همکاری های اثربخش دستگاه ها باعث کارآمدی جامع برنامه ریزی ها و آمار خواهد شد

به گزارش انوار بلاگ، خبرنگاران/خراسان جنوبی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی گفت: اثربخشی و کارآمدی همه تلاش ها و تلاش ها در حوزه مهم برنامه ریزی، در صورتی به تحقق خواهد رسید که همکاری های اثربخش بین سازمان های تولیدکننده آمار و دستگاه های متولی برنامه ریزی و بعلاوه مدیران، کارشناسان و بهره برداران از این آمار و برنامه ها، به صورت جامع، کامل، شفاف و صحیح، تحقق یابد.

همکاری های اثربخش دستگاه ها باعث کارآمدی جامع برنامه ریزی ها و آمار خواهد شد

مجید پورعیسی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان جنوبی به مناسبت روز آمار و برنامه ریزی، پیغامی صادر کرد. به گزارش خبرنگاران متن پیغام بدین توضیح است:

دنیای در حال توسعه و دنیا پهناور علم و فناوری، لحظه به لحظه در حال درنوردیدن جاده های پیشرفت و پشت سر گذاشتن موانع برای رسیدن به قله های رفیع موفقیت است. دنیا در آستانه تحولات شگرف در حوزه برنامه ریزی برای کشورها در ابعاد مختلف قرار گرفته است و مدیران، متخصصان، کارشناسان و نخبگان در ژرفای عمیق تلاش هایشان، رهیافت های بیکران توسعه را جستجو می نمایند. ایران عزیز اسلامی ما نیز در این جاده خطیر، با استفاده از ظرفیت های بی شمار خود، در حال پیمودن راستا مهمی است که موفقیت در آن، جز با در نظر گرفتن دو مؤلفه مهم آمار و برنامه ریزی، میسر نخواهد بود.

علم آمار و علم برنامه ریزی، مقوله مهمی به نام توسعه را برای جوامع مختلف به ارمغان می آورد. خراسان جنوبی نیز که سال هاست در راستا حرکت های توسعه محور خود قرار گرفته است، به مراتب، نیازمند توجه ویژه تر و بنیادی تر به علم آمار و دقت و اهتمام شایسته تر به دستاوردها و اسنادی است که از مجرای برنامه ریزی بدست آمده اند.

اثربخشی و کارآمدی همه تلاش ها و تلاش ها در این حوزه مهم، در صورتی به تحقق خواهد رسید که همکاری های اثربخش بین سازمان های تولیدنماینده آمار و دستگاه های متولی برنامه ریزی و بعلاوه مدیران، کارشناسان و بهره برداران از این آمار و برنامه ها، به صورت جامع، کامل، شفاف و صحیح، تحقق یابد. خراسان جنوبی، این استان فرهیخته و سرشار از ظرفیت های بزرگ در حلقه مهم توسعه خود، نیازمند آمار متقن، برنامه ریزی شایسته و مدیریت کوشا و پیگیر است.

اول آبان ماه؛ روز ملی آمار و برنامه ریزی بهانه ای است تا همزمان با هفته وحدت و میلاد فرخنده پیغامبر رحمت و مهربانی، ضمن تبریکی شایسته و مضاعف به همه تلاش گران این عرصه مهم، بار دیگر بر ضرورت و اهمیت آمار و برنامه ریزی در راستای به نام توسعه که خراسان جنوبی و مردم قدرشناسش، شایستگی رسیدن به آن را دارند، و بعلاوه بر نقش همه ارکان مدیریتی و به ویژه ظرفیت های رسانه ای استان تأکید شود. امید است این استان گوهرخیز، همچنان در راستا موفقیت هایش حرکت کند؛ انشاءالله.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1400 بروزرسانی: 4 آذر 1400 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 11650

به "همکاری های اثربخش دستگاه ها باعث کارآمدی جامع برنامه ریزی ها و آمار خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری های اثربخش دستگاه ها باعث کارآمدی جامع برنامه ریزی ها و آمار خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید