15 سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند

به گزارش انوار بلاگ، شهردار منطقه 20 از تجهیز و آماده باش 15 سایت برف روبی برای مقابله با بارش های پیش رو خبر داد.

15 سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 20؛ فرهاد افشار افزود: به منظور مدیریت بارش های سنگین فصلی، تجهیزات و ماشین آلات برف روبی در 3 جایگاه و 15 سایت اصلی و فرعی نگهداری شن مخصوص در نواحی هفت گانه منطقه مستقر شده اند.

افشار با بیان اینکه سایت های اصلی برف روبی در موتوری سنگین، بزرگراه های شهید آوینی و امام علی مستقر هستند افزود: سایت های فرعی برف روبی در داخل محوطه ساختمان های شهرداری نواحی هفتگانه و معابر اصلی مستقر هستند.

او بیان نمود: به منظور مقابله با بارش ها و برای مشارکت مردمی و دسترسی آسان شهروندان 185 مخزن زرد رنگ در موقعیت های از قبل مشخص شده مستقر و تعداد 30 هزار کیسه شن مخصوص نیز برای شارژ مخازن مذکور و سایتهای برف روبی مورد استفاده قرار گرفته است.

او با تاکید بر تجهیز اسکان های کارگری و کارگران برف روبی با لباس های مناسب برای استفاده بهینه عوامل خدمات رسان افزود: اولویت مدیریت شهری در زمان بارش های سنگین، پاکسازی بزرگراه ها و محورهای اصلی است و مشارکت شهروندان در برف روبی کوچه ها کمک بسزایی در خدمت رسانی خواهد داشت.

افشار با اشاره به اینکه 500 کیسه شن مخصوص در سایت اصلی و 30 تن در هر یک از سایت های نواحی هفتگانه دپو شده است، گفت: 45 دستگاه ماشین آلات شامل لودر، گریدر، جرثقیل، بالابر، انواع کامیونت، بابکت و تانکر در اختیار سایت های برف روبی است که با شروع بارش برف مورد استفاده قرار می گیرند.

این گزارش حاکی است به منظور بررسی آمادگی پیمانکاران خدمات شهری برای آمادگی مقابله با بارشهای فصلی، تجهیزات و ادوات برف روبی به صورت مستمر مورد بازدید و نظارت قرار می گیرد.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 7461

به "15 سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 سایت برف روبی در آماده باش کامل هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید