بازی جدید Guilty Gear کل مجموعه را تغییر می دهد

به گزارش انوار بلاگ، هفته گذشته استودیو Arc System Works بالاخره قسمت جدید بازی Guilty Gear را به صورت رسمی معرفی کرد. سازندگان تنها اعلام کردند که روی قسمت بعدی مجموعه کار می کنند و قصد دارند در سال 2020 آن را منتشر کنند. به جز این موارد، در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از جمله نام یا حتی پلتفرم بازی نمی دانیم.

بازی جدید Guilty Gear کل مجموعه را تغییر می دهد

حال به تازگی دایسوکه ایشی واتاری (کارگردان سری) در نوشته ای ادعا نموده که قسمت جدید بازی کل مجموعه را تغییر می دهد و آن ها می خواهند تغییرات زیادی را روی آن اعمال کنند. ایشی واتاری گفت هدف آن ها برای بازی جدید، خلق اثری است که برای هر دو گروه تازه کاران و حرفه ای ها مناسب و جذاب باشد. به بیانی دیگر، قسمت جدید Guilty Gear می تواند برای تازه کاران و کسانی که با سیستم های خاص بازی آشنایی ندارند، نقطه ورود به سری باشد.

ایشی واتاری در بیانیه خود گفت که بازی جدید یک بازسازی از کل مجموعه خواهد بود و ساخت آن برای کل سری یک چالش بزرگ و فوق العاده به حساب می آید. در ادامه می توانید بخش های مهم صحبت های او را بخوانید:

این بار مفهوم اصلی بازی به قسمت های قبلی هیچ شباهتی ندارد؛ نه تکاملی در کار است و نه می خواهیم به ریشه ها بازگردیم؛ علاوه بر این، بازی قرار نیست المان خاصی به آثار موجود کم یا اضافه کند. چیزی که ما به دنبالش هستیم خلق یک تجربه کاملا جدید برای Guilty Gear است.

به منظور دستیابی به این هدف، ما مجموعه فعلی را به قطعات مختلفی تقسیم نموده و مواردی که باعث می شد بازی به یک اثر منحصر به فرد و کاریزماتیک تبدیل شود را جدا کردیم و از آن ها در ساخت بازسازی کامل بازی بهره بردیم.

تعهد و کار مهم ما رویارویی مستقیم با ماهیت و ذات ژانر بازی های مبارزه ای است. کاری که ریسک بسیار زیادی برای مان به همراه دارد. با این حال ما مجموعه ای از منابع و تجارب فراوان، چشم اندازی روشن و واضح از ایده آل های مان و اشتیاقی زیادی نسبت به آینده را در اختیار داریم.

… بازی پلی است که مردم را به همدیگر وصل می کند. عده ای شاید معتقد باشند که این بیانیه اغراق آمیز است، اما من تا زمانی که به ساخت بازی ها ادامه می دهم، با تمام وجود به این گفته باور دارم.

در ماه نوامبر اطلاعات بیش تری از بازی منتشر خواهد شد. همچنین افرادی که در رویداد ARCRevo America 2019 شرکت می کنند به بازی دسترسی خواهند داشت و می توانند آن را تجربه کنند.

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 125

به "بازی جدید Guilty Gear کل مجموعه را تغییر می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی جدید Guilty Gear کل مجموعه را تغییر می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید