(تصاویر) عاشقانه های غلامپور و استراماچونی، غلامپور بگیرد استقلال قهرمان می گردد!

به گزارش انوار بلاگ، به گزارش ورزش سه، شیرین ترین برد فصل استقلال در شرایطی به انتها رسید که عکاس ورزش سه به جای تعقیب چهار گلزن استقلال در این مسابقه، در پی صحنه هایی بود که روی نیمکت استقلال رقم می خورد. وقتی بهزاد غلامپور بی محابا و سرمست از گلزنی جوانان استقلال به سمت مرد غالبا اخموی ایتالیایی شیرجه می زند. این مثل ضربه زدن به یک قالب یخ است؛ وقتی اولین تَرَک ها روی سطح یخ پدیدار می گردد و بعد آرام آرام شکستگی ها عمق می گیرد. پس بی دلیل نیست که استراماچونی در انتها مسابقه سراغ بازیکن های استقلال رفته و با آنها جشن می گیرد، انگار که دیگر خبری از تلخی ابتدای فصل نیست.اینجا باهم این شادی گل ها را مرور می کنیم:

(تصاویر) عاشقانه های غلامپور و استراماچونی، غلامپور بگیرد استقلال قهرمان می گردد!

گل اول: رژیم بگیر!

استراماچونی بعد از گل کانیجیایی عارف غلامی و در شرایطی که تازه می خواهد با اوضاع بازی در استادیوم شهر قدس خو بگیرد، با تنه سنگین غلامپور روبرو می گردد. غلامپور مثل دوران بازیگری شلوار پوش است و محل فرود را انتخاب نموده؛ روی کتف آندره آ که با چشم های بسته بدنش را سفت می نماید تا احیانا مهره های کمرش آسیب نبیند!

گل دوم: دوستت دارم!

اگر شما سرمربی استقلال باشید بین گلزنی بازیکنان و تحمل وزن غلامپور کدام را انتخاب می کنید؟ بخصوص که مثل این عکس او با زانو به سمت شما بیاید؟ واقعا ترسناک است اما استرا مثل کارگردانی که به غلامپور دستور حرکت می دهد اینبار با کمی جاخالی راحت تر او را در آغوش می کشد، در حالیکه عشق شعله ور بهزاد از همه جای استادیوم قابل مشاهده است.

گل سوم: کمرگیری!

سومین گل را وریا غفوری از روی نقطه پنالتی وارد دروازه سایپا کرد و باز هم این بهزاد غلامپور است که دارد به سمت سرمربی می آید. یک پرش و اینبار کمی خودداری. صحنه مثل کمرگیری های رقابت های کشتی شده و البته استراماچونی از کشور کشتی خیزی به ایران نیامده تا بداند باید دستانش را پشت کمر غلامپور قفل کند و اجازه حرکت را از او بگیرد.

گل چهارم: بیا تو بغلم

باور کنید برد چهار گله مقابل سایپا ارزش این سختی را دارد، بخصوص که هفته قبلش سه گل به تیم دیگری زده باشید و الان تیم تان شبیه یک مدعی واقعی شده است. باز هم استرا کارگردانی صحنه را در دست گرفته و به غلامپور اجازه شادی می دهد، به همین شکلی که مشاهده می کنید.البته که باز هم خطر زانو سر جای خود وجود دارد. کاش بهزاد غلامپور هم بیشتر مراعات کند اگرچه این سرخوشی خوراک عکاس ها را فراهم نموده است.

منبع: زندگی امروز
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 847

به "(تصاویر) عاشقانه های غلامپور و استراماچونی، غلامپور بگیرد استقلال قهرمان می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) عاشقانه های غلامپور و استراماچونی، غلامپور بگیرد استقلال قهرمان می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید