروه بوده و از سوی دیگر برآنند تا به حمایت از افرادی بپردازند که در ابتدای این راستا قرار دارند. بانوان کوشانه از طریق فروش آنلاین، محصولات تولیدی خود را که به لحاظ کیفیت و قیمت رضایت کامل مشتری را مد نظر دارد، خدمات خود را ارائه می دهند و در راستا تحقق توانمندسازی و موفقیت های خود به معرفی گروه و عضوگیری از سایر زنان کارآفرین می پردازند.

علاقمندان می توانند جهت خرید محصولات و یا عضویت در این کانون به وبسایت کوشانه به آدرس www.khoshaneh.com مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4874

به "رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین سرپرست خانوار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از فروشگاه آنلاین کوشانه ویژه ارائه تولیدات زنان کارآفرین سرپرست خانوار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید