مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اقدام خیرخواهانه جف بیزوس تا نسل نو خودروهای لکسوس

به گزارش انوار بلاگ، انتخاب هر شب مهمترین اخبار و رویدادهای روز دنیای تکنولوژی و آی تی را گلچین نموده و به صورت خلاصه منتشر می نماید.

مهمترین رویدادهای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی در زیر آمده است:

مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اقدام خیرخواهانه جف بیزوس تا نسل نو خودروهای لکسوس

جف بیزوس تصمیم گرفته صندوق دو میلیاردی ویژه ای را برای حمایت از افراد نیازمند افتتاح کند. این صندوق اهدافی بلندمدت و ویژه دارد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

جاستین مک آنیر، مدیر امور مالی تسلا در بخش بین الملل به زودی این شرکت را ترک می نماید. این اتفاق یکی دیگر از سلسله ناکامی های تسلا طی روزهای اخیر را رقم خواهد زد.مشروح خبر را اینجا ببینید.

ژنراتور هوشمند موسوم به Jackery Explorer 240 یک نیروگاه قابل حمل ویژه فضاهای باز است و برای افراد اهل سفر بسیار کاربردی است.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

نسل تازه خودروهای لکسوس با آینه های هوشمند در راهند. این تغییرات می توانند نوید بخش تغییراتی باورنکردنی در حوزه خودروهای هوشمند باشند.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

مدیران گوگل، آمازون و توییتر موظف شدند در تاریخ 26 سپتامبر در مجلس سنا حاضر شوند. قرار است این جلسه با عنوان آنالیز معیارهای حفظ حریم خصوصی مصرف کنندگان برگزار خواهد شد.مشروح خبر را اینجا بخوانید.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 16715

به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اقدام خیرخواهانه جف بیزوس تا نسل نو خودروهای لکسوس" امتیاز دهید

1 کاربر به "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اقدام خیرخواهانه جف بیزوس تا نسل نو خودروهای لکسوس" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهم ترین رویدادهای امروز دنیای IT و تکنولوژی؛ از اقدام خیرخواهانه جف بیزوس تا نسل نو خودروهای لکسوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید