اعتراض مهران احمدی به سانسور دورهمی: دیگر در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نمی کنم

به گزارش انوار بلاگ، مهران احمدی (بازیگر سینما و تلویزیون) با انتشار عکسی از خود و دخترش در صفحه اینستاگرامش نوشت:

اعتراض مهران احمدی به سانسور دورهمی: دیگر در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نمی کنم

این پی ام رو بعد از دو روز که دخترم باران با من کلامی حرف نزد براش فرستادم. ادعای فرهنگ با ذات این واژه دو معنا کاملا جداست فقط متاسفم.

سلام باباجانم

بخشی از برنامه دورهمی من و آقای مدیری در مورد فضای مجازی و خطرات این فضا برای نوجوانان بود که کلی راجع بهش حرف زدیم و طبق معمول و متداول صداوسیما متاسفانه این بخش سانسور شد و فقط قسمت پایانی این کلام که من گفتم پدر مادرها حتی جرات نمی کنند فرزندانشان را با خودشان از (ترس فضای مجازی) تنها بگذارند پخش شد. این باعث این شد که نازنینی مثل تو مورد هجوم مجازی یک مشت آدم هتاک و بی انصاف و کمتر از کم قرار بگیری و من بدتر از تو. البته من عادت دارم و تو هنوز نه که گفته اند باید عادت کنی والا باید جمع کنیم و برویم متاسفانه.

گذشته از این ذهن های مریض و شیطانی و حسود پر از غرض در دنیا ما به فراوانی یافت می شوند. اینان چون خودشان به هیچ مطلوبی دست پیدا نکرده اند، همیشه در مورد انسان های پیروز و درجه یکی مثل تو هر کار مذبوحانه ای را انجام می دهند تا تو را از قله های پیروزیت پایین بکشند. همیشه بوده اند و تا آخر هستند.

گاهی در شکل دشمن و گاهی در شکل دوستان ظاهرالصلاح که البته این دومی خطرناک تراند. البته چنان که گفتم در گذر زمان خودت بهتر به این درک خواهی رسید. ولی مطمئن باش که درنهایت آنها بازنده مطلق هستند. مژده و بشارت اینکه قطعا هنوز هستند انسان های شریف و پاک نهادی که ما تنها دلخوشی مان در دنیا فعلی به آنهاست.

اینجور وقت ها بهتره که آرامش خودت رو حفظ کنی و کنترل اوضاع رو در دست بگیری. من همیشه مراقب هستم که در مورد تو بهترین ها اتفاق بیفته و از این به بعد بیشتر مراقبم. بازم متاسفم و ازت خواهش می کنم قلبت آروم باشه که بهترین ها در انتظار توست. از طرف بابا به بهترین باران دنیا.

منبع: فرارو
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 1 تیر 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 4233

به "اعتراض مهران احمدی به سانسور دورهمی: دیگر در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نمی کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مهران احمدی به سانسور دورهمی: دیگر در هیچ برنامه تلویزیونی شرکت نمی کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید