اعتراض فتحی به سازمان لیگ و انصاری فرد، همه چیز باید یکسان باشد

به گزارش انوار بلاگ، مدیرعامل استقلال نسبت به بحث های پیرامون داربی واکنش نشان داد.

اعتراض فتحی به سازمان لیگ و انصاری فرد، همه چیز باید یکسان باشد

به گزارش انوار بلاگ، ساعاتی قبل محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پرسپولیس اعلام نمود که قانون 90 - 10 در بازی رفت داربی تهران اجرا نمی گردد چرا که امکان تفکیک طرفداران پرسپولیس از استقلال وجود ندارد اما آن ها با استفاده از صدور کارت هواداری و ثبت اطلاعات طرفداران در داربی برگشت قانون 90-10 را اجرا می نمایند.

در پی این اظهارات، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت وگو با سایت رسمی این باشگاه، درباره بحث های اخیر پیرامون تقسیم صندلی طرفداران در داربی گفت: بر مبنای درخواست باشگاه استقلال شرایط برگزاری داربی رفت با برگشت باید یکسان باشد. هر کدام از شرایط 90 به 10 یا 50 به 50 در بازی رفت اجرا گردد، بازی برگشت هم باید به همان شکل انجام گردد.

او اضافه نمود: برگزاری داربی رفت در روز غیر تعطیل هم به این معنی است که داربی برگشت هم باید در یک روز غیر تعطیل برگزار گردد.

مدیرعامل استقلال در خاتمه افزود: حقیقت این است که اجرای طرح 90 به 10 هرچند که براساس مصوبه سازمان لیگ در ظاهر به باشگاه ها واگذار شده اما به موافقت ها، هماهنگی ها و زیرساخت هایی احتیاج دارد و تصمیم گیرنده اصلی در این مورد تنها باشگاه میزبان نیست. لازمه اجرای طرح 90 به 10 در داربی ایجاد بستر مناسب از سوی دو باشگاه و هم چنین سایر عناصر برگزار نماینده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 مهر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 192

به "اعتراض فتحی به سازمان لیگ و انصاری فرد، همه چیز باید یکسان باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض فتحی به سازمان لیگ و انصاری فرد، همه چیز باید یکسان باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید