عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا چه مسئله ای با هم دارند؟

به گزارش انوار بلاگ، رسانه های انگلیسی عکس هایی از مگان و کیت را منتشر می نمایند که این تصور را ایجاد کند که این دو با همدیگر مشکل دارند، اما عکس های دیگری از همان رخدادها وجود دارد که خلاف این را ثابت می نمایند. عکس هایی که نشان می دهد رابطه کیت و مگان همچون دو دوست صمیمی و دو عضو یک خانواده است. عکس هایی که رسانه های انگلیسی دوست ندارند دیگران آن را ببینند.

عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا چه مسئله ای با هم دارند؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فرارو، آنالیز عکس های مشترک مگان مارکل و کیت میدلتون نشان می دهد که نشریات انگلیسی کوشش دارند تا عکس هایی از این دو را منتشر نمایند که این تصور را ایجاد کند که میان آن ها اختلاف وجود دارد.

نشریه اینسایدر در گفت وگو با دو کارشناس سلطنتی، به آنالیز تمام عکس های مشترک مگان مارکل، همسر شاهزاده هری و کیت میدلتون، همسر شاهزاده ویلیام پرداخت تا به این پرسش پاسخ دهد که آیا همانطور که مطبوعات انگلیس اصرار دارند، واقعا میان مگان و کیت اختلاف وجود دارد. در پاسخ به این پرسش عکس هایی در معرض نمایش قرار می گیرد که رسانه های انگلیس به ندرت علاقه ای به انتشار آن ها دارند.

عکسی از مگان مارکل و کیت میدلتون در مراسم روز مشترک المنافع در سال 2019 که یکدیگر را در آغوش می گیرند. یک رویداد رسمی که به هیچ وجه در آغوش دریافت در آن مرسوم نیست.

کریستین ماینزر، کارشناس سلطنتی در مورد این عکس به اینسایدر گفت: من مطمئنم وقتی که منتقدان به این عکس نگاه می نمایند آن را یک آغوش ریاکارانه می دانند، اما من آن را یک برخورد محبت آمیز و مهربانانه می دانم.

با این حال، مشهورترین عکسی که از مگان و کیت در مراسم روز مشترک المنافع منتشر شد، صحنه ای دیگر را نشان می داد. تصویری که این دو فرد را به همراه همسران خود شاهزاده ویلیام و شاهزاده هری و در یک موقعیت رسمی نشان می داد.

این عکس از Fab Four در همان روز در مطبوعات منتشر شد و شایعاتی درباره اختلاف بین مارکل و میدلتون را به وجود آورد. مارلین کوئینگ در این خصوص به اینسایدر گفت که مطبوعات انگلیس تعمدا عکسی را انتخاب می نمایند که این تصور را به وجود بیاورد که میان مارکل و میدلتون اختلاف وجود دارد، در حالی که با نگاه کردن به عکس های بعدی متوجه می شویم که این گونه نیست.

عکسی از حضور کیت میدلتون و مگان مارکل در مسابقه تنیس ویمبلدون 2019 که به ندرت توسط رسانه های انگلیس منتشر شد.

ماینزر می گوید در این عکس کاملا تعیین است که مگان به کیت ایمان دارد و کیت نیز تمام کوشش خود را انجام می دهد تا توجه کامل خود را به آنچه مگان می گوید نشان دهد.

عکس دیگری از مگان و کیت در مسابقات تنیس ویمبلدون 2019 که تعیین می نماید دو طرف قصد دارند تا لبخند خود را به دیگری نشان دهند.

ماینزر می گوید که این تصویر از آن دست عکس هایی است که دوستان صمیمی در گوشی خود ذخیره می نمایند، سرشار از گرمی و لبخند. لحظه ای مفرح در مکانی شاد. به نظر می رسد هر دو مجذوب یکدیگر شده اند.

عکس از سفر شخصی مشترک مگان و کیت برای تماشای بازی چوگان شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام.

ماینزر می گوید در این سفر که سال گذشته انجام گرفت، کیت میدلتون و مگان مارکل فرزندان خود را به یک سفر شخصی مشترک بردند تا به تماشای بازی چوگان پدرانشان بنشینند. عکس هایی که مطبوعات انگلیس از این سفر منتشر کردند کیت را نشان می داد که در حال بازی کردن با فرزندانش است. در طرف مقابل، مگان در حالی که فرزندش را در آغوش گرفته بود، به تنهایی در حال قدم زدن بود. اما عکس های دیگر این سفر چیز دیگری را نشان می دهد؛ آن ها در کنار یکدیگر هستند و کیت در حال خندیدن است. لوئیز، فرزند کیت دستش را به سوی مگان و فرزند کوچکش دراز نموده است. آن ها در حال سپری کردن اوقات خوشی در کنار یکدیگر هستند.

این در حالی است که عکس مشهور این سفر که رسانه های انگلیسی منتشر کردند، این گمان را به وجود می آورد که این دو توجهی به یکدیگر ندارند.

عکسی از مگان مارکل و کیت میدلتون در مسابقات تنیس ویمبلدون 2018 که به نظر می رسد خود را در برابر دیدگان یکدیگر قرار می دهند.

در این عکس کیت و مگان در حال پاسخ به هواداران خود در جریان مسابقه ویمبلدون نشان می دهد و این گونه به نظر می رسد که این دو خود را در برابر دیدگان یکدیگر قرار می دهند. اما ماینزر می گوید که این تصور به هیچ وجه درست نیست، چرا که هر دو با خوشحالی در حال ابراز محبت به هواداران خود هستند و این عمل کاملا غیرعمدی است. آن ها فقط کاری را می نمایند که هر دو دوستی به طور طبیعی انجام می دهند.

عکس دیگری از مگان و کیت در مسابقه ویمبلدون 2018

ماینزر می گوید: به این عکس در جریان همان مسابقه نگاه کنید. آیا این تصویر دو نفری است که با یکدیگر مشکل دارند؟ به چهره خندان کیت نگاه کنید و به چهره سراسر توجه مگان. به زبان بدن کیت و مگان در این عکس دقت کنید. این نمی تواند نشانه های وجود اختلاف میان این دو زن باشد.

مارلین کوئینگ در مورد این عکس ها می گوید: ما به درستی از آنچه در درون خاندان سلطنتی و میان کیت و مگان اتفاق افتاده است، بی خبریم. ما واقعا نمی دانیم که در پشت پرده آیا این دو واقعا با یکدیگر صمیمی هستند یا خیر. اما اگر بخواهیم بر اساس عکس های موجود قضاوت کنیم، پاسخ آن چیزی نیست که اغلب رسانه های انگلیس سعی دارند نشان دهند. این رسانه ها عکس هایی از این دو نفر را منتشر می نمایند که این تصور را ایجاد کند که کیت و مگان با همدیگر مشکل دارند، اما عکس های دیگری از همان رخدادها وجود دارد که خلاف این را ثابت می نمایند. عکس هایی که نشان می دهد رابطه کیت و مگان همچون دو دوست صمیمی و دو عضو یک خانواده است. عکس هایی که رسانه های انگلیسی دوست ندارند دیگران آن را ببینند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 فروردین 1399 بروزرسانی: 4 فروردین 1399 گردآورنده: anvarblog.ir شناسه مطلب: 2386

به "عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا چه مسئله ای با هم دارند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عروس های خاندان سلطنتی بریتانیا چه مسئله ای با هم دارند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید