مقاله: کار دانشجویان خارجی در زمان تحصیل در کانادا

به گزارش انوار بلاگ، هر سال بیشتر از دویست هزار دانش آموز و دانشجوی خارجی از نقاط مختلف دنیا برای تحصیل در مدارس، مراکز آموزشی و دانشگاه های کانادا به این کشور می آیند. تحصیل در کانادا به خاطر سطح بالای آموزشی، ارزشمند بودن مدارک تحصیلی و معقول بودن هزینه تحصیل بسیار محبوب است.

مقاله: کار دانشجویان خارجی در زمان تحصیل در کانادا

بعد از خاتمه تحصیل در کانادا، دانشجویان می توانند تقاضای مجوز کار بعد از تحصیلات بدهند. تا زمانی که نتیجه این درخواست معین نشده، فارغ التحصیلان می توانند به صورت تمام وقت در کانادا کار نمایند. اگر مجوز صادر نگردد، باید به کشور خود برگردند و اگر صادر گردد، می توانند تا خاتمه اعتبار مجوزشان به کار کردن و زندگی در کانادا ادامه دهند.

با وجود مقرون به صرفه بودن هزینه تحصیل در کانادا، بسیاری از دانشجویان خارجی برای تأمین نیازهای اقتصادی خود در کنار تحصیلشان کار می نمایند. با تغییر قوانین در چند سال گذشته این امکان فراهم شده و کلیه دانشجویان خارجی که استادی پرمیت (Study Permit) دارند می توانند همزمان با تحصیل خود تحت شرایط معینی، داخل و یا خارج از دانشگاه کار نمایند. این شرایط این ها هستند:

دانشجویان خارجی برای کار کردن در زمان تحصیل در کانادا و استفاده از مزایای کار در این کشور، باید سین نامبر (SIN) دریافت نمایند. این شماره تنها در صورتی برای شما صادر خواهد شد که روی برگ مجوز تحصیل تان اجازه کار برای شما صادر شده باشد.

منبع مقاله: کار دانشجویان خارجی در زمان تحصیل در کانادا

انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 6433

به "مقاله: کار دانشجویان خارجی در زمان تحصیل در کانادا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کار دانشجویان خارجی در زمان تحصیل در کانادا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید