رشت، نادر دست نشان: راه دیگری به جز پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم، امیدوارم زرگر عدالت را در زمین اجرا کند

به گزارش انوار بلاگ، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود ابراز امیدواری کرد، داور دیدار این تیم مقابل پرسپولیس عدالت را در مسابقه فردای دو تیم به اجرا درآورد.

رشت، نادر دست نشان: راه دیگری به جز پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم، امیدوارم زرگر عدالت را در زمین اجرا کند

به گزارش انوار بلاگ از رشت، نادر دست نشان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: با توجه به شرایط موجود، کوشش کردیم تغییراتی در مسائل روحی و روانی بازیکنان ایجاد کنیم. فکر می کنم در اولین بازی، ایده آلِ کامل نبودیم، اما بازی در آبادان و تساوی مقابل صنعت نفت، نتیجه خوبی بود. پس از آن امیدواری میان بازیکنان زیاد شد و آنها انگیزه زیادی در تمرینات داشتند.

وی ادامه داد: برای بازی مقابل پرسپولیس، بازیکنان از لحاظ روحی به من احتیاج ندارند. پرسپولیس تیم بزرگی است و روز گذشته هم صدر جدول را از دست داد. این تیم فردا کوشش می نماید تا به صدر جدول بازگردد که این کار ما را سخت خواهد نمود. با این حال انگیزه بازیکنان ما برای اثبات توانایی های شان بارورتر شده است و با یاری طرفداران، می توانیم انرژی خوبی بگیریم.

پرسپولیس در تمام خطوط تیم پرمهره ای است و نصف بازیکنان تیم ملی که در لیگ برتر بازی می نمایند، در این تیم حضور دارند.، سرمربی تیم فوتبال سپیدرود با بیان این جمله گفت: ضمن احترام به پرسپولیس، ما راه دیگری به جز پیروزی در مسابقه فردا نداریم، چون به اندازه کافی عقب مانده ایم. کوشش می کنیم بازی خوبی ارائه کنیم و به پیروزی برسیم.

دست نشان درباره ضرب و شتم یک خبرنگار در خاتمه دیدار دو هفته پیش سپیدرود برابر استقلال خوزستان اعلام نمود: من الان متوجه شدم که چنین اتفاقی رخ داده است. اگر این رخ داده است، مطمئناً باید از جامعه خبری عذرخواهی کرد و من نیز از انوار بلاگ عذرخواهی می کنم. می دانم انوار بلاگ جزو زحمتکش ترین افراد هستند و شایسته این برخورد نیستند. نباید برخورد غلطی در قبال آنها شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه با مدیران باشگاه برای دلجویی از انوار بلاگ صحبت خواهد نمود، گفت: فکر می کنم در زمان آن بازی، مدیریت جدید حضور نداشته است و شاید ما مربیان و مدیران سپیدرود به دلیل مشغله بیش از حدی که برای امور عقب مانده تیم داشتیم، از این مسئله غافل بودیم. باید قدر شما زحمتکشان را دانست، چون اگر شما نباشید، شاهد انعکاس خوبی از اتفاقات مثبت و منفی نخواهیم بود و جامعه ورزش در سالم سازی و کیفیت، پیشرفت نخواهد داشت.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره غایبان تیمش برای دیدار برابر پرسپولیس گفت: خوشبختانه تعداد مصدومان ما به یک نفر رسیده است. محمدرضا مهدوی هنوز به تیم اضافه نشده و فعلاً تمرینات شخصی خود را با بدنساز تیم شروع نموده است. بازیکن محروم هم نداریم و تمام بازیکنان را در اختیار خواهیم داشت.

دست نشان درباره اینکه سپیدرود باید در هفته های آینده بازی های خود را ببرد، توضیح داد: ما 9 دیدار در پیش داریم و باید امتیازاتی را جمع کنیم تا در لیگ برتر بمانیم. برای رسیدن به این مسئله باید پیروز شویم که تمام توان من و کادر فنی در راستای این است که بازیکنان از لحاظ روحی و روانی، شرایط مناسبی برای کسب پیروزی داشته باشند، مگر اینکه یک جا زورمان نرسد.

وی دیدار مقابل پرسپولیس را یکی از سخت ترین و مهمترین بازی های سپیدرود دانست و اعلام نمود: با این حال با نگاه برد به میدان می رویم. این مهم به این بستگی دارد که بازیکنان چگونه حمایت شوند، انرژی مثبت بگیرند و چقدر بتوانند موارد فنی را در زمین پیاده نمایند. پرسپولیس نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و همین اعتمادبه نفس بازیکنان را افزایش می دهد. کارهای زیادی برای ایجاد انگیزه در تیم انجام داده ایم، اما هنوز کارمان تمام نشده و بیشتر از این کار می کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره تغییر داور بازی تیمش مقابل پرسپولیس گفت: یاری داور بازی تغییر نموده است. زرگر داور دیدار فرداست که در لیگ دسته اول، قضاوت دو دیدار تیم های من را بر عهده داشت. زرگر در هر دو بازی، من را بدون کوچک ترین توهین و اعتراضی از کنار زمین اخراج کرد و این مسئله مرا نگران نموده است. زرگر یکی از بهترین داوران ماست و امیدوارم با یاری همکارانش، عدالت را در زمین اجرا کند تا حقی از ما و پرسپولیس ضایع نگردد. فکر می کنم آن موقع ذهنیت تیم به سمت مثبت گرایی می رود.

دست نشان درباره جذب مونگ بت آلاسان، مهاجم کامرونی برای تیمش توضیح داد: این مهاجم از روز گذشته تمرینات ما را ترک کرد. ما کاری نداریم که او در چه تیمی حضور داشته است. بلکه عملکرد فنی اش مورد قبول کادر فنی نبود.

وی درباره بازگشت پیغام صادقیان به تمرینات سپیدرود گفت: صادقیان بازیکن خیلی خوبی بوده است، اما از زمانی که به سپیدرود آمده ام، او را ندیده ام. صحبتی میان ما انجام نشده است و او فعلاً جزو برنامه های ما نیست، مگر اینکه خودش بخواهد به تیم بازگردد که باید صحبت هایی انجام گردد. باید آنالیز گردد که چرا تیم را ترک کرد و چگونه می خواهد به سپیدرود بازگردد. اگر شرایط مان با یکدیگر هماهنگ شد، می توانیم از وجودش استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت درباره جای خالی لیست تیمش گفت: ما یک جای خالی داریم و نمی توانیم بیش از یک بازیکن جذب کنیم. بازیکن هم باید آزاد باشد و جایی بازی نکند تا بتواند به سپیدرود بیاید. از روز اول به دنبال این بودیم تا بازیکنی را صرف نظر از شرایط اقتصادی باشگاه جذب کنیم.

دست نشان با بیان اینکه بازیکنان ایرانی زیادی به صورت آزاد حضور ندارند، اعلام نمود: به دنبال این هستیم بازیکنی را به خدمت بگیریم که از بازیکنان فعلی سپیدرود، کیفیت مطلوب تری داشته باشد. شاید هم بازیکنی جذب نکنیم، مگر اینکه بتواند به ما یاری کند. شرایط سختی داریم و احتمالاً برای کارهای سخت ساخته شده ایم. برای از بین بردن این سختی ها به یاری یکدیگر احتیاج داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 14

به "رشت، نادر دست نشان: راه دیگری به جز پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم، امیدوارم زرگر عدالت را در زمین اجرا کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشت، نادر دست نشان: راه دیگری به جز پیروزی مقابل پرسپولیس نداریم، امیدوارم زرگر عدالت را در زمین اجرا کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید