یک ایرانی، ناجی اکسلسیور

به گزارش انوار بلاگ، در هفته سی و سوم لیگ هلند نیز دنیس اکرت از دقیقه 85 وارد زمین شد و تنها 4 دقیقه بعد پیروز شد گل چهارم تیمش را مقابل هراکلس به ثمر برساند. این بازی را اکسلسیور با نتیجه 5 بر 4 به سود خود تمام کرد.

یک ایرانی، ناجی اکسلسیور

دومین گل دنیس اکرت در هلند

دنیس اکرت را از زمانی به یاد داریم که در سلتاویگو حضور داشت و رسانه های ایرانی از تماس کارلوس کی روش با او پرده برداشتند. اکرت که از تیم دوم سلتا رشد نموده و به تیم اصلی رسیده بود، 9 بار در لالیگا به میدان رفت و 208 دقیقه در ترکیب این تیم نهاده شد. ماحصل کوشش اکرت در سلتاویگو ناکامی در گلزنی بود تا این مهاجم 22 ساله در جابجایی زمستانی از لالیگا جدا گردد و پیراهن اکسلسیور در اردی ویژه را بپوشد.

دنیس اکرت که پیروز نشد در نهایت نظر کارلوس کی روش را جلب کند و در ترکیب تیم ملی ایران به میدان برود، 11 بار در لیگ هلند بازی نموده و 403 دقیقه در زمین بوده. ماحصل کوشش دنیس اکرت 2 گلی است که او وارد دروازه امن و هراکلس نموده. اولی در هفته بیست و دوم و دومی هم هفته سی و سوم.

-

نکته جالب درباره دنیس اکرت، گل های سرنوشت سازی است که او به ثمر می رساند. در هفته بیست و دوم، گل او باعث شد تا اکسلسیور، امن را با نتیجه 2 بر یک شکست بدهد. در هفته سی و سوم و ماقبل پایانی لیگ هلند نیز دنیس اکرت از دقیقه 85 وارد زمین شد و تنها 4 دقیقه بعد پیروز شد گل چهارم تیمش را مقابل هراکلس به ثمر برساند. این بازی را اکسلسیور با نتیجه 5 بر 4 به سود خود تمام کرد.

اکسلسیور با دنیس اکرت از 33 بازی 30 امتیاز کسب نموده و به پلی اف سقوط یا بقا در لیگ هلند رسیده. این تیم همراه با گرافشاپ باید در چند دیدار به میدان برود تا بقای خود را قطعی کند.

270-3

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 31 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 48

به "یک ایرانی، ناجی اکسلسیور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک ایرانی، ناجی اکسلسیور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید