تعبیر خواب تیغ زدن ابرو (تراشیدن)

به گزارش انوار بلاگ، دیدن ابرو در خواب بیانگر احترام فرد در جامعه است بنابراین تعبیر خواب نداشتن و یا تیغ زدن ابرو نشان از بین رفتن حیثیت و آبروی فرد دارد.

تعبیر خواب تیغ زدن ابرو (تراشیدن)

تعبیر خواب تیغ زدن ابرو

سرویس سرگرمی - آنچه در ظاهر رویا می بینیم تنها پوششی برای معنای باطنی نهفته در آن است. تفسیر خواب می تواند فرد را از ضمیر ناخودآگاهش آگاه کرده و از تشویش درونش بکاهد. کاربران گرامی برای آگاهی از فضای کلی رویا و خواب های خود می توانند به صفحه اصلی تعبیر خواب خبرنگاران رجوع کنند.

برای مشاهده تعبیر خواب بر اساس حروف الفبا، حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید: تعبیر خواب

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: ابرو در چهره انسان مکمل حسن و جمال و در زنان نوعی زینت و وسیله ای برای افزودن زیبایی است. تراشیدن و تیغ زدن ابرو نشانه کاری است که روی جهالت و نادانی انجام می دهد که با اعمال و دخالت عقل می تواند مانع زیان و خسران شود.

تعبیر خواب نداشتن و ریختن ابرو

منوچهر مطیعی تهرانی گوید: نداشتن ابرو در خواب هتک حرمت و خدشه به آبرو و حیثیت و بیننده خواب است. اگر بیننده خواب ببیند که ابروانش ریخته و بالای چشمان خویش ابرو ندارد تعبیر آن بیان می کند که بیننده خواب بی حرمت و کم آبرو می شود و دیگران درباره اش بد می گویند و به بدی عمل می کنند.

تعبیر خواب کندن و اصلاح ابرو

معبران غربی می گویند:

  • اگر در خواب مشاهده کردید که در حال کندن ابروهای خود هستید سطح سختی ای که بواسطه کنده شدن ابروها حس می کنید با مقدار مشکلاتی که در زندگی واقعی با آن ها روبرو هستید برابر است.
  • اگر در خواب ببینید که یکی از ابروها یا هر دوی آن را اصلاح می کنید بایستی برای تغییر زندگی خود تصمیماتی را در نظر بگیرید.
منبع: ستاره
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 6113

به "تعبیر خواب تیغ زدن ابرو (تراشیدن)" امتیاز دهید

1 کاربر به "تعبیر خواب تیغ زدن ابرو (تراشیدن)" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعبیر خواب تیغ زدن ابرو (تراشیدن)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید